Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy oni mają uczucia?

Polecane posty

Gość gość
jak już piszesz,jako znawca tematu,podaj cyfry i źródło badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz jakieś wyniki badań które mówiłyby że kobiety rzadziej zdradzają? Kobiety są znacznie dyskretniejsze jeśli chodzi o kwestie seksu. Wszelkie statystyki można o dupę potłuc, bo żadne nie są wiarygodne, tego nie da się przebadać, choćby dlatego że część facetów przyzna się do zdrady, choć nigdy tego nie zrobili, a część kobiet zaprze się, choć zdradzają regularnie, ale za to widzę co dzieje się wokół mnie, jak wyglądają związki moich znajomych, co wyprawiają niektórzy koledzy i niektóre koleżanki i to mi wystarczy aby mieć rzeczywisty podgląd sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Twój wpis jest fascynujący,piszesz tak jakbyś prześwietlał umysły i dusze milionów ludzi i poznał szczegółowo tajniki zdrad......kurcze,ja mogę tylko ręczyć za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorom ludzie są do siebie bardzo podobni i postępują w bardzo podobny sposób, wystarczy dobrze poznać kilku typów osobowości, aby móc przewidzieć ludzkie zachowanie jak i jego przyczyny z dość dużym prawdopodobieństwem. Tobie zapewne wydaje się że jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna, tak ci się tylko wydaje, takich kobiet jak ty (o zbliżonej osobowości) są miliony, ba... piszesz że możesz ręczyć tylko za siebie? Nic bardziej mylnego, bo to że dziś masz takie, a nie inne poglądy, nie gwarantuje tego że za jakiś czas nie mogą się one zmienić i zaczniesz postrzegać świat w zupełnie inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "widzę co dzieje się wokół mnie, jak wyglądają związki moich znajomych, co wyprawiają niektórzy koledzy i niektóre koleżanki i to mi wystarczy aby mieć rzeczywisty podgląd sytuacji" Niestety to jest domeną ludzkości, łatwo osądzać i wyciągać wnioski z cudzych błędów, przeżyć. Jeśli się nie ma doświadczenia tylko zdobywa je, patrząc na innych, nie jest się wiarygodnym. Uprzedzenia i różnice w postrzeganiu człowieka są powszechne. I to nie współczesne czasy zmieniły priorytety człowieka. Bo można się zawsze w mniejszym lub większym stopniu dostosować. Tylko od człowieka zależy jak będzie układał sobie życie. I tylko samemu po własnych doświadczeniach warto wyciągać wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×