Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bond008

agencja pracy

Polecane posty

Gość bond008

Witam, Czy ktoś orientuje się może przez jaką agencję pracy najlepiej wyjechać za granicę np do Niemiec lub Irlandii ? Ponoć jest sporo oszustów? Na co zwrócić uwagę ? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej kolejnosci czytam opinie, ale też to, co oferuje dana agencja. Sama wiele razy szukalam ofert pracy w internecie, dwa razy skorzystalam z tej samej agencji: http://polandworkforce.com/praca-za-granica/ Wszystko było pewne, napisane co i jak, i rzeczywiscie, bez zadnych problemow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SenioVita
Firma SenioVita poszukuje opiekunki do osób starszych w Niemczech. Zapraszam do kontaktu: 222660196

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, w Irlandii to mnie jeszcze nie było :) Ale na pewno warto szukać pracy przez portale typu www.pracabelgia.com, www.pracaholandia.com albo www.pracanorwegia.pl. W internecie ogólnie jest naprawdę dużo ofert pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ej job na przykład, często szukają opiekunek dla osob starszych do niemiec, wszystko zapewiaja i duzo mozna zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś robiłem dla nich, zawsze mi się podobała. Ciekawe co z tego wyjdzie :-D Ona to dopiero mnie w****** :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu pracowałam dla agencji phenix-agencja.com , mają ciekawe oferty i zachęcające pensje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowaaiowa
Eurokadra - jak chcecie szybko znalezc konkretna prace. Mi udalo sie w koncu znalezc swoje stanowisko i o dziwo dosyc sprawnie im poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@karolkowaiowa Zapewniają pomoc prawnika przy jakichś kłopotach po zleceniach. Wiem, bo kumpel korzystał kiedyś z takiej pomocy. Ogarnęli mu wszystko żeby się tym zająć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutymajowy
gość dziś Nie trzeba wcale czekać tak długo jak czasem ludzie piszą. Zgłosiłem się przed weekendem, a już w następnym tygodniu miałem kilka ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracy szukałem, ale tylko na 3 miesiące, troche krótko więc nikt nie chciał mnie zatrudnić. Zdesperowany zgłosiłem sie do carer w warszawie i ogarnęli temat bardzo sprawnie, pracowałem w call centre i powiem szczerze że byłem w tym niezły bo wypłaty pokaźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warsztat w którym teraz pracuję nagrała mi agencja Job on time ze strony jobontime.pl. To mnie tutaj zaskoczyło na plus że poza ofertami dla ludzi bez kwalifikacji – a takiej roboty to jest mega dużo – to mieli też dużo ofert dla ludzi z konkretnym fachem w ręku, a przez to lepiej płatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą i dobrze płatną pracę można znaleźć i w kraju, skontaktuj się z Carer w Warszawie, z tego co pamiętam mojej koleżance ogarnęli bardzo fajną pracę, dobre pieniądze i na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią agencją pracy polecam www.beetsma.pl Ja oraz moi znajomi zdobyliśmy całkiem niezłe prace dzięki nim. Firma ta nie ma problemów ze znalezieniem pracy w Polsce oraz za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi90

Możesz spróbować przez Personis, moja znajoma dostała pracę w sprzedaży w Czechach, jestem pewna że pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli jesteście osobami z zagranicy i poszukujecie pracy w Warszawie to polecam wam skontaktować się z firmą http://legalwawa.pl/ Jest to agencja pracy, która pomoże wam w znalezieniu legalnej pracy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

sam korzystałem z agencji otto, wyjeżdżałem do Holandii, było fajnie, nie miałem żadnych problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak szukasz dla siebie pracowników to może zerknij sobie do oferty przygotowanej przez almerin.pl. bardzo dobra agencja, która od wielu lat jest obecna na rynku i rzeczywiście świetnie sobie radzi, ma pokaźna bazę pracowników więc niezależnie od tego o jaką branżę będzie chodziło powinni przygotować Ci sensowną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiann

Jeśli szukasz pracy, to równie dobrze możesz sprawdzać ogłoszenia w sieci https://gratka.pl/praca/magazynier-z-udt-20-zl-h-brutto-praca-na-stale/ob/12829883 Z reguły agencję pracy i tak umieszczają ogłoszenia na portalach rekrutacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant

Jeśli chodzi o Holandie to ja polecam wyjazdy z agencją Pollux. oferuja zakwaterowanie, transport , szkolenia przy tym nie oszukując z wypłatami pieniędzy. Ja pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

jakoś ja się nigdy nie zastanawiałam nad tym żeby pracować gdzieś zagranicą. Szukałam zawsze ciekawych ofert u nas w kraju i ostatnio udało mi się właśnie znaleźć płatny staż w randstand i pracuję jako rekruter. Jestem zadowolona i zdobywam też cenne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oski

Jeśli chodzi o Holandie to ja polecam wyjazdy z agencją Pollux. oferuja zakwaterowanie, transport , szkolenia przy tym nie oszukując z wypłatami pieniędzy. Ja pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil

U mnie sprawdziła się Agencja Zatrudnienia Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Łodzi. Świadczą kompleksową pomoc osobom poszukującym zatrudnienia, współpracują z wieloma firmami i instytucjami, są rzetelni i solidni. W moim przypadku spisali się znakomicie, znaleźli mi pracę w moim wyuczonym zawodzie w ciągu półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegnam81
1 minutę temu, Gość emil napisał:

U mnie sprawdziła się Agencja Zatrudnienia Zakładu Doskonalenia Zawodowego z Łodzi. Świadczą kompleksową pomoc osobom poszukującym zatrudnienia, współpracują z wieloma firmami i instytucjami, są rzetelni i solidni. W moim przypadku spisali się znakomicie, znaleźli mi pracę w moim wyuczonym zawodzie w ciągu półtora miesiąca.

GLUPIA I NAIWNA jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę akurat w przypadku jobconsult.pl/ ta oferta wypada naprawdę bardzo dobrze i mają fajnie zestawione propozycje jak ktoś będzie planował wyjazd do Niemiec. Byłem z nimi Lipsku na magazynie przy pakowaniu spożywczych artykułów, ale ogólnie mają dużo ofert, sprawdzone cele do których kierują wyjeżdżających więc można z nimi trafić w świetne miejsce, gdzie będzie bezpiecznie a jednocześnie będzie można faktycznie dobrze zarobić a jak to praca tymczasowa to ostatecznie wiadomo, że kluczowy będzie bilans i to ile uda się zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×