Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToZnowuMy

zebromarchewka

Polecane posty

Gość Hehgość
As28 Żaden problem! :-) Urządzimy weselicho u Ciebie :-D Mały (bacząc na tempo rozwoju wypadków) będzie już kończył podstawówkę, więc da mamie chyba wychodne ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wiecie przypadkiem dziewczyny kim jest gość z ??????? H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Jak As popycha to strona zaraz sie otwiera :) chyba dziadek jej w tym pomaga . Zazdroszcze dziadka As :) moze moj wujek tez bedzie teraz przy mnie. Umarl w tym wieku, ktory ja mam teraz :( zbyt młodo umarl jak na czas do umierania Musze sie teraz jemu podlizac, zeby tez miec taka dobra duszke kolo siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do bierzmowania miałam kilka egzaminów, w tym kartkówkę dotyczącą Ośmiu Błogosławieństw na wyrywki - po cztery na grupę i oczywiście wymieszana kolejność. Tylko ja i moja koleżanka zaliczyłyśmy na 4+, bo 5 by było podejrzana. Miałam oczywiście akurat na końcu zeszytu wypisane po kolei, bo znałam wszystkie, ale mi się plątały. Ksiądz nie zauważył, że miałyśmy gdzie sprawdzić kolejność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As Wtedy już pozostaje tylko wziąć w jasyr ;-) :-P H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Hg to ty napisales tak? Ze trzymasz w kasie pancernej rogi ? Hehe a teraz Hg pyta kto to pisal? A moze Devil włamał sie na osobe Hg ;) bo mordka jakas inna niz Hg wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się podszywa pod Ciebie? Czy mamy duchy w temacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywołuję Was do porządku ;) Kicia Ty to już od razu chciałabyś wnuki bawić ;) H-g brankę znajdzie sobie wszędzie a na pewno bliżej ;) Poza tym nie ma eksternistycznych sakramentów i jak kogoś jego własne serce nie przekona do wiary to nie ma sensu nikogo ciągać na siłę. Najpierw jest nawrócenie - przepiękny czas... aż zazdroszczę :) a potem zewnętrzne sprawy wiary i oprawy. A nie na odwrót. Ale w ogóle o czym my tu rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
As nas ustrzeli hahaha i bedzie koniec walenia sie rogami ;) Hg sprytnie schował rogi ;) madrala z niego ;) no dobra przyznam ci racje , ze jestes sprytniejszy ode mnie ;) ale odegram sie po swojemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
DOBRANOC moje żeberkowe SŁONECZKA Modelka milczy, więc pewnie przeszukuje Internet, kreację ślubną tak łatwo nie dobierzesz ;-) To ja chyba na Allegro muszę zajrzeć po garnitur :-P x Miło się spotkać w komplecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modelko Kicia dla wesela jest chyba gotowa sama Hehgościa nawracać ;) Tylko jakoś zapomnieli się Ciebie o zdanie spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehgość
DOBRANOC Modelko! Weszłaś tak po cichu, że nie zauważyłem kiedy (pewnie podsłuchiwałaś ;-) ) x Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już zmykam do spania, bo od rana na nogach bez chwili odpoczynku dla kręgosłupa i umysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Moi Kochani :) Wyśpijcie się i do dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Modelko przepraszamy cie za nasz niewyparzony jezor ;) ale prawdziwa milosc nie szuka sie po kilometrach, ze blizej to bedzie lepiej :) prawdziwa milosc moze byc od morza do Tatr ;) i wtedy mezczyzna nie patrzy dokąd leje paliwo i za ile. Wali pełen bak I jedzie tam gdzie serce prowadzi ;) nie nad morze a na południe ;) ;) ;) hehe on nie chce szukac nad morzem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Tak poczulam ze As odejdzie teraz. Dobranoc As i tak dlugo wytrzymalas. Przy malym dziecku to czlowiek nie raz zasypia na stojąco nawet. Do dzisiaj As :) pa Sloneczko i nie zapominaj, ze cie tu bardzo potrzebujemy :) Ciekawe kto najdłużej wytrzyma ;) konkurs wytrzymalosci ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Ooooo i nasz Aniol odchodzi spac :) dobranoc Modelko :) bez ciebie tez byloby smutno tutaj. Sami z Hg bysmy sobie rogi postrzepili ;) Masz racje As , sami sie rzadzimy , slub wesele prezenty goscie. Ja moge jeszcze zaprojektować suknie dla Branki ;) mmmmm cudo by bylo, uwielbiam niespotykane rzeczy i wyjatkowe ;) Menu tez moge zaprojektować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Suknia moze byc ze słynnego przescieradla a i tak zrobie z niego cudo ;) juz mam przed oczami No i co? Konkurs wytrzymalosci kot wygrał ? ;) Nie wiem czy wszystkie posty wasze przeczytalam. Na spokojnie przy kawie rano jeszcE raz poczytam by nic nie przeoczyć ;) jest wolne to mozna poszaleć . Szkoda ze winka sobie nie kupilam to bym sobie za wasze zdrowie wypila ;) Czas na kolacje. Poczekam moze jeszcze cos ktos napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Kicia najstarsza na temacie a najdłużej wytrzyma ;) jak to jest ? ;) Wstane o 7, bede pic kawe a czlowieczki beda nadal spac ;) no dobra. Czas na kolacje i jakis film obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciomuszka
Aaaaa musialam sie obudzić bo cos mnie tknelo , ze zapomnialam jednej osobie powiedziec dobranoc ;) Wujek mnie obudził i powiedzial, ze nie pozegnalam sie z Hg i potem moze sie mscic ;) Dziekuje wujku za uratowanie mnie przed zemsta Hg . Hg ej uwazaj , suknia nie bedzie na alegro zamowiona tak jak pisales, kicia szyje. Zastanów sie 5 razy zanim cos napiszesz ;) żartuje , pisz co chcesz ;) zawsze fajnie piszesz tak jak kazdy tutaj i mozesz jezdzic po mnie ;) przynajmniej ja tez bede miala po kim jezdzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona zasłonięta 123456890 , kod wprowadzony , prosze odslonic bo kopa zasune

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz jest ponizej pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dópa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne czas z tym zrobic porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to przegiecie , zemsta bedzie konieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Branka (łac. Raptus puellae porwanie dziewicy) – słowo branka pierwotnie oznaczało kobietę uprowadzoną siłą w celu zamążpójścia. Był to zwyczaj popularny w starożytnej Grecji, a później w imperium osmańskim. I wszystko jasne. Dopiero teraz przeczytalam co znaczy Branka w jasyr ;) lepiej sie dowiedziec pozno niz wcale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocimuszka
Dowiedzialam sie tez, ze ten potwor gruby ktory mnie wtedy gonił to facetka byla i dlatego taki duzy byl. Cos mi nie pasowalo bo szerszen ma dwa cm( facet) a ona nawet ponad 3 cm ;) Teraz jasne wszystko. Gruba kluska to byla napewno matka, ktora pilnowała gdzies w którymś drzewie ( drzewa byly zaraz przy mnie) swoje male kluski. Jednym słowem wspaniala ta matka, szkoda tylko, ze nie pomyslala, ze wcale nie mam ochoty zjesc tych jej klusek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Dobry wieczór :) Dzisiaj też dzień miałam pełen wrażeń. W nocy mnie mały kilka razy budził bo "glutek", przez co musiałam krople wpuszczać do noska i znowu kłaść spać. Nad ranem ucieczka do babci i dziadzia, a moja mama już wymyśliła zakupy z dzieckiem i ściągali mnie siłą niewyspaną z łóżka. Jak już się wygrzebaliśmy z domu, to jazda po sklepach była na tyle udana, że mi mały zaczął marudzić zanim wyjechaliśmy do drugiego miasteczka. Przynajmniej skompletowałam do końca zaopatrzenie dla synka do przedszkola. Teraz tylko muszę przecierpieć urlop rodziców i remont w korytarzu :/ To się z mamą naszarpiemy ze zrywaniem tapet i czyszczeniem ścian. Kładzenie gładzi, malowanie i nowe tapety jakoś przetrwam. Oj już się ciekawie zapowiada ten tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×