Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dentysta

Polecane posty

Gość Maqgdaaaa
Nie znam tej kliniki ale znam problem z poszukiwaniem specjalistów. Koleżanka poleciła mi klinikę Soldent w Warszawie, pochodzę z Łodzi więc na początku średnio mi to odpowiadało ale przejrzałam różne fora, poczytałam opinię o nich i zdecydowałam się zapisać na wizyte. Musze przyznać, że pełna profesje. Teraz jeżdże do nich cały czas, implanty również u nich wstawiałam i jestem bardzo zadowolona. Teraz te kilometry nie sprawiają mi problemu, nie ma co oszczędzać na zdrowiu, warto udać się do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nigdy nie słyszałam o tej klinice. Ze swojej strony mogę zarekomendowac ci przychodnie http://dens.com.pl/ w Bydgoszczy. Maja naprawde świetnych lekarzy którzy wiedza co to indywidualne podejście do pacjenta, a przy tym maja bardzo dobra oferte cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bardzo trudno jest znaleźć profesjonalnego dentystę, któremu można w 100% zaufać. Wiem z doświadczenia, ile się trzeba naszukać żeby znaleźć właściwe miejsce. Mnie bardzo w tych poszukiwaniach pomógł ten artykuł http://faar.pl/bezpieczenstwo-i-kwalifikacje-we-wstawianiu-implantow-najwazniejsze/ który znaczeni zawęził ich krąg, kierując mnie w ręce prawdziwych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszymi specjalistami od implantów jest przychodnia http://www.medidens.pl/. Ja miałam tam robiony implant i jestem naprawdę zadowolona z jakości leczenia i z wiedzy stomatologów na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokleina
Implanty robią też pod Warszawą, w Dental Clinic Józefów. Moja siostra sobie sprawiła i chwaliła sobie to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić gabinet stomatologiczny www.stomatologiaraszewska.pl w Pabianicach, leczymy tam zęby całą rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do gabinetu stomatologicznego www.ortodentis.pl w Łomiankach i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos46
Osobiście w Warszawie mogę polecić Profemed np pakiet za 197 zł mamy usunięcie złogów naddziąsłowych, piaskowanie, polerowanie i fluoryzacja metodą kontaktową - warto zadbać o swój uśmiech usmiech.gif Takie czyszczenie dobrze jest wykonać raz na jakiś czas. https://emarket.luxmed.pl/Emarket/PF-PAKIET-T WOJ-PIEKNY-USMIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług stomatologa z www.stomatologkolobrzeg.com.pl. Bardzo ładnie i dokładnie leczą ząbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam super stomatologa w Pabianicach www.hollywoodsmile.com.pl . Maja super nowoczesny sprzęt, zabiegi nie są uciążliwe i nie niosą za sobą nieprzyjemnych wspomnień tak, jak to zdarzało się dotychczas. Jeśli ktoś jest z Pabianic lub okolic – serdecznie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja implanty robiłam u siebie w Zamościu mam to szczęście że mamy tutaj świetnych specjalistów w tej dziedzinie, więc nie musiałam nigdzie jeździć. Gdyby ktoś potrzebował namiarów to polecam www.bezbolesnie.pl , świetna klinika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jeżdżę do www.hollywoodsmile.com.pl już od dawien, dawna :) Super atmosfera a do tego naprawdę usługi na wysokim poziomie! Polecam serdecznie, naprawdę warto pojechać i przekonać się na własnej skórze, ze dentysta również może być rzetelny i bezstresowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Skawinie jest dobry dentysta pod tym adresem http://properdent.pl/ Też nie lubię dentystów, ale u nich jakoś daję radę, może dlatego że obsługa miła. Plus też taki, że przyjmuje tam dużo stomatologów, nie trzeba długo czekać na wizytę. Sam cennik też w porządku, więc ogólnie uważam, że gabinet w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmilej wspominam wizyty u www.new-dent.pl. Dobry dentysta to podstawa i zapewni nam zdrowe zęby na długie lata. Nigdy wcześniej nie byłam tak zadowolona z zabiegów, jak u tego dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Niestety, ja też nie znam tej kliniki, o którą pyta autor, ale korzystając z okazji wspomnę słowo o gabinecie http://www.ziemlewski.pl/, bo kiedyś ktoś polecił go mnie i w ten sposób w końcu wyleczyłem swoją chorobliwą fobię przed dentystami i obiecałem sobie, że będę go polecał każdemu, aby uchronić kogo tylko się da przed spotkaniem ze stomatologami, którzy nie powinni przyjmować pacjentów z takim podejściem jakie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z gabinetu www.ortodonta-katowice.eu gdzie mogę liczyć na bezbolesne zabiegi. Do tego ceny rozsądne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikosz

Ja od dawna korzystam z wrocławskiego centrum stomatologicznego Margo bo dobrze tam dbają o moje zęby i mają całkiem przyjazne ceny. Pani stomatolog to też miła osoba. Ogółem pod każdym względem mi odpowiadają, dlatego ich się trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w11

ja od jakiegoś czasu korzystam z pomocy stomatologa z www.biancodenti.pl i polecam z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannik

Ja z kolei korzystam z Del Med w Jaworznie i jak najbardziej jestem zadowolony z ich usług. Profesjonalnie, porządnie leczą, mają nowoczesne sprzęty i dobre podejście do pacjentów. Pod każdym względem mi pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja zjadam 10 zebow tygodniowo i sie nie chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronniee

Zarówno swoje zęby jak i dzieci leczę w gabinecie AR-Dent . Podejście do dzieci mają jak mało kto, co dla mnie jest na duży plus. Wcześniej miałam problem żeby je siłą wyciągnąć, a teraz? Zmiana o 180 stopni. Jak widać - wszystko to kwestia odpowiedniego stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanaM

Od kilku lat korzystam z VADENT z Gliwic www.vadent.pl/ i dobrze dbają o moje zęby a przy tym mają dobre podejście do pacjenta i przyzwoite ceny. Niedawno wybielałam u nich zęby, bo na wiosnę postanowiłam o siebie bardziej zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanaM

Od kilku lat korzystam z VADENT z Gliwic www.vadent.pl/ i dobrze dbają o moje zęby a przy tym mają dobre podejście do pacjenta i przyzwoite ceny. Niedawno wybielałam u nich zęby, bo na wiosnę postanowiłam o siebie bardziej zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanaM

Od kilku lat korzystam z VADENT z Gliwic www.vadent.pl/ i dobrze dbają o moje zęby a przy tym mają dobre podejście do pacjenta i przyzwoite ceny. Niedawno wybielałam u nich zęby, bo na wiosnę postanowiłam o siebie bardziej zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaJ

Jeśli o Racibórz chodzi to sprawdzi się Art Dent, to bardzo dobry gabinet na Długiej. Ostatnio miałam tam leczenie kanałowe i poszło ok., głównie dlatego że przyjmują tam fajni dentyści, którzy maja właśnie dobre podejście do pacjenta i nawet skomplikowane zabiegi nie są u nich stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjka

U mnie się sprawdza Klinika Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim klinikabochinska.pl Bardzo w porządku gabinet, tak jak nie przepadam za dentystami tak tam potrafią poradzić sobie nawet z trudnymi pacjentami a ja niewątpliwie do takich należę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiia

Jak dla mnie najlepszy w świecie dentysta to ten ddent.pl ma naprawdę genialne podejście do pacjenta i nie trzeba czekać miesiącami na wizytę. Kolejna kwestia to także to że nie trzeba im płacić milionów monet za świadczenia. No i jeszcze kwestia dokładności oraz tego że wspaniale można poczuć się po ich zabiegach szczególnie po wybielaniu zębów. Bardzo naturalnie podoba mi się to mega że wszystko też utrzymuje sie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×