Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateusz 334351

Wszystko z niej wypłynęło...

Polecane posty

Gość mateusz 334351

Z zasady, to także kwestia czasu, mam do czynie z damami w wieku do 19 lat. Oto, kilka tygodni temu poznałem matronę już trochę wiekową, liczącą sobie 28 wiosen. Dziewuszysko całkiem, całkiem i wcale nie feministka. miałem pewne plany natury matrymonialnej, aż do chwili pierwszego stosunku. Okazało się, że z tej kobiety wszystko wypłynęło. To było okropne. Jakże kochać kogoś, kto ma pochwę jak przez dziesięciolecia używany cebrzyk od studni, gdzieś na Podlasiu? Iluż ona miała, powiedzmy, galopantów, tych starających się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matronę już trochę wiekową, liczącą sobie 28 wiosen xx skoro matrona tzn. że rodziła. zatem nie licz na ciasną sakiewkę. xx matrona = matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ile masz lat? Zawsze przecież wypływa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ty, dopoki po du.pczeniu kobieta nie wstanie to nie powinno wyplywac. celem zwiekszenia sukcesu prokreacyjnego powinna lezec z nogami opartymi o sciane albo bylo na pieska to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się mąż krótkiego to wypływa. Po dłuższym rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ciekawe co się co się dzieje z tą spermą? To logiczne, że zawsze wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest zbyt szeroka to może zacząć stosować kulki gejszy. Wiele osób opisuje tutaj że efekty są imponujące :). Ale nad seksem warto pracować, a poza łóżkiem jaka jest, dobrze się dogadujecie? Z twojego opisu mam wrażenie że trochę traktujesz ją przedmiotowo, no chyba że to tylko taki żartobliwy ton na potrzeby tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×