Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzisiaj jadlem na sniadanie pyszny salceson wiejski ziarnisty chleb i herbatę.

Polecane posty

Gość gość
risotta :P ale prosty czlowiek. tego sie nie odmienia przez przypadki. risotto dla biedoty? widac, ze nie wiesz, co to NAPRAWDE jest risotto. to nie jest zwykly ryz z jakimis tam warzywkami czy cos jak to duzo Polakow w Polsce gotuje. Prawdziwe risotto to specjalny ryz arborio. nieco drozszy od zwyklego. musi byz w risotto dobre biale wino. swiezy tymianek. dobrej jakosci maslo. moze byc cebulka, jakies grzyby, np ja lubie z s**take. a jak ktos tu pisal wersja z krewetkami lub homarem absolutnie nie jest dla biedoty do to jest dosc drogie wtedy :D no ale co ty wiesz o risotto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialem na mysli grzyby sh/i/t/ake ale uznalo to za brzydkie slowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta z borowikami i pieczarkami tez jest dobre. osobiscie wole risotto grzybowe i np z dodatkiem fasolki zielonej niz z krewetkami. moja kobieta lubi z krewetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle o risotto ze swiezymi owocami morza. Jak to porownywac z tlustym salcesonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wolisz :D zarcie dla biedoty wszamia jakies risotta i jeszcze sie pętak chwali bueheheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buehahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha risotto, kto ci powiedział świnio, że tak ma wyglądać. Można to gofno robić na milion sposobów, tak samo jak bigos, gulasz, pizze i inne pospolite dania. Gnij w uka świnio. Z ciebie kucharka jak z koziej dopy trąba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet juz od dzisiaj (nie ma sensu) nie czytam calosci postow zje/ba bingolskiego wuefisty i jego "madrosci". Wg tego przygupa chocby nawet gowno wpier/dalal to i tak bedzie cwel myslal ze to lepsze od kawioru i szampana emigrantow. :D taki z niego tepy cwel. To samo mozna powiedziec o poziomie zycia. On woli srac za stodola i wpier/dalac kaszanke niz mieszkac w dobrych warunkach i zarabiac dobrze. On woli gnic w ubostwie i myc sie w misce bo tak kocha PL z tym ze mogl na 5 je/banych lat wyjechac z ukochanego kraju (no ale mieszkal z 3ma kumplami w pokoiku). W przypadku tego przyglupa NIC nie trzyma sie kupy oprocz jego ryja bo chwalil sie ze lubi lizac 0dbyty kumplom swiezo po sraniu :D BUEEEJHHHHEEEEHHHHEEEEEHHHEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyglup* oczywiscie zjadlo mi literke :D nie potrafie opisac jak bardzo sie ciesze ze zdecydowalem sie na emigracje. Kraju sie nie wybiera, na szczescie tylko przy urodzinach. Dlaczego ludzie sa tak posrani. Wymyslaja gowna, robia sobie na zlosc, zabijaja sie. Nie mozna zyc w pokoju i pomagac sobie? Mamy chyba tylko jedno zycie wy qrwy. Nie bede podporzadkowywal sie wymyslom jakichs tepych qrew!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet juz od dzisiaj (nie ma sensu) nie czytam calosci postow zje/ba z notingam i jego "madrosci". Wg tego przygupa chocby nawet gowno wpier/dalal to i tak bedzie cwel myslal ze to lepsze od polskich smaków :D taki z niego tepy cwel. To samo mozna powiedziec o jego poziomie zycia z fąłszywymi angolami. On woli srac w zagrzybionym uka i wpier/dalac risotto niz mieszkac w dobrych warunkach i zarabiac dobrze w PL. On woli gnic w ubostwie i myc sie w zlewie z dwoma kurkami bo tak kocha uka z tym ze mogl wyjechac z PL (no ale mieszkal z 3ma kumplami w pokoiku w PL:D). W przypadku tego przyglupa NIC nie trzyma sie kupy oprocz jego ryja bo chwalil sie ze lubi lizac 0dbyty kumplom swiezo po sraniu w uk i ma za siana samych ciapatych przyznał tio kiedys po pijaku tutaj :D BUEEEJHHHHEEEEHHHHEEEEEHHHEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiste, standardowo cwel kopiuje jak nie wie co powiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yum yum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska dzicz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idioci. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idioci. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL wszystko jest trzykrotnie tańsze. Rozumiecie to idioci. Sram na was i wasze ukowskie życie. Mowię to Ja, facet, który, zarabiał tam ponad 2 tys funtów i był brygadzista. Według was team leaderem. Yebane nieudaczniki. Kocham cię PL. Srac na tych antypolskich skurfysynow emigracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadwiślański buc. Jakie to szczęście że jest w tym śmiesznym kraiku z obrzeży Uralu a nie w jakimś cywilizowanym kraju europejskim. Miejsce nadwiślańskich buców jest w PL i tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniam mniam polskie jedzonko i wedzonki a smiecie wuk maja wszystko pryskane II kategorii. Nie to co zdrowe polskie z ekologicznych upraw. Po dozyciu 50lat zdechna od tych trucizn buehehehheheeee a w PL my bedziemy zyc nadal. Gnijcie w uk poeeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nadwiślański bucu nie wiesz ilu młodych ludzi umiera w PL na raka, samobójców, w stresie spowodowanym niepewnością jutra i zaburzeniach psychicznych. Trzykrotnie więcej niż w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zajadaj sie bucu kaszana, salcesonem i smalcem :) Na zdrowie, he he he .. Na tyle cie stac w PL i finansowo i mentalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HERBATE ZJADLES W FORMIE GALARETKI CZY MROZONKI?? jak takie wszytko zdrowe w Polsce to dlaczego tyle osob choruje na raka?? Trzy razy tansze niekoniecznie wszystko. Paliwo wcale, owoce tez nie i wiele innych. No i zarobki zalosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce herbatę się jada, nie wiedziales? Dlatego Polska jest taka wyjątkowa i dlatego ten czubek się aż tak podnieca tym, co normalni ludzie maja na codziennie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mwqrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
itwrs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jz Lata komuny są juz odrobione. Dlatego Polacy wracaja i będą wracac. Każdy europejski zachodni kraj oznacza wydatki czterokrotnie większe niż w PL. A w niektórych krajach nawet więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

en Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jv Moje miejsce na ziemi jest tam gdzie jest moja rodzina, pieniądze, zdrowie i dobrobyt. Wiec mogę was zapewnić że nie jest to uk. Sedno sprawy to bezpieczne panstwo bo wy w uk aż jąkacie się z zazdrości jak widzicie jak u nas na ulicach dzieci sa bezpieczne. A wy żyjecie od wypłaty do wypłaty i nie możecie nawet domów otynkowac ani pieknego ogrodka mieć. I takie macie gooowniane życie w uk. Oj jakżesz mi przykro. Trzeba było zostać i pokazać co potraficie. A z resztą nie! Męczcie się dalej w tym smierdzącym uchodzcami grajdołku dumnie zwanym uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

al Emigracyjne swinie w uk dalej nie macie kasy. Chroniczne podwyzki i walka z islamistami. Jak przyjadę do was to widzę wasze skwaszone mordy i rozbiegane oczka w pogoni za każdym groszem. Smutek panie smutek u was. Uśmiech na twarzy u was rzadko gości. Dobrze wam tak obszczymury angielskie. Myśleliście że w kapitalizmem każdy będzie milionerem a tu brexit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bg PL to Eldorado w porównaniu z uk. Emigranci mają conajmniej pięć razy wyższe ceny niż w PL za tą samą pracę więc mogą sobie na mniej pozwolić. Mnie się nawet nie chce przyjechać do uk bo za te same pieniądze jest tyle innych, ciekawych miejsc do zwiedzenia. Jak sobie przypomnę te wasze angielskio irlandzkie wiecznie chciwe mordy i wasze bezustanne importowanie ciaptych to żygać mi się chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×