Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wozek Adamex Barletta czy Camarelo?

Polecane posty

Gość gość
Taaaaa, mamy ,używamy to rozpoznawczy jezyk spamera reklamujacego to goowno,czyli anexa. Malo tu juz osob napisalo, ze badziew. Problemy z kołami, krzywe stelaże. To spamer zaczał bronic ze takie problemy byly na poczatku produkcji. A takie problemy caly czas sa, w dodatku jest b brzydki. Tak jak jedna napisala ze to brzydal wsrod wózkow. Tyle jest ladnych wozkow po co sie w takie dziadostwo pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam koniecznie obejrzeć Anexa Sporta. Lepszy i bardziej funkcjonalny poprzez większą spacerówkę i płynniejszą amortyzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Camareło sevilla. Koleżanki polecały. Mam kilkoro dzieci,każde miało inne wozki i jestem zachwycona sevillą. Swietnie się prowadzi po wertepach, duża wygodna gondolka. Kosz na zakupy jest większy niż mi się wydawało,ale mogłby byc większy. Wadą dla mmie jest brak talkiej regulacji budli,żeby podniesc troszkę,a nie całą. I jak dla mmie nie jest to lekki wozek. Nie tak łatwo wtaszczyc go na 2czy 3piętro. Niestety teraz wozki są potwornie ciężkie. Jeszcze co do zalet,super jest regulowany spod w gondolce,trochę ciężko to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i leciutki wózek , mający dobrą amortyzację to Anex Cross. Używamy go codziennie i nie sprawia nam żadnych problemów. Naprawdę prosty w obsłudze i bardzo wygodny. Ciekawy wygląd wyróżniający się spośród innych wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulkaMałka
Ja mam Barlettę od Adamexu i jestem mega zadowolona. Gondola jest głęboka, z wentylacją i wszelkimi osłonkami. Stelaż jest też wytrzymały, a do tego lekki ;) No i żelowe kółka, dzięki którym spacery są znacznie wygodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaBB
Dla mnie i mojej małej Barletta to świetny i bezpieczny wózeczek. Ma wygodną i sporą gondolę, hipoalergiczny kokosowy materacyk, który łatwo można wymienić i wyczyścić. Do tego dużo wygodniej się go prowadzi z uwagi na dobrą amortyzację i żelowe kółka. Na inny na pewno bym się nie zamieniła. Tym bardziej przy tak fajnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Angelika też uważam, że za dobre pieniądze jest ta barletta i my też ją sobie chwalimy, zwrotność i amortyzacja świetne no ale to takie pierwsze rzeczy na które zwraca się uwagę, a detalom też się dobrze przyjrzeć, od regulowanej rączki po zmianę kierunku jazdy, widać że wózek funkcjonalnie przemyślany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodziewam się drugiego synka i poszukuje wózka który sprawdzi się w każdym terenie, spodobał mi się barletta a również wózek anex sport. Jakieś opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja brałam wszystkie 3 które wymieniłyście pod uwagę ale po namyśle wybrałam tańszy amelis hugo , moim zdaniem tak samo ładny, solidny i dobrze wyposażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barletta bardzo mi się spodobała ale opinie na jej temat sa dość różne, jestem na końcowy etapie wyboru wózka chce aby jeździło mi się nim łatwo a dzidzusiowi bezpiecznie, wpadł mi jeszcze w oko anex sport ma bardzo ładną kolorystyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adamex, zlamal sie stelaz, jedno kolko przednie wariowalo wokol swojej osi, trzeslo dzieckiem, do tego gondola stosunkowo mala. Kupilam Roana Marite i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek93
myślę że warto porównać wózki adamex z wózkami anex, wizualnie oba bardzo ładne, ale ja porównując te wózki zdecyduje się raczej na anex, bardzo dobra amortyzacja i każdy detal wózka wykończony bardzo dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie to te wszystkie wózki są fajne, ale mi się najbardziej spodobał amelis bo jest o połowę tańszy a wygląda tam samo rewelacyjnie jak te drogie wózki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barletty niestety nie polecę nawet wrogowi, po krótkim użytkowaniu rama się wykrzykwila a koła wibrowały jak szalone, jedynym plusem była fajna duża gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam camarelo carere taka gratnaowa z czerwonym daszkiem i kropkami. Byłam bardzo zadowolona, ale bylo to prawie 3 lata temu. Teraz zastanawia,,lam sie nad zakupem jakiegos ekstra wózka uzywanego..... ale przeraża mnie myśl... wózka po kims, znalazłam promocje na wózek camarello i praktycznie nowy wózek w cennie uzywanego. Czy ktos z was miał model vision? możecie podesłac jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elf jest rewelacyjny ;-) stabilny i zwrotny i ma torbeeeee oraz kosz na zakupy..... chyba nie musze mówić dlaczego to takie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiaimisia
ja miałam carere new, generalnie byłam zadowolona, wózeczek był zwrotny i bardzo delikatnie sie go prowadziło,gondola była świtna... duża i przestrona, a mieliśmy dosyc duże dziecko, bo oboje jesteśmy wielcy :) kosz na zakupy mogłby byc większy, ale rozumiem też że sie nie da i nie ma gdzie, ale mnie to zawsze musi cos nie pasować. Materiały fajnie się czyści z zabrudzeń, naprawde łatwo jest go wtrzymac w dobrym stanie. Wózek jest niezwykle kompaktowy, skłąda sie go za jednym zamchem praktycznie. wnetrze gondoli sie wyciaga i pierze, bardzo praktyczne rozwiązanie. Na spacerówkę nie moge narzekać, pasy troche kłopotliwe... lużne, ale dziecka też nie można zapiąć na hama i "siedz nie ruszaj się". Zgubiłam przez to spinkę, łącząca szelki i nie mogłam kupic samego plasticzka wartego może z 50 gr, tylko całe pasy.... ale podsumowując dla mnie duzy pozytyw, słuchałam o problmeach koleżanek "z ławki" jak skarżyły się na swoje wózki, to naprawde ja nie mam sie do czego przyłapać. podsumowując polecam caarello;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuniatyczka
odnośnie elfa - mam i polecam. Całkiem dobry wozek za rozsądna cene - dałam cos koo 650 zł. nadaje się na każde warunki, jest całkiem lekki, można go spokodjnie złozyć i wrazie potrzeby odpiąć koła, ma rzeczywiscie duży kosz na zakupy, barierka jest bardzo fajnie wyprofilowana, ale jego najwiksza zaleta to chyba ogromniasta buda dzięi ktorej nie straszna nam żadna podoga. minus za brak moskitiery i foli przeciwdeszczowej. Ale komfort jazdy jest super, ja bym brała w ciemno jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam adamex Barletta, super wózek, niezawodny, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaJOstatnio bylam poogladac spacerowki na sklepie i podobno ostatnio jest zatrzesienie na spacerowki od camarelo, pan ze skleu mowil ze duzo osob o nie pyta, byc moze swiadczy to o dobrym wózki, ciezko stwierdzic ale popo dlugim rizgladaniu i analizowaniu, porownywaniu namówił mnie na elfa, wybralam ja bo ma torbę i barierek w lepsztm miejscu niz poprzedni egzemplarz. Swietna jest rzeczywiscie buda ktora zakrywa praktycznie calkowicie dziecko. Testujemy elfika od kilku dni narazie jest spoko, ale wszystko wyjdzie w praniu. Poki co nie zaluje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma ktoś może neso i może się podzielić doświadczeniem? bo prezentuje się całkiem niezłe, ale to nowy wózek i ciężko namierzyć jakieś informacje o nim , dlatego jeżeli ktoś używa bardzo proszę o pomoc i jakaś informację, jak się jeździ i czy nie sprawia problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Adamexu to chyba najfajniejsze Luciano, ale Barletta bardziej klasyczna , akurat Adamex mam sprawdzony wiec ku niemu bym sie skłaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barletta, jeszcze ewentualnie zastanawialbym sie nad Luciano, bo też dobry wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden i drugi fajny ale mi się bardziej podoba x-lander, ma więcej bajerów, diody led w podnóżku, mnóstwo kieszonek, można go kupić w fajnych modnych teraz kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Camarelo avanger używam ponad rok i nadal jestem zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×