Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enera

sklep podusie.pl REWELACJA

Polecane posty

Hej - chciałam gorąco i z czystym sumieniem polecić sklep podusie.pl w którym to dwukrotnie zrobiłam zakupy a ostatni wczoraj.Szukałam powłoczek o nietypowych wymiarach i okazało się,że bez problemu mi uszyli ,dali do wyboru materiał (wow ) i błyskawicznie przysłali -no REWELACJA i cena bardziej niż przyzwoita (gdzie indziej chcieli dwa razy tyle ) A obsługa tak miła i uczynna,że masz wrażenie ,że jesteś w niebiańskim świecie życzliwości .Dziękuję boska P. Ulu :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale reklama xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zabrzmiało to jak reklama to niezamierzenie , z natury jestem entuzjastką i jak mi się coś spodoba to piszę od serca i prawdziwie. Bo tak się utrudziłam z tymi moimi powłoczkami w innych miejscach nim trafiłam na podusie.pl i wszystko co napisałam to dokładnie tak było a właściwie to zapomniałam jeszcze napisać ,ze sklep ten i jej przedstawicielka tak przejęła się moimi powłoczkami ,ze zadzwoniła do mnie kilka razy uzgadniając szczegóły i na maila przysłała mi wzory .Dlatego tak z serca polecam ten sklep.pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×