Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Polska mentalnosc. Co rozni nas od innych nacji

Polecane posty

Gość gość
Ludzie o co wy się kłócicie? o to gdzie kto zostawia pieniądze? to jest każdego indywidualna sprawa ale podkreślam jeśli zostawiasz pieniądze na zachodzie podkreślam tam budujesz gospodarkę wjazdu do Polski nie masz tylko tam siedzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiasz dużo za granicą to sobie tam siedź po jaką cholerę wracasz do Polski? chwalić się ile zarobiłeś? Debilizm i chwalenie się niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 2 tysiace hahahasmiech.gif . Az taka bieda w uk ze na wiecej cie nie stac?smiech.gif --- tak taka bieda ze stacm nie na wydanie prawie 2 tysiecy, ale euro, we Wloszech. w Poslce wydalismy tak malo, bo spalismy - co chyba oczywiste - u rodzicow. nie w hotelu. poza tym, 2 tysiece pln wydane ot tak, na "glupstwa" w poltora tygodnia, to sporo - wielu ludzi w Polsce zarabia tyle na miesiac pracujac 160 godzin ... I nie ma kasy na zaden urlop, nawet w Polsce. takie sa fakty. ja na urlop tydzien we Wloszech w hotelu 4* wydam niewiele wiecej niz moja miesieczna pensja. a za takie wakacje Polak z Polski zaplaci minimum 7 tysiecy zlotych - ilu Polakow ma tyle na miesiac?? no ilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łohohohoooo:D taki raj w uk a u starych nocuje:D:D:D nie wstyd ci biedaczko?!!! Załosne :D w PL srednia pensja to 4.5 tys zł i jest 500+ nie wiesz????? W PL zyje sie nsm lepiej niz tobie wsrod ciapatych, ciagniemy od UE to co nam sie nalezy od niemiec za zniszczenia wojenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zacznijmy od tego że polacy w Polsce nie są traktowani tak jak w unii czyli że każdemu za nieróbstwo należą się wakacje bo tak jest w chorej unii że za nieróbstwo ludzie dostają pieniądze to jest chore, za nieróbstwo to powinii na sybir być wysyłani do nauki jak wygląda praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - taa ale jakby napisala, ze nocowali w hotelu nie u rodziny, to bys pisal ze pewnie ma zle kontakty z rodzicami itd. debil :O a jak ktos w Polsce ma 4500 dochod, to nie ma 500+, kretynie. tylko dla wielu Polakow to sa kokosy, ha ha. bo 80% polskiego spoleczenstwa zarabia netto 3 tysiace. lub znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ dostaje kazdy kto ma min 2 dzieci bez wzgl na dochod :) doucz sie frajerko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ to program który wcześniej czy później upadnie i to jest pewne, na programie w którym ci co dostają a jednocześnie dopłacają długo się nie pociągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 500+ dostaje kazdy kto ma min 2 dzieci bez wzgl na dochod usmiech.gif doucz sie frajerkosmiech.gif - nie potrzebuje sie douczac. My zarabiamy na tyle dobrze, ze nie mamy w UK dodatkow na dziec****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zarabiają za duża pracują za mało. Ale ja staram się to zmienić. W mojej firmie obowiązuje dewiza: pracuj więcej i taniej. Pamiętaj że w każdej chwili można cię zastąpić tańszym i bardziej wydajnym pracownikiem. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że w każdej chwili można cię zastąpić tańszym i bardziej wydajnym pracownikiem ale skur//wiel z Ciebie, pamietaj - karma powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nie ma czegoś takiego jak "Polska kuchnia". Jest kuchnia włoska, chińska, francuska, ale tylko Polska budzi conajwyżej uśmiech politowania. Polskie żarcie jest synonimem biedy i ciężkostrawności. Takie świnskie jedzenie kartofle, schabowy i kaszanka. Żarło dla wiejskich chamów. Byle dużo i tanio. Jak dla świń! xx Ty nigdy nosa poza PL nie wysciubiłes :D Inaczej widziałbys te black porridge, zapiekane ziemniaki, wedgesy czy frytki do wszystkiego , nawet lazani lub pork chopsy :P Nie mówiac o Szkotach z ich puddingami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w PL srednia pensja to 4.5 tys zł i jest 500+ nie wiesz????? xx Wolne zarty :D A jaka jest dominanta? 2000-2200 ? :P A 5 tys. na 2+2 to ledwo starcza na zycie, swobodne zycie ,a nie dziadowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzialabym ze od Finow czy Niemcow Polacy sie roznia niechecia do sportu i spedzania czasu na zewnatrz, np na plazy, w lesie, parku itp.Polski weekend w piekny letni dzien to sprzatanie obowiazkowo w kazda sobote na blysk, zakupy, wypasny obiad z siedzeniem przy stole pol dnia, telewizja i w porywach 10 minutowy spacer cala rodzina wkolo bloku, do ktorego godzina przygotowywania.chetniej wyjdzie na silownie niz na spacer czy wycieczke rowerowa Za to u Polakow vs inni cenie religijnosc, ale nie moherowo-polityczna (czemu autor powiedzual "niestety", czy cie boli ze ktos chce zyc zgodnie z Ewangelia i 10 przykazaniami?) i tradycje-za granica swieta oparte na drogich prezentach, popijawie, rozpuscie i tancach kompletnie odbiegaja od ich znaczenia, ale i sa Polacy ktorym sie to podoba niestety Co do charakteru i serdecznosci, to rzecz indywidualna.Raczej zauwazylam ze starsi ludzie i kobiety, niezaleznie od narodowosci, sa bardziej otwarci, przyjazni i pomocni, natomiast mlodzi mezczyzni najbardziej na dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK i powiem tak.. w porównaniu z Angolami chociażby jestesmy bardziej naturalni i otwarci na drugiego człowieka, tacy jakby bliżsi sercu. W interakcji z drugim człowiekiem u Anglika jest sztywność, przesadna gra i udawanie. Polacy sa niczym powiew świeżego powietrza w porównaniu ze sztywnymi paniczykami arystokratycznymi. A w kwestii nałogów, zawiści itd. Nie tylko Polacy popijają, Anglicy chlaja na potegę i potrafią byc mocno zawistni tylko maskują to umiejętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:30 ja tez UK, ale Szkocja i Szkoci są dużo bardziej przyjaźni, otwarci, dostępni niz Anglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil bingol // tosziro / mazowszanin znowu podbija(ją) stare tematy. co za stado kretynów. żałosne .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkurza ta obludna religijnosc Polakow, robienie wszystkiego pod spoleczenstwo typu chrzczenie dzieci, slub w kosciele w ciazy, przejmowanie sie , I chec bycia lepszym od sasiada pod kazdym wzgledem - nowy plot, nowe firanki td :O smiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska mentalność to debilizm, chlanie, pustactwo, prymitywność, zazdrość oraz płytkość i ocenianie z góry po pozorach. Większość polaków taka niestety jest. Po prostu polacy mają mase kompleksów i uważają że ciągle innym udowadniać przeciwnie. Moim zdaniem tępaki umysłowe z epoki kamienia łupanego, szczególnie z wszechobecnym KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pamiętaj że w każdej chwili można cię zastąpić tańszym i bardziej wydajnym pracownikiem ale skur//wiel z Ciebie, pamietaj - karma powraca. Zgłoś buahahaha....to nie komuna debilu, doświadczony pracownik ci spíerdoli a ty sam potem będziesz musiał n*******lać, co za skończony debil, zero komórek mózgowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarni w sukienkach rządzą
gość dziś Mnie wkurza ta obludna religijnosc Polakow, robienie wszystkiego pod spoleczenstwo typu chrzczenie dzieci, slub w kosciele w ciazy, przejmowanie sie , I chec bycia lepszym od sasiada pod kazdym wzgledem - nowy plot, nowe firanki td pechowiec.gif smiech na sali smiech.gif > debile z kompleksami i zero własnego myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej zazdroscisz ze sasiad ma lepszy płot lub firanki niz ty a ciebie nie stac?:D nie masz czym zaimponowac w tej smierdzacej obskurnej anglii dlatego uk wyglada jak kupa gó/wna a na PL cie nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem nowy rozkladany basen do ogrodu, kosiarke, system audio do auta, kino domowe, niby dlaczego mam sie nimi nie pochwalic?:D Kazdy normalny czlowiek sie chwali tym co ma. zazdrościsz tych firanek bo w uk pewnie ich nie macie i wieszacie szarobure szmaty na okna, bylem tak i widzialem jak jest swinio. Uk to syf i gòwno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem nowy rozkladany basen do ogrodu, kosiarke, system audio do auta, kino domowe, niby dlaczego mam sie nimi nie pochwalic?smiech.gif Kazdy normalny czlowiek sie chwali tym co ma. zazdrościsz tych firanek bo w uk pewnie ich nie macie i wieszacie szarobure szmaty na okna, bylem tak i widzialem jak jest swinio. Uk to syf i gòwno //// hahahahahah kosiarka sie chwalisz? serio?? ale jak ktos sie chwali fajnymi wakacjami, to juz jest beeee?? czyz nie? zalodny jestes. idz kosic trawe :P a firanki to sa juz od dawna niemodne. wiesz p oczym poznasz Polaka w UK ? ze ma firanki w oknach zamiast rolet/zaluzji :O ja zamiast kosiarki, firanek I wyje/banego telewizora, wole kilka razy do roku pojsc / lub pojechac do inneg miasta/ na dobry koncert oraz dwa razy do roku na zagraniczny wypad 4-7 dniowy. te koncerty I wyjazdy to jakos w sumie koszt 3k funtow. ciekawe, czy wedlug Twojego ulubionego przeliczania 1:1 wyjedziesz na tydzien do Portugalii, na 3 dni do Wiednia, oraz pojdziesz Z KIMS na 3 koncerty I to wszystko za 3 tysiace zlotych :D :D :D absolutnie NIE !! HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tych wycieczek masz?:D kase wydajesz na cos co nic nie zostaje, kosiarka to trawnik masz rowny i skoszony ze sasiedzi widza a co po wycieczkach masz? Zarcie niewiadomego składu co nigdy nie wiesz czy nie napluli i tłok na wakacjach. I nie pi!erdol mi tu ze zaluzje sa ladniejsze bo firanki moge sobie kupic jakie mam ochote wzory a zaluzje sie kurza i monotematyczne i wygladaja brzydko. Nie macie w tej syfiastej szkocji pieknych polskich firanek we wzory dlatego je!biesz na zaluzjach haha. Co za emigracyjna wiesniaczka bez klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, czy wedlug Twojego ulubionego przeliczania 1:1 wyjedziesz na tydzien do Portugalii, na 3 dni do Wiednia X W du!pie mam wyjazdy do tych lewackich krajow xD w PL mamy ladniejsze miasta niz wydawanie kasy dla obcych debili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zarabiają za dużo a pracują na pół gwizdka. Są wprawdzie kapo-pracodawcy, którzy trzymają za pysk hołotę ale bydło ma dziś wymagania że aż hej! Tak dalej być nie może. Pensje są absolutnie za wysokie. Kto to widział żeby niekumaty leser i obijacz zarabiał aż 2.500? To skandal! My pracodawcy jesteśmy oszukiwani przez tą dzicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 & 15:05 - no ty wolisz ladny trawnik a ja wycieczki, a co z nich mam? ludzie tu pizza czesto, co daje podrozowanie, ale dla ciebie licza sie tylko telewizory kosiarki isamochody, wiec ... NIE ZROZUMIESZ. bo by to pojac, trzeba CHOC RAZ sie wybrac gdzies poza Polske, ale na wakacje, NIE DO PRACY, pozwiedzac na minimum kilka dni. co do plucia - do twojego zurku czy tam schabowego I pierogow o ktorych czesto piszesz, ze jesz takie tanie, to tez na pewno ktos pluje, nie martw sie o mnie, martw sie o siebie :P pozdrawiam z prezepieknej Szkocji w ktorej NIE MA SMOGU, jest czyste powietrze, cudowne jeziora, wspaniale Highlandy I jeden z najwiekszych I najczystszych parkow narodowych w Europie. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no I mamy renifery a Ty to jedynie w ... telewizji je zobaczysz :P A JA JE KARMILAM Z REKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do plucia - do twojego zurku czy tam schabowego I pierogow o ktorych czesto piszesz, ze jesz takie tanie, to tez na pewno ktos pluje, X Pudło bo w domu robimy :D:D:D widac deebilko ze nie wiesz ze jak sie robi w domu to sie ma kontrole co sie je a ty jej nie masz bo żresz na wyjazdach niewiadomo co ci dadza:D buehhehehe. A renifery nie sa twoje bo nie jestes u siebie tylko u OBCYCH. Ja mam żubry i sa moje bo w Polsce ;) gnij w smierdzacej i zacofanej szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×