Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dentysta

Polecane posty

Gość Werka

Polecam Eurodental w Warszawie. Pracują tam naprawdę świetni specjaliści, z dobrym podejściem do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

A z kolei z Wrocławia to sprawdzi się fajnie Margo. Przyjmuje tam bardzo fajna pani doktor, bardzo ją lubię bo dzięki niej już nie boję się tak zabiegów dentystycznych a jednak byłam dość strachliwym pacjentem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkka

Fajny krakowski gabinet to Matraszek stomatologia na Telimeny www.ww.matraszekstomatologia.pl Fajni lekarze tam przyjmują, potrafią poradzić sobie nawet z pacjentami którzy bardzo się boją dentystów, wiem bo sama taka byłam zanim do nich trafiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiMiko

Warto takie rzeczy pójść zrobić w czymś znanym. Jak nie chcesz ruszać się w tym celu z Łodzi to spróbuj może w Enel-Med, tym w manufakturze, tam na pewno jest kilku dobrych stomatologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamsa

Centrum Demed ma bardzo dobrych stomatologów. Bardzo komfortowo się tam czuję i bezpiecznie. No i wiem, że będę miała dokładnie i dobrze wyleczone zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moriooos

Jeżeli chodzi o mnie to od kilku lat wybieram tylko i wyłącznie jedną placówkę - Dentala na Lwowskiej. Jako że jestem z Lublina, szukałam kogoś komu będę mogła zaufać w kwestii zdrowia moich zębów. Poleciła mi ich przyjaciółka i nie żałuję. Poszłam pierwszy raz z bólem zęba i chodzę do dziś. Jak tylko pojawi się jakikolwiek ból czy problem z moich uzębieniem. Bardzo konkurencyjne ceny - to na duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym stomatologiem, który nam pomoże. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa podkarpackiego to polecam wam skontaktować się z www.ar-dent.pl Tam wyleczyli moje zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Bardzo dobre jest Centrum Stomatologiczne Gdańsk, gdzie od dłuższego czasu zacząłem leczyć zęby. Naprawdę warto, ponieważ w końcu mam wszystko zrobione tak jak trzeba i nie czuję tego okropnego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostka

Poszłam do tego wrocławskiego Margo i jestem zadowolona z ich opieki dentystycznej, to bardzo dobry gabinet. Dzięki nim mam teraz ładne i białe zęby, uśmiech gwiazdy 😉 Bardzo podoba mi sie tamtejsze podejście do pacjenta no i ceny są całkiem w  porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia

W Krakowie na Szuwarowej jest z kolei gabinet stomatologiczny Pawła Drozda www.stomatolog-ruczaj.pl/ To świetny lekarz, dobrze dba o pacjentów, ma nowoczesny gabinet i przyjazne ceny dlatego jestem jego pacjentką od dwóch lat i nie zamienię gabinetu na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wizyty chodzę regularnie od dziecka, więc o jakimś większym strachu nie ma mowy. O lubieniu też nie - chyba nie ma osoby, która lubiłaby jak ktoś grzebie jej w ryju. Wiercenie też nie ma nic wspólnego z przyjemnością, chyba że ktoś jest masochistą.

Wolę nie podliczać, ile pieniędzy wydałem na wybielanie i inne zabiegi estetyczne.

Jeśli ktoś jest z Krakowa, mogę polecić wybielanie w tym gabinecie https://studiose.med.pl/nasze-uslugi/wybielanie-zebow/ Pełen profesjonalizm i na pewno będziecie zadowoleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolooo

Jeśli o Kraków chodzi to zdecydowanie najlepszy gabinet to Matraszek Stomatologia na Telimeny. Będziecie tam mieć leczenie na wysokim poziomie, w bezstresowej atmosferze, przemiłych lekarzy, nowoczesną aparaturę i przyjazne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kio

Ja w Lublinie chodzę do New Dent, mam tam naprawdę świetną opiekę stomatologiczną. Moje zęby były leczone i wcale mnie już nie bolą. Teraz chodzę tam tylko na kontrole i na wybielanie, bo mają laser, który działa cuda, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollka

Od dawna jestem pacjentką klinikabochinska.pl w Szczecinie i bardzo ich sobie chwalę. Mega profesjonalizm i opieka dentystyczna na najwyższym poziomie a do tego dobre ceny. Lubię ich za fajne podejście do pacjentów, wspaniale potrafią zapanować nad stresującymi się pacjentami jak ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza45

Ja chodzę do Dent SM w Warszawie na Bemowie i bardzo mogę polecić 🙂 Wizyty bez bólu, bez nerwów, bez stresu, w naprawdę miłej atmosferze, a to się bardzo przekłada na komfort pacjenta. Lekarze - świetni! Tak samo personel pomocniczy, recepcja, naprawdę bardzo polecam ten gabinet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafić na dobrego stomatologa to sztuka, zresztą tak jest z każdym lekarzem. Bo liczą się nie tylko wiedza i doświadczenie, ale przede wszystkim także empatia i podejścia do pacjenta. Niestety nie każdy na lekarza się nadaje. Ja po wielu nieudanych próbach trafiłam do Centrodentu w Koninie i wreszcie czuję, że znalazłam miejsce do którego będę wracać bez stresu i z pewnością, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lat jestem pacjentką Centrum Demed. Bardzo dobra placówka, zorganizowana, bardzo przychylnie nastawiona do pacjenta, a jednocześnie nowoczesna i profesjonalna. Przyjmują tam najczęściej młodzi dentyści i każdy dobry w swoim fachu, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić dentsm na Bemowie, sama zawsze byłam zadowolona, poleciłam ich ostatnio siostrze i ona również byla zadowolona z wizyty. Wiadomo, ze każdy musi wyrobić sobie własną opinię, ale moim zdaniem warto rozważyć wizyte u nich. Jak dla mnie sa 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×