Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kowalewski_kazik

Czy była żona może wymagać, bym wspomagał finansowo syna?

Polecane posty

Gość kowalewski_kazik

Od wielu lat jestem rozwiedziony. Płaciłem alimenty na syna do 19 roku życia- czyli do czasu, gdy syn się uczył. Potem oczywiście również syn coś ode mnie dostawał. Obecnie syn ma 26 lat, nigdy nie pracował, bo ponoć pracy znaleźć nie może. BYła żona cały czas mi brzęczy za uchem, że to nie tylko jej dziecko, ale także moje i żebym nie zwalał całego obowiązku utrzymania syna na nią. W tym miesiącu powiedziała mi, że ona mu kupiła kurtkę, a ja w takim razie mam kupić mu buty. Jako ojcu dorosłego syna wydaje mi się to trochę dziwne, bym 26 letniemu facetowi buty kupował. ja w jego wieku pracowałem i sam sobie kupowałem ubrania. Czy ex żona w związku z wiekiem syna ma prawo ode mnie wymagać współutrzymywania go i kupowania mu odzieży, kosmetyków, sprzętów itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrodny ojciec z ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie jeśli ona chce hodować kalekę życiowego - droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz takiego obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego tylko ona ma ponosić koszta utrzymania syna? Nie ważne, ile on ma lat, jest waszym wspólnym dzieckiem, nie powinieneś sie wymigiwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fajnie, eks żona winna - a gdzie ty byleś kiedy trzeba było wychowywać dzieciaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalewski_kazik
Wychowywałem go do 16 roku życia, potem się rozwiedliśmy, syn został z nią, ja płaciłem alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×