Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Osoby samotne co porabiacie dzisiaj..:(

Polecane posty

Następny samotny dzień :(byłam w kościele większość osób w parach ,rodziny z dziećmi nawet starsze osoby trzymające się za ręce a ja sama ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo... :( bedę się uczyć a teraz gram w kalambury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smaże ryby,złapalem dziś z rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończę za niedługo 30 lat i chyba mam depresję ...W sumie nic takiego nie osiągnęłam w życiu :/ ciągle myślę ,że pewnie za chwilę zachoruje na coś czy inne nieszczęście mnie spotka totalna pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność jest świetna razem z depresją i fobią społeczną doskonały zestaw możesz spać całymi dniami nie chcesz nikogo widzieć rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pietrek nie klam bo siedzisz tu od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szykuje się na grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_87
Chodzisz do kościoła?Co w tym widzisz?Mieszkasz sama czy z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kijowa pogoda na grila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leże i się wqrwiam że leże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego, że katolik idzie do kościoła w tak ważne Święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kijowa u mnie słońce świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caly dzien przelezalam i przegladalam net. Ugotowalam obiad zaraz sie przespie. Lat 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdrosccie matkom z dziecmi, ojcom moze.przyjdzie taka rodzina z kosciola i matka z********a przy obiedzie a ojciec lezy przed TV.potem zjedza, ojciec pojdzie na spacer lub przejazdzke rowerowa z dziecmi, matka sprzata po obiedzie i zaleglosci z tygodnia i tak dopoki nie przyjda, wtedy zajmuje sie i dziecmi i domem a facet sie urwie na piwo lub oglada TV.i dzien byl udany zazdroscic mozna romantycznym 20 letnim parom, ktore nie mieszkaja razem a jak sie spotykaja kazde z nich jest odstawione na blysk, pachna perfumami i swiergola sobie slodkosci i komplementy w swietle ksiezyca w otoczeniu rozanego ogrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zaraz idę lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sie przytule do poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam w kościele nie chodzę często i zaczyna mi tego brakować .Ostatnio też byłam na pogrzebie młodego człowieka z mojej rodziny i teraz mam przemyślenia na temat sensu życia.Jakoś też dziwnie się czuję jak nie jestem w kościele nie wiem z czego to wynika...Piszesz ,że matka obiad gotuje ,a ja właśnie chciałabym mieć dla kogo ugotować ..:(.Wracam do pustych ścian nie ma się do kogo odezwać masakra .Mam też ostatnio trochę kłopotów życiowych i to wszystko takie bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też z przyjemnością przespałabym ten dzień ale nie potrafię zasnąć popołudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 30 lat wiec dzialaj,poznawaj ludzi .masz szanse cos zmienic,wiele moich znajomych poznalo swoich facetow wlasnie ok. 30, po 2-3 latach slub i zaraz dziecko. mi wlasnie stuknęla 40 i jestem sama, bo mi sie niestety nie udalo :-( pozostal smutek, niechec do zycia,brak nadziei:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie cudowny dzień :) Wolne od pracy, można bezkarnie poleżeć dłużej w łóżku, później kawka i wanna, coś do poczytania przez godzinę :D Teraz na spacerek i na kawę w ogródku jakiejś miłej knajpki Bosko! Czym tu się przejmować? Że jest się samemu? Pomyśl pozytywami: nikt Cię nie budzi, nie marudzi, nie brudzi jak prosiak, nie ogranicza czasu, nie męczy swoją osobą i tysiąc innych pozytywów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zadyma u mnie !!! wróble się tłuką pod oknem to jakaś ustawka chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek_87
Ja nie chodzę do kościoła a jestem katolikiem.Ludzie z miast nie lubią chodzić do kościoła to takie wiejskie.Chyba mieszkasz w małej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam działać..? Gdzie mam poznać jakieś osoby..? poza tym jestem raczej spokojną osobą mam marną pracę, trochę nadwagę, a zdaję sobie sprawę z tego jaka jest konkurencja. Mam tez ostatnio problemy finansowe nie mam nastoju ,a ludzie nie lubią smutnych osób..:/Znajomi mają swoje życie, rodzina daleko pff zasiedziałam się w domu chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja.mam chłopaka. Majowke spędził z rodzicami, dzisiaj tez wolał z nimi. Nie wiem może ma inna na oku. Tez czuje się samotna. Zastanawiam się nad sensem tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam pod Warszawą ..no raczej mała miejscowość ale zaskoczyło mnie ,że tyle osób w kościele dzisiaj. Nie chodzisz Twoja spawa ja też często nie chodzę z lenistwa ale dzisiaj byłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można być katolikiem nie chodząc do kościoła, ew. pseudokatolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×