Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość009

Za ile byście się oddały?

Polecane posty

Gość Obiektyw
Jeśli propozycje złoży kobieta to już podnoszę rękę 👋 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Gia jest i gada z facetem to przylazl andorgenpechowiec.gif daj jej chlopie troche powietrza zlapac X Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobry Samarytanin siedzący od 50 lat w pozycji modlitewnej, u stóp Himalajów przemówił :D Masz szerpów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektyw
ooo tutaj jest inaczej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest inaczej, tu też bez popity ładują :O Niemoralna propozycję dostają wyłącznie od barmana, który przynosi rachunek. Stara bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektyw
Lepiej od barmana niż ledwo trzymających się na nogach grubasów z rozpiętym rozporkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wnikam w to gdzie bywasz, że jesteś w ten sposób obsługiwany Obiektywie :O An, ty się dopinasz ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektyw
Gia łatwo zmieniasz obiekt o którym piszesz. ;) Trochę to utrudnia zrozumienie o czym piszesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektyw dziś Masz słuszność, Autor tematu musi być przez to rozkojarzony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektyw
Wiem, a autora nie znam . :) Trzymaj się Gia (jak to było?) :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było nie było, idź do stajni kobyło. Jak zawsze mawiali na peryferiach Nowego York'u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An, nie udawaj, że gość Ci musi o tym przypominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywista oczywistość. Zawsze będę Cię pożądał wszystkimi zmysłami. Wiesz, muszę być trochę o Ciebie zazdrosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Father Figure czuwa :D Zmysłów się nie boję Zmysły: 1. wzrok 2. słuch 3. smak 4. węch 5.dotyk Luz, mam swoją miarkę, poniżej 1.85 nie przechodzą :D W sumie dobrze, że pięć a nie " Siedem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewelinuska
gdybym była zmuszona pójsc to zrobiłabym to za dużą kasę,ludzi miałabym w d***e bo każdy robi z tyłkiem co uważa za słuszne,zdarzają sie takie kanalie niby porządne nie dające d**y że przy nich prostytutki to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uważam seksu za pieniądze za nic złego czy poniżającego. ale ja nie zrobiłabym tego, bo nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie seksu z kimś, kogo prawdziwie nie kocham. seks z kimś kogo nie kocham obrzydza mnie i nie byłabym w stanie tego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewelinuska
jednak nie chciałabym stawać przed takim wyborem,jestem pracowita,żyłam nie raz za grosze,nie potrzebuję luksusów bo mam inne priorytety,chciałabym żyć w zgodzie z wartosciami jakie wyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko można nadrobić Gi. Nawet niedostatki w centymetrach :) Poza tym na kolanach to chyba nie ma znaczenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co? Burzymy pomniki Matek Polek? Czy stawiamy nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Father Figure dziś Jestem wysoka, nie muszę klękać, to się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andro to ma zycie. Zarabia 8 razy wiecej od nas i dodatkowo ma tyle wolnego czasu ze moze 20h na dobe siedziec na baskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 razy więcej od nas? To ile to jest? 546563534543253 pln? Też bym siedziała :D W czepku urodzony i bankowo ma masło własnej roboty, nie tam z Biedry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie kazdy mu zazdrosci :D Dodatkowo kupuje sobie samochody takie jak chce :D Normalnie burzuj,. A my kwitniemy w biednej polsce jak na emigracji takie kokosy sie zarabia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giaa dziś Father Figure dziś Jestem wysoka, nie muszę klękać, to się liczy? X A jak Cię złapię za włosy i ściągnę? To się liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uwierzyłabym, że ktoś chce zrobić coś takiego na serio, więc wyśmiałabym takiego kogoś i do niczego by nie doszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu mowa o takich kwotach? pięćdziesiąt tys nikogo nie ustawi może powinno sie rozmawiac o minumum trzystu tys zł? Do tego urodziwego pana w miłym i przytulnym zakątku, niech to będzie stanadardowy domek w górach z kominkiem przy czerwonym winie i miłej muzyce w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ciesz się, że kwitniesz. Pomyśl o tym zawsze jak złapie Cię dolina :) Father Figure dziś Liczy się wiadomo, tylko błagam, nie garb się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusza, ale On też się oddawał za darmo :O Nie ma to tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematyczna nawijka do kijka. Każda by rozkminiała, bo z jednej strony wyciąg bankowy woła zawsze o zasilenie, a z drugiej ucieczka od chrapiącego męża z dziurą w skarpecie jest kusząca :O https://www.youtube.com/watch?v=X1MFx-XiMUo I wcale nie potrzeba chorego dziecka jak tu twierdzą... co widać jak na dłoni po statystykach dotyczących spraw rozwodowych. Dopóki śmierć nas nie rozłączy. Nie rozłączy ,bo nie zawsze połączyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×