Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weselny

Zmycie sie z wesela

Polecane posty

Gość Weselny

Hej, moj 25 letni kuzyn ma niedlugo wesele, niestety jestesmy bliska rodzina wiec na slub musze isc. Nie mam i nigdy nie mialem dziewczyny choc jestem starszy od niego wiec pewnie pojawie sie sam. O ile mam wywalone na plotki i glupie pytania to nie chce isc z innego powodu - nie bawia mnie takie imprezy, nie umiem tanczyc, straszna nuda, wole sobie obejrzec serial w tym czasie. Teraz pytanie, jak zwiac zeby nie urazic kuzyna i zeby tego nie zauwazono? Po obiedzie, toastach itp czy w ogole nie isc na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobną sytuację,nawet jeszcze gorszą bo nie jem mięsa a wiem,że potrawy będą same mięsne i byłby kłopot z jedzeniem u mnie wiec zdecydowałam,że nie pójdę. Wymówka? Nie szukam wymówki,powiedziałam szczerze o co mi chodzi,dlaczego nie chce iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj każdy ma coś na pocieszenie..albo chociaż sobie poje ( ja nie pojem) albo sobie popije ( ja nie lubie sie upijać) albo jak jest towarzyski to też da radę..a ja jestem nieśmiała i po prostu to kłopot dla mnie takie wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz iść tylko na sam ślub do kościoła/USC, tyle chyba wytrzymasz a już po życzenia, ewentulny prezent czy tam kwiaty i do domu, porozmawiaj z młodymi wcześniej i uprzedź, że na ślubie będziesz a na weselu już nie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie poszła W ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz koledze że nie możesz iść na wesele, że masz ważniejsze sprawy w tym czasie. Myślę że nikt nie powinien robić z tym problemów, bardzo często goście nie korzystają z zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie chcesz w internecie poszukać jakiejś dziewczyny na to wesele? Sknera jesteś, boisz się, że musielibyście się wcześniej poznać i za kawę ty musiałbyś zapłacić. A może masz chłopaka, to z nim idź, będzie okazja pokazać się od właściwej strony. Bo jeśli kuzyn ma 25 a ty starszy jesteś i nikogo nie masz, to coś w tym musi być. Mamusia ci nie pozwala, czy tak opanowałeś samozaspokajanie się, że żadna kobieta nie jest ci potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotność wlasnie jest super nie trzeba marnować kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×