Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 26

Szorty na randkę

Polecane posty

Gość gość 26

Mam niedługo randkę. Robi się coraz cieplej więc pomyślałam o szortach. Nogi to mój atut więc czemu ich nie pokazać. Kwestia tylko fasonu ja wolała bym bardziej skromne a koleżanka żebym założyła na maxa krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że krótkie. Faceci lubią styl tzw. "taniej szmaty spod latarni". Taka prawda. Im będziesz wyglądać na bardziej wyuzdaną tym lepiej dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Piszesz poważnie czy sobie robisz jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szorty ? Szorty są prereklamowane , załóz stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 26 -> Witam Obstawiam, że jaja sobie robi. Pomysł z szortami jest dobry, ale z głową. To fakt, że jest już ciepło, ale to ciągle maj. Do lata jeszcze trochę czasu zostało, więc nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Widzę ze dziewczyny już chodzą więc raczej można po za tym randka prawie za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szortach to ja i odważne widziałem na początku kwietnia, ale założę się, że zdrowo je wypizgało. ;p ;) Skoro za dwa tygodnie, to nie ma co się teraz zastanawiać. Zobaczysz w dniu randki jaka jest pogoda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
No jak będzie zimno to raczej szorty nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
no może ewentualnie z rajstopami tylko nie wiem czy to będzie pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
1986krzysztof A Tobie podobają się dziewczyny w szortach czy raczej to niepasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ... ciężko odpowiedzieć. Swojej dziewczyny nie zdążyłem zobaczyć w szortach, a mijane obok staram się zbyt nachalnie nie patrzeć. ;p Ogólnie zaś powiem, że raczej tak. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
dlaczego swojej nie zdążyłeś zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna rzecz do Ciebie i do kobiet w ogóle. Jak sie ubierasz tak skąpo i kusząco, oczekuj, ze facet moze Cie "zaatakowac". To jest dla mnie durny argument feministyczny. Kobiety chodza prawie, ze nago a obwiniaja mezczyzn za g***** Jak sie ubierasz, tak jestes traktowana. Chcesz zalotow, ubierz sie w szorty. Boisz sie zblizenia albo go nie chcesz, zaloz cos bardziej konserwatywnego np dluga spodnice. Jak umawiam sie z kobieta, a ona na randke przychodzi w mocnym makijazu, wydekoltowanej bluzce i krotkiej spodniczce to jest to dla mnie jasny sygnał, ze chce żebym zwrócił uwagę na jej ciało. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo po roku znajomości i 3 miesiącach bycia ze sobą stwierdziła, że nie wie czego chce i czy chciała by stałego związku. ;( Choć opowiadała mi o spodniach z krótkim stanem, o tym, że lubi pływać oraz pokazywała mi się w bieliźnie oraz bez, do lata nasza znajomość nie dotrwała. ;( Tzn., na tyle długo bym mógł się nacieszyć jej widokiem w szortach. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
No tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to sobie powtarzam, ale jeżeli w wieku, prawie, 30 lat, ma się PIERWSZĄ dziewczynę, to raczej ... boli mocniej. Nie uważasz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość26 dziś no może ewentualnie z rajstopami tylko nie wiem czy to będzie pasować x TO TAK SAMO JAK FACECI ZAKŁADAJĄ SKARPETY DO SANDAŁÓW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tymi szortami? ja już nosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
jak będzie pogoda to będą muszę tylko wyszukać coś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro twój jedyny atut to nogi, to załóż szorty. Tylko nie za krótkie :O Szkoda jednak faceta, będzie się niby miał na co popatrzeć, a nie będzie miał z kim rozmawiać :O Nie wiem, może jestem stara, ale nie lepiej odkrywać się po trochu? Kobieta ubrana jest bardziej pociągająca od rozebranej. No chyba że masz 20 lat, i chłopak tyle samo. Pstro w głowie i nic poza tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz podobno niezłe nogi (rozumiem, że długie, i masz powyżej 1,7), to lepiej załóż zwiewną półprzezroczystą długą spódnicę i jakiś top do tego. Szorty na randkę to dla mnie trochę k***wskie, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Js miałam szorty na pierwszej randce z moim facetem, ale umówiliśmy się na spacer w parku i było wtedy 35 st. Jakbym miala odpowiednia sukienke wtedy czy spódnice to bym założyła, ale ja mialam na lato tylko kilka par szortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szorty są bardzo podniecające. Ja nie mógłbym się na tej randce skupić. Ale chyba o to chodzi, by zrobić wrażenie, prawda? By powalić faceta. Jeśli masz ładne nogi i tyłek, to zrób tak, by on nie mógł oderwać wzroku :) Póki możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda.....a w czym śpisz...,polecam szerokie szorty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sam raz na wieczór zapoznawczy http://freetaboos.pl/szorty-damskie-gold-musiclegs-p-2203.html, a tak poważnie to lepiej sukienka, chyba bardziej działa na facetów niż tyłek na wierzchu, ale zależy czego po randce oczekujesz i kim jest ten facet. Jak na raz do łóżka to zakładaj szorty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Fajne ale chyba do klubu ja myślałam raczej o jeansowyh z wysokim stanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×