Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
broetta

karboksyterapia jak efekty?

Polecane posty

witam serdecznie! Mam do was kobietki pytanko ^^ zastanawiam się nad karboksyterapia okolic oczu. Mam potezne since, troche już zmarszczki tez, chcialabym podzialac poki nie będzie za pozno, a karbo to jest jeden z tanszych zabiegow tego typu. Zastanawia mnie tylko, na ile są efekty, na jak dlugo, czy ozniej nie jest gorzej, no i czy boli ;] w sumie już jestem prawie zdecydowana, ale zbieram jeszcze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karboksyterapia nie jest bolesnym zabiegiem – ukłucia cą płytkie, robione cienką igłą, staramy się, żeby dyskomfort był jak najmniejszy, a pacjentki raczej się na bolesność zabiegu nie skarżą :) Efekty są najlepsze po ok. 6-8 zabiegach, po tej liczbie wizyt też najlepiej i najdłużej się utrzymują. Nie do końca rozumiem, co miałoby znaczyć że ''później jest gorzej” - zaprzestanie stosowania zabiegów karboksyterapii nie powoduje pogorszenia stanu skóry, jeżeli takie było pytanie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania – chętnie odpowiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie o to mi chodzilo :) dzieki za odpowiedzi. Widze ze piszesz z podgorskiego domu urody, wykonujecie tam te zabiegi? Dlugo trzeba czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam problem z tzw. cieniami pod oczami. Szukałam najskuteczniejszego sposobu na się ich pozbycie, aż w końcu natrafiłam na karboksyterapię Fenix w jednej ze szczecińskich klinik. Faktycznie, zabieg nie jest bolesny, trwa bardzo krótko. A efekty są zdumiewające :) Po około 4 zabiegach zauważyłam znaczne zmniejszenie się cieni, a po pełnej serii wykonanych zabiegów (było ich 10), cienie stały się niewidoczne. Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać i jak najszybciej zacząć wykonywać zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba szukać naiwnych frajerów na karboxy. Szkoda kasy, są inne skuteczniejsze zabiegi na cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś z okolic Krakowa to oczywiście zapraszamy! Tak, jak najbardziej karboksyterapia jest w repertuarze naszych usług. Wystarczy się do nas zgłosić – nic nie stoi na przeszkodzie żeby po prostu przyjść, ale zawsze warto zarejestrować się wcześniej dla pewności. W tygodniu pracujemy od 10 do 22, w soboty od 10 do 20, a w niedziele od 12 do 20, więc na pewno znajdzie się dla Ciebie dogodna pora. Zachęcam do umówienia się od razu na serię zabiegów – lepsze będą zarówno efekty, jak i cena (w pakietach mamy zniżki). Proszę również monitorować nasze promocje – zmieniają się cyklicznie, bardzo prawdopodobne, że będą nowe zniżki na zabiegi karboksyterapii właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisalam sie na karboksyterapię i nie moge doczekac sie samego zabiegu :) udało mi sie trafic na promocję we wrocławskim salonie- Coco-Time :) pakiet 5 zabiegów za 599 zl :) decyduje sie na karbo na cialo :) mam nadzieje, ze bedzie super!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterazamroz
No i byłam! :) Byłam i się udało! Jestem bardzo miło zaskoczona tym, że nie bolało aż tak bardzo! Ja się igieł bardzo boję, ale tu nie było to takie straszne:) Zrobiłam zabieg na brzuch, dodatkowo zaszalałam na pośladki i tam jedynie troche bolało. A tak to nic zupełnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem i salonu http://klinikaestetica.pl/ w którym byłam i samego zabiegu:) Okazało się, że to prawda, że strach ma wielkie oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak dziewczyny piszą, karboksyterapia jest skutecznym zabiegiem wtedy kiedy jest wykonywana serią 3-4 zabiegów. : ) Sama miałam wykonywane 4, ostatni 2 miesiące temu i wyglądam naprawdę dobrze. Moje wory pod oczami zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja! ja też byłam w klinice Cosmetologica :) kapitalny klimat i sam zabieg mega skuteczny, potwierdzam opinie poprzedniczek. Fajnie, że są takie miejsca i sposoby usuwania nadmiernych kilogramów, gdy już nawet ćwiczenia nie pomagają. Robicie sobie zdjęcia przed i po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już sama nie wiem, wszędzie piszą o tych zabiegach a ja wciąż boję się, że na mnie nie zadziała :} ja mam tylko zdjęcie PRZED ... jak nie tracić wiary w możliwość zmiany swojego stanu? Ważę 85 kg przy 170 cm, cellulit jest widoczny.. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś może zacząć od odchudzania się i diety? Niestety niektórzy wciąż wierzą, że same zabiegi pomogą a tymczasem trzeba włożyć troszkę energii w pracę nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panterka92
ZGADZAM SIĘ CAŁKOWICIE! jakie ćwiczenia Wy stosujecie? Ja tam ćwiczę z Chodakowską na zmianę z Mel B i Codziennie FIT :) Kabroksyterapię wypróbowałam. Ułatwia usuwanie tłuszczu z organizmu i za to cenię te zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guenka
Polecacie jakieś miejsce w Poznaniu jeśli chodzi o karboksyterapię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu niewiem, ale zawsze możesz przyjechać nad morze :) ZABIEGI a po zabiegach piękne okolice 3miejskie - a jest co eksplorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cisia83
zgadzam się, ta klinika w Gdańsku jest naprawdę dobra. Nowoczesny sprzęt i zabiegi za tak niskie w porównaniu do konkurencji ceny. No i pozbywam się w końcu swojego problemu :) naprawdę odetchnęłam z ulgą gdy zaczęłam zauważać zmiany... polecam serdecznie klinikę Cosmetologica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka____29
YES! Właśnie miałam pisać i zachwalać ale widzę, że ktoś mnie uprzedził. Co tu dużo mówić... klinika na medal! 10/10 !!!! Klinika Cosmetologica to moja ulubiona klinika ;) do końca życia będę wdzięczna za usunięcie moich kompleksów z życia... ćwiczenia nie dawały rady mojemu cellulitowi a nowoczesne zabiegi - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra się świeci tydzień, może dwa, kilka razy w miechu to moze efekt jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ten zabieg boli :( boje sie bolu dlatego nie chodzę na zabiegi... ale chcialabym to zmienic, bo chce sie wziac za siebie i troche poprawic swoje cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po karbo ma się mini siniaki i troszkę boli. Ale to ból do wytrzymania ;) ja swój zabieg robiłam w Clinica Cosmetologica - po serii 10 x widzę znaczną różnice. Ale biegam też i ćwiczę siłowo na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa_Iwa
Racja. Nie można zawierzać samym ćwiczeniom. Najlepiej połączyć wszystkie metody i gdy to nie zadziała - wtedy próbować innych sposobów - u mnie nie obyło się bez zabiegu KARBO :) ale już cellulit mam za sobą i to jest super. Polecam klinikę Cosmetologica :)))) Pozdrawiam cały personel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karbo trochę boli ale WARTO :) po 8 zabiegach zobaczycie różnicę. Ja jestem przeszczęśliwa. Dobrze, że się zdecydowałam. Nowoczesny sprzęt na miarę 21 wieku - super sprawa. Dobrze, że są takie miejsca na świecie, które pomagają pozbyć się kompleksów a tym samym depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiagosiunia28
HURAAA w końcu mogę spojrzeć w lustro i cieszyć się swoim wyglądem. Byłam na zabiegach w tej klinice dr Michajłowskiego, którego poleciliście tutaj i faktycznie było tak jak pisałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz coś więcej proszę :) stoję przed wyborem właściwej kliniki. Słyszałam że te sopockie są okej ale bardzo drogie, szukam takiej w której ceny i jakość zabiegów będą się pokrywały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Mi zabieg karboksyterapii bardzo pomógł w pozbyciu się zmarszczke na twarzy. Miała w bardzo złym stanie skórę ,a dzięki temu zabiegowi skóra jest delikatna i zmarszczki zniknęły. Mogę polecić klinike gdzie robiłam zabieg Simea Beauty Kraków
http://www.simeabeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogielka

Efekty karboksyterapii są widoczne po kilku zabiegach, zależy od tego, jak mocny się ma cellulit, jak duże rozstępy itd. U mnie akurat wystarczyło 5 zabiegów, ale wiem, że czasem wykonywanych jest nawet 10. Ale moim zdaniem warto, jak ktoś ma możliwość, bo fajnie jest żyć bez tej koszmarnej skórki pomarańczowej ;-) Chodziłam do Beauty Kingdom, jeśli ktoś szuka sprawdzonego salonu/kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zabieg jeżeli chodzi o cellulit. Totalnie jest w stanie wyelininować pomarańczową skórę z brzucha i ud. Niestety nie jet zbyt przyjemny ale skuteczny ;) Podrzucam fajny artykuł na ten temat https://www.zdrowie.info.pl/endermologia-karboksyterapia-ktory-zabieg-modelujacy-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×