Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

komunia, alkohol i cala otoczka imprezy

Polecane posty

Gość Andrei01
Alkohol na komunii to nie bardzo. Akurat cydr może być dobrym rozwiązaniem, według mnie jest bardzo smaczny i orzeźwiajacy. Meli melum http://www.melimelum.pl/ ma chyba najlepszy cydr. Jakoś ich smak słodkich jabłek mnie przekonuje najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie alkoholu na komunii! I prawde mowiac, "imprezy". To nie wesele, tylko kameralna uroczystosc religijna - najblizsza rodzina i tyle. Wine za tę komercje ponosi kosciól , przymykajac na nią oko. Mnie to niesmaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee

Impreza dziecka ale zapraszacie DOROSLYCH!!!! Moze im jeszcze bydyn i chrupki podajcie skoro to impreza dziecka. A prawda jest taka, ze te wasze komunie sa tak kurewsko nudne i na sile, ze normalny na umysle czlowiek sie tam meczy, i ma prawo sie napic piwa jesli ma ochote skoro jest DOROSLY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uaa

Absolutnie nie wypada podawac wódki na rzryjeciu komunijnym. Jesli sie ciotka bedzie czepiać, powiedz, ze takie było zalecenie ksiedza i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość uaa napisał:

Absolutnie nie wypada podawac wódki na rzryjeciu komunijnym. Jesli sie ciotka bedzie czepiać, powiedz, ze takie było zalecenie ksiedza i spokój.

No tak, bo jak jaśnie ksiądz tak powie, no to już amen 😂😂😂

Czy nikt tu nie potrafi pić alkoholu tak, żeby się nie upić? Lampka wina do obiadu, czy czegoś, to dramat? Jeśli rodzinka jest z tych, która schleje się na umór, to lepiej nic nie podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×