Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszukuje v34

Polecane posty

Gość gość
Kolesie po gimbazie, po zawodówie, zaburzeni, pijący, ćpający, bezrobotni bez kasy, niscy koślawi, grubi i chudzi mają kobiety a nawet dzieci. A demiurg nowy ma problem boi sie cipki, a może woli chłopaków...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś gość dziś Nieprawda. Jako skazany na bluesa zawszę mogę zostać outsiderem X Jasne, a ja jestem bocianem i chodze w tramkach chińskich. Tak sie naśmiewałeś z Wilka, a on ma córki odchowane. Nie zapomne jak ci baby szukał na ero, a ty zapierałeś sie rekami i nogami bo co powie gawiedź. W realu to ty ze dwie minuty musisz sie zastanowić zanim odpowiesz zgadza sie ? Tutaj masz czas i zasłone dymną więc kozaczysz. Androgen poklepie cie po ramieniu, Chyba Słowiana dodaje ci animuszu z gościa i kreci sie ta cukiernica a ty jak żółw w swojej skorupie pełzasz. To są twoje slabe punkty pełny introwertyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś No przecież kijem Wisły nie zawrócę. Już wiem że przegrałem życie. :( Ale co mam usiąść i płakać nad sobą. Ty masz pełne życia rodzinne atrakcje a mimo to znajdujesz czas by popisać się swoimi uwagami. Ja nie wiem, czy w tym przypadku robisz mi krzywdę, czy sobie. Wilk nie jest dla mnie żadnym wzorem i jak czuję taką potrzebę to niech płodzi dzieci na potęgę, nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy za bardzo bezpośrednia? Tobie Nowy w mieście też odbiło widzę. Wszystkich was pojjeebaało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy to co napisałem Bó. Od kiedy masz kłopoty czytania ze zrozumieniem ? Mam zgadywać, czy sama się przyznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam problemu z czytaniem. Ze zrozumieniem owszem, mam problem. W sensie ze zrozumieniem tego o czym piszesz do mnie teraz. Piszesz niejasno i bez konkretów. Co to ma znaczyć, że bezpośrednia? Z choinki się urwałeś czy co? Chyba dzieckiem nie jesteś, którego trzeba niańczyć i nakierowywać. Tutaj przebywają, tzn. powinni przebywać ludzie świadomi, dla których normalność jest normalnością. A nie jakieś p***************e o szopenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie piszę jasno i wyraźnie Bó, to Ty chyba masz problemy z pozbieraniem myśli. Spokojnie, nie spiesz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie bądź błaznem Nowy w mieście. Sam siebie nie potrafisz zrozumieć, zaakceptować też do końca nie. I ty wymagasz od innych zrozumienia? Tym bardziej, że sam sobie zaprzeczasz typie. :) Zrozum rozum, potem startuj do innych. Do mnie czy innych, którzy nie owijają w bawełnę. Kosi kosi łapci, to lubisz co? Noł łej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mam nim nie być ? W moim CV będzie to źle wyglądało, czy co? I dla Twojej wiadomości Bó, jestem tak ułożony, że będziesz musiała zarwać z trzy noce, by osiągnąć moją perfekcję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ty masz CV? Nie wierzę, pokaż. Albo chociaż pokaż jak się trzepiesz. Przestanę cię idealizować Nowy w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście, czy ty próbujesz mnie przetyrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, masturbuję. Pochwa, penis i co jeszcze? Weź się schowaj, jak to mówi mój starszy syn. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó, rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale kto pisze kuźwa zamiast kuṛwa ? Nie odpowiadaj, bo jak zaczynasz się tłumaczyć wyglądasz mało atrakcyjnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Literówka asshole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem już różne literówki, pozwól Bó że ta będzie wyjątkowa. Nie wiem co na Twój najstarszy syn. Zna już słowo hipokryta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zna. :) Jest już prawie, prawie dorosły. A co? Chcesz mi powiedzieć, że ja jestem hipokryta? Wiesz co? Odpieerrddol się raz na zawsze skoro tak myślisz lub tak sobie tylko żartujesz. Kto jak kto, ale po tobie to się nie spodziewałam takiego dziadostwa Nowy w mieście. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×