Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wozek Adamex Barletta czy Camarelo?

Polecane posty

Gość gość

Witam jak w temacie prosze uzytkowanikow tych wozkow o opinie. Z mezem zastanawiamy sie nad ktoryms z tyck wozkow dziekuje za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mielismy Camarelo, bylam zadowolona. Sprzedalismy go i sluzy dalej kolezance. Gondola byla duza, na tym mi zalezalo. Dobra amortyzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spacerowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Camarelo. Służy nam juz dwa lata. Bardzo lekko sie prowadzi, jest zwrotny. Nadal mając dwulatke w spacerowce, mogę prowadzić wózek jednym palcem. Żadnych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerowka,troche krotki podnozek przy wpinanej czesci spacerowej,moje dziecko bylo dlugie, wiec szybko z niej wyrosl. Nie ma podnozka przy stelazu glownym, takiego "schodka" (xlandery np maja). Wg mnie czesc spacerowa byla gorzej wykonana, gondola super, ale spacerowka tak srednio. Dla samej gondoli kupilabym go jeszcze raz, dla czesci spacerowej niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakie modele mialyscie z camarelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Camarelo Carera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że można go bardzo łatwo złożyć i przewozić w bagazniku samochodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu 18.36 i 18.53. To prawda, ze wozki te sa bardzo zwrotne, stelarz, gondola bez zarzutu. Natomiast spacerowce przyjrzalam sie slabiej przy zakupie. Denerwowal mnie palak, byl troche za daleko, dziecko zawsze musialam pasami przypinac, oraz wykonanie, nie bylo az tak staranne jak przy gondoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stelaż mialo byc wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest tylko jeden minus-mało miejsca na zakupy pod wozkiem, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem tez długo mieliśmy dylemat jaki kupić wózek. Do póki nie spotkałam koleżanki z córeczką na spacerze.Ona właśnie ma Barlette i powiem szczerze że zakochałam się w tym wózku! Koleżanka również zachwycona, podwójna amortyzacja, duży kosz na zakupy, duża gondola, świetnie się prowadzi! Długo nie czekaliśmy i kupiliśmy właśnie Barlette. Razem z mężem jesteśmy wysokiego wzrostu ale ten wózek pasuje Perfekt! Pięknie wykończony, fajna gondola z funkcją ponoszenia oparcia,spacerówka tez super. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupiłam dla bratanicy wózek firmy vega z Częstochowy ma dużo bajerów i dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglby sie ktos jeszcze wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się nad nimi zastanawiałam, ale w końcu zdecydowałam się na wózek wielofunkcyjny Florino od www.coletto.pl. Gondola jest duża, wózek poręczny, na tym samym stelażu można zamontować fotelik samochodowy. Naprawdę dobry zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandka51
Szczerze wygląd wózka również miał dla mnie duże znaczenie i od razu jak weszłam na stronę Quinni to wózek Moodd trafił w 100% w mój gust. Jest genialny i nietuzinkowy. Szybko sie składa i automatycznie rozklada. No jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważałam jeden i drugi i w rezultacie wybrałam całkiem inny ze wzgledu na wygląd spacerówki. Anex Sport to był mój ostateczny wybór. Barletta piekny jako gondola a spacerówka niestety beznadziejna a Camarelo ma tragiczne jak dla mnie materiały z których jest uszyty. Anex ma wszystko to co chcialam. Materiały antybakteryjne i wysoka jakośc bawełny. Moim zdaniem lepiej sie prezentuje . Używam go od 5 mies i polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam wózek producenta vega eko-skora w ładnym beżowym kolorze idealny na jesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dwóch chyba Adamex, chociaż dla mnie osobiście najlepszy z polskich wózków to Anex Sport albo Cross. Lepsze materiały, płynniej działająca amortyzacja i ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barlette bardzo chciałam ale Pan w sklepie doradził mi dość podobny Anex Sport. Również ma podwójną amortyzację jak Barletta z tym że na ta ramię jest regulowana czego w Adamexie nie ma. I ładniejsza spacerówka jest w Anexie. Po pierwsze nie jest tak wysoko usadzona i nie wygląda jak taka typowa z wózków 2w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex nie jest polską marką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam wózek piękny w 100 procentach polski producent vega! Wybrałam szary w liście! Na jesień super!jutro testuje spacer po parku z Julkiem! Pozdrawiam mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie bardzo normalne i ciężko wybrać, zobacz Anex Sport i nie będziesz miała dylematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczyłam anex sport i odrazu wybrałam inny wózek wolę polskie produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja skorzystałem ciekawy typer z niego kurs na dzisiejszy mecz ponad 8! www.cloudown.xweb24.pl/l/3/ustawka27112016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to miałam Adamexa i ogromny problem z serwisem. Miałam od początku krzywy stelaż a oni twierdzili ,że to moja wina. Po długiej walce oddali mi pieniążki i zdecydowałam się na Anexa. Na razie jestem zadowolona i nie mam z nim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jako sprzedawcy najlepszy jest Anex Sport. Lepiej wykonany i większa spacerówka niż w konkurencji. Amortyzacja bezkonkurencyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam ci Anexa, przewyższa te wózki jakościowo i ma fajniejszą i większą spacerówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho, znów atak anexowskiego spamerstwa. Wypad z tym s**tem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie spamerskie posty na jedno kopyto, nawet się nie wysilają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×