Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego nie warto się wiązać z nieprawiczkiem? Same wady

Polecane posty

Gość gość

Pozwol ze zamiast prawiczkow ja cie oswiece jesli pozwolisz. Mam 37 lat i 2 synow 9 i 15 lat i widze co sie dzieje wsrod mlodziezy. Seks seks seks i jeszcze raz seks. Jak ktos przed slube zalicza kolejne dziewczyny to dlaczego po slubie nagle mialby przestac. Nie jestem fanka barona pancernego ale w wielu kwestiach szczegolnie nt. rodziny ma racje jak malo kto. Nie jestem tez zadna moherka ale nie chce by moi synowie zachowywali sie jak psy na baby. Jak tobie nie przeszkadzalo miec wiele zwiazkow i z kazdym uprawiac seks to gratuluje. Niech zgadne jestes nadal niezamezna nie z wyboru prawda? Dlatego nie warto uprawiać seksu przed ślubem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ten baron sam był prawiczkiem do ślubu? A ożenił się po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobieta pisała mająca pojęcie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez faceci ktorzy uprawiaja seks w zwiazkach i nie zdradzaja z takim sie mozna wiazac i nie jest prawiczkiem. Jak sie wybiera *****cza ktory zalicza panny to co innego ale facet ktory uprawia seks w zwiazkach to dobry kandydat na meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest przeczytaj to co napisała 37 letnia dojrzała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez faceci ktorzy uprawiaja seks w zwiazkach i nie zdradzaja x Zgadzam się z tym ale to zależy w jakich związkach był, związkiem można tez nazwać relacje paromiesięczną ale nijak ona się ma do relacji paroletniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×