Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paula56473

ciąża?? w oczekiwaniu na testowanie !

Polecane posty

Cześć kobietki ! Jestem tu nowicjuszką ( mozna tak powiedzieć hehe ) . Mam do was pytanie które ostatnio cały czas mnie nurtuje ! Podejrzewam że jestem w ciąży ( dodam że staramy się z mężem o dzidizusia już od stycznia , mamy po 24 lata a moje cykle trwają 32 / 33 dni ) . Co miesiąc ta sama nerwówka czy w końcu się nam udało ale jak tylko zrobię test to na drugi dzień dostaję @ , menda jedna w konia mnie robi :/ W tym cyklu miesiączkę miałam 17 kwietnia , kochaliśmy się w dni okołoowulacyjne tzn w czasie gdy tego sluzu miałam baaardzo dużo . Kilka dni po owulacji zaczęły mnie boleć piersi aż do dzisiaj ale to nic bardzo nowego bo czasami już na tydzień przed miesiączką mnie bolały ale jest kilka zachowań mojego organizmu które mnie zastanawiają , natomiast koło 18 dc bolał mnie lewy jajnik ( nie mocno ale pobolewał , takie dziwne uczucie ciągnięcia ? ) ,20 dc zaobserwowałam takie bóle jakbym już miała dostać @ , było dużo mlecznobiałej takiej wilgotnej wydzieliny z pochwy , piersi bolały niemiłosiernie i własnie tego dnia odnotowałam spadek temp / uderzenia gorąca . Brzuszek i plecy jak na miesiączkę bolał jakieś 2 dni , potem tak raz trochę bolał , raz nie ale piersi dalej są takie nabrzmiałe , bardzo tkliwe , śluz wciąż mlecznobiały i uczucie wilgoci . Ciągle chodzę do toalety bo mam wrażenie że dostane miesiączkę . Dodam że nie mam ochoty na kawę już od jakiś 2 tygodni ( tak mniej więcej ) mogłabym wgl jej nie pić , papierosy wymieniłam na epapierosa bo mi śmierdziały i mnie po nich mdliło więc to jakaś anomalia jest . Pamiętacie kobietki wasze pierwsze objawy ciąży jakie zaobserwowałyście ? Czy któraś z was może miała podobnie i wie dlaczego mój organizm zachowuje się w taki sposób ? Pozdrawiam was serdecznie , czekam na odpowiedzi i z góry przepraszam jeżeli taki wątek już jest ( niestety jestem tu nowicujszką i nic konkretnego nie mogłam znalesc ) . Czekam czekam czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam również że mam okropne gazy :p co u mnie się zdarza tylko przed @ a one już trwają prawie 2 tyg aż wstyd że ciągle bączki puszczam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starasz się o dziecko a palisz papierosy? :O u mnie pierwszy był brak okresu a potem pozytywny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa ze wam sie udalo. W pierwszej ciazy tez mialam uderzenia goraca ale juz po terminie miesiaczki. W obu ciazach pojawil sie na samym poczatku taki objaw ze palilo mnie w brzuchu. Teraz tego nie zauwazylam, a myslimy o kolejnym dziecku, do konca cyklu mam jeszcze z poltora tygodnia, moze i coreczka sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę papierosów od prawie tygodnia bo jak już wspominałam , mdliło mnie po nich a że rzucanie palenia nie jest takie proste ( okropny nałóg ) to zmieniłam na e papierosa którego i tak dużo nie palę . Niby mniejsze zło ale doskonale wiem że i tak jest szkodliwe . Znam ludzi z silną wolą którzy rzucili to g@wno z dnia na dzień ale niestety ja do nich nie należę :( Jeślibym zobaczyła dwie kreski na teście myślę że byłoby to duuużo prostsze ... A z testem narazie chcę się wstrzymać , dziś jest mój 31 dc ( środa ) . Jak myślicie ? Jakbym zrobiła test gdzieś koło piątku to byłby już wiarygodny ( byłby to mój 33 dc ) Czy powinnam się wstrzymać do poniedziałku , to byłby 35 dc . Co myślicie o tym testowaniu ? Jaki test wy używałyście ? Ile ich zrobić ? Obecnie wciąż mam ten sluz , melcznobiały wodnisty wewnątrz a na zewnątrz czuć wilgoć której przed @ nie odczuwałam nigdy . Piersi wciąż bolą :/ okropny dyskomfort niestety . Co dziwne to przed @ zawsze chodzę zła na cały świat a teraz kompletnie nic :) Mam super humor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie możesz pójść na hcg? koszt jak dwa testy a nie ma gdybania i cienia kreski czy innych cudów, czarno na białym masz wynik. I hcg powinno już pokazać. Mi przy 28/29 dniowych cyklach pokazało ciążę 28 dnia mimo że krew pobierałam o 19, a o 23 miałam wyniki i wszystko było jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym myślałam ale nie wiem czy u nas robią takie badania , musiałabym się zorientować i wtedy dam wam znać co i jak :) jaki wynik oznacza że to ciąża w takim badaniu ? Wybaczcie że może głupie pytania ale kompletnie się na tym nie znam a na stronkach każda wypowiedz inna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde laboratorium na kartce z wynikami drukuje normy dla danego tyg ciąży. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale większość laboratoriów robi takie badania tylko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy 31 dc byłby już wiarygodny ?? taki test z krwi ? a taki apteczny ? Powiem wam szczerze dziewczyny że mieszkam w małej miejscowości i ludzie tu dużo plotkują a mi plotki jakichś starych bab kompletnie nie są potrzebne i wolałabym zrobić najpierw taki apteczny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym zawsze przed @ miałam spuchnięte palce tak że nie mogłam ściągnąć pierścionków a teraz nic , tylko ten brzuch taki wzdęty :/ Od wczoraj jest też mi zimno , może przez pogodę bo faktycznie jest dosyć chłodno a może po prostu dostanę miesiączkę ... Dziwnie jakoś się czuję :/ Dziś pół nocy miałam jakieś dziwne sny i bardzo mało spałam :/ ale za to popołudniu spałam 2 godziny :p hehe Dziewczyny , jak to u was było ?? Trochę zaczynam się denerwować że jednak nam się nie udało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z krwi powinien już pokazać bo zawsze wyjdzie wcześniej i dokładniej niż apteczny. A jak w aptece kupisz to plotek nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny , Dziś już środa ( 38 dc ) a u mnie wciąż brak miesiączki ... Testu jeszcze nie zrobiłam ... Jakoś się boję w sumie sama nie wiem czego . Może że jak zrobie ten test to będzie jedna kreska ? :/ Jestem jakaś skołowana :/ Piersi bolą przy każdym dotyku , jak czuję zimno sutki straaaasznie też bolą :/ Tam na dole wciąż uczucie takiej wilgoci , sprawdzałam jaka wydzielina jest tam w środku i jest ona mleczno biała taka wilgotna ale wkładka zabarwiona jest na taki baaaardzo jasny żółty kolor , nic mnie tam nie swędzi ani nie piecze więc myślę że to nie jest żadna infekcja ... A co wy o tym myslicie ? Ciągle myślę że dostanę okres , idę szybciutko do toalety a tam znowu tylko ten śluzik . Wczoraj paliłam papierosa i aż mnie napięło taki nie dobry był :/ Sama już nie wiem co o tym myśleć :/ Pomóżcie dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! W dzień matki zobaczyłam na teście 2 grube kreski !!! dzień pozniej kolejne 2 kreski i to prawie od razu ! Dziś wybieram się do doktorka potwierdzić :) Byłby to 7 tydzień , myślicie że będzie już mógł potwierdzić ciąże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej pewno ze potwierdzi serduszko juz zobaczysz ja bylam u gina 5tydzien i 6 dzien i juz widzialam serduszko:) takze juz potwierdzi napewno powodzonka zycze i gratulacje:):) a jak z fajeczkami zucilas mi tez bylo ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×