Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzień próbny w sieciówce

Polecane posty

Gość gość

Cześć, jako tegoroczna maturzystka stwierdziłam ze 5 miesięczne wakacje od połowy maja do października bedą mi sie dłużyć i bede sie nudzić postanowiłam złożyć CV do kilku prac;) wczoraj weszłam do jednej sieciówki zapytałam czy mogę zostawić CV pani powiedziała ze tak i od razu zaproponowała dzień próbny na drugi dzień na 4 godziny. Nigdy nie miałam do czynienia z praca w sklepie dlatego obawiam sie wyrzucenia na głęboka wodę pani powiedziała ze zobaczą mój stosunek do klientów. No ok, ale jednak najpierw wolałabym obserwować z boku jak mam sie zachować a nie tak, ze bez żadnej rozmowy wchodzę i mam pracować i obsługiwać tym bardziej ze wiem, ze takie natarczywe "czy mogę w czymś pomoc" jest odrzucające i na pewno w większości przypadków nie pomaga w zdobyciu klienta. I 4 godziny to dla mnie trochę duzo jak na pierwszy dzień. Nie mam pojęcia co robić przez tyle czasu.. Czytałam duzo opini nikt nie poleca pracy w tej sieciówce zreszta w żadnej nie poleca. Podobno codziennie biorą po 2/3 dziewczyny i wykonują za nich robotę a pózniej pracodawca milczy.. zniechęciłam sie bardzo ale chyba nie wypada nie przyjść? Ktos ma podobne doświadczenia moze mi powiedzieć jak mam sie zachować i co robić? Czytałam ze mam układać ubrania nawet jak sa ułożone... Ale ja nawet nie znam technik ich składania nie jestem zapoznania z kolekcja nic wiec nawet jak ktos sie mnie o cos zapyta to ja nie bede wiedziała... Proszę o rade/sugestie co zrobic-jak sie zachować. Dodam ze ta praca nie jest pilna, chciałam złożyć CV z nudów bardziej niż z potrzeby zarobienia pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up! Niech ktos pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×