Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy! Do kobiet które brały tabletki!

Polecane posty

Gość gość

Za tydzień jadę do brata na wesele a teraz sobie uświadomiłam, że zaraz będę miała miesiączkę! Nie krytykujcie, nie wiem jak to się stało, że wcześniej o tym nie pomyślałam. Jestem ostatnio strasznie zestresowana. W każdym razie okres był dla mnie zawsze bardzo bolesny, czasami wręcz umierałam z bólu. Pytanie czy jak pójdę teraz do gina po tabletki i zacznę je brać od pierwszego dnia cyklu (czyli jak pojawi się krwawienie) to jest szansa, że 3-4 dnia one pomogą i ból będzie mniejszy? Czy teraz jest już, że tak powiem, po ptakach i musiałabym czekać cały miesiąc na efekty? Uwaga, pytam o zmniejszenie bólu i obfitości krwawienia a nie skuteczność antykoncepcji. Proszę o odpowiedź kobiety które brały tabsy. Przy okazji drugie pytanie: czy warto w takim dniu stosować za równo tampon i podpaskę czy to tylko pogorszy sprawę np. w trakcie tańców? Jak Wy sobie radziłyście w takich sytuacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ginekologów powinno się brać poprawkę! !! Mało jest naprawdę dobrych ginekolożek. Bo co facet może wiedzieć ookresach tylko suche wiadomości z książek a kobieta to przerabia to wie. Tabletki zwłaszcza antykoncepcja to szkodzi zdrowiu! Przy krwawych okresach powinno się powstrzymywać oczywiście z umiarem sokiem z cytryny lub herbatka z krwawnika. A gdy nie masz okresu to powinnaś oczyszczać organizm herbatkami.Tampony często powodują stany zapalne pochwy. A co do badań czy porodach ginekologiczny powinien być partner bo to jego intymność a nie ginekologa jak twierdzą zacofane polki. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimnazjum radzi, jak powyżej można poczytać. Ech dziewczyno, wiedziałaś na jakim forum szukać rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×