Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość women in red

to dla Ciebie miły

Polecane posty

Gość gość
Ja chce dziewczyne w czerwonej kiecce a właściwie to kobiete,samą liecka to się mogę podetrzeć co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwona sukienka a pod spodem? jaki kolor? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
Odwage już masz jestes tu :)a cala reszta to kwestia gustu warto byc optymistycznie nastawionym chodz mi dzis jakos dziwnie trudno przechodzi to slowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobić podetrzeć?idę stąd jesteś niewychowany.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
Można i się podcierać tą sukienka .dzis to mi już nawet wszystko jedno wy chcecie ...a ja jestem;)tylko ten nastroj grobowy i z czerwonej moze zrobic sie czarna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć a nie chodź!!! choć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
S..może zostan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
Fajne :)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod spodem to najlepiej nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
S..może zostan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak grzecznie poprosisz to zostanę..koronkow@ą czarną też mam.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
Tak myslalam ze to napiszesz:)..nic to ja mam dzis w glowie :(wybaczcie jakos tak musze chyba wiecej czasu spedzic na trzepaku to moze wyleci mi to i owo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women in red
Ja mam prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Ty sorry pomyliłam Cię z przedmówcą.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ja np.mam pod spodem to moja intymna sprawa..powiem tylko ze metalowe i na kluczyk.Ubolewam bo od poniedzoałku muszę zakładać tylko niałe.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolory lubię.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Kolorki jak najbardziej teczowe sa piekne ,ale sexi to ta czerwien:) ...ja już po obiedzie okraszonym odrobina alkoholu :)nie ma to jak sztuczny rozweselacz:)...Jeszcze troche i w nocy długa podroz mnie czeka....co słychac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Nie wiem jak Wy ale ja wlasnie wytyczylam sobie nowe zadania na miesiac :)nie wiem czy uda sie wszystko zrealizowac no ale zawsze to wyzwania a ja lubie gdy dochodze do wszystkiego praca a poniewaz ,ambitna jestem ...wiec niezle bywa :)Czasem jednak szczescia brak no ale recepty nabto nie ma ,moze poprostu trzeba siły wyższe zaangazowac?..Nie wiem...Siła zawodowa jest i ta sciezka niezle sie prowadzi .Oczywiscie jak to mowia nie mozna miec wszystkiego i tak.... kwestie serducha sa marne i zamiast lepiej to gorzej.Obłed jakis a moze nie dane jest wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze jest zdrowe serce glupia pissdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to u mnie też jutro pierwsze wyzwanie a za tydzień drugie niemniej ważne.Ja mam na obiadek kurczaczka i sałatkę jarzynową oraz rosołek z ciemnym makaronem ,uwielbiam taki z 100.%pszenicy durum.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Czesc S. :) to na te Nasze wyzwania cos pozytywnego moze poprostu dobrej energii zycze :)Rosolek mniam ja nigdy nie jadlam.z ciemnym makaronem ale sprobuje przy okazji :)Natomiast zawsze robie makaron sama,taka moja tradycja .Chodz przyznam szczerze nie mam co tydzien tego w menu moze , lenistwa:);)jak robisz ten rosol kaczke ,czy kurczaka dodajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie taki prawdziwy rosół gotuje się z trzech rodzi międa czyli drób wołowina i ciut wieprzowiny ja jednak dzisiaj mam na udkach i ciut wiłowiny...z kaczki najlepszy.:-) wg.mnie.Moja babcia też zawsze robiła domowy makaron..w sobotę na niedzielę..potem dziadek gotował rosołek taki z zielem angielskim lustkiem laurowym i przypalaną nad ogniem cebulą..pychota .aha no i lubczk albo seler zielony ,marchew i korzeń pieyruchy.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzaji mięsa..sorry za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Racja ,to moj przepis na 3 miesa warunkowo musi byc wolowinka i przyprawa to magi i koniecznie przypalona cebula :)a lubczyk nie wiem czy wiesz ale dziala na potencje ;)to taka mala podpowiedz w strone panow;)bo nas przeciez nie interesuje ten temat ,a te Twoje wyzwania to cos zupelnie nowego do czego postanowilas sie zabrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
E tam literowki ja tez tak pisze bez znakow, bo z komorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge zdradzic bo zapeszę powiedzmy że cos zupelnie nowego ..nowe środowisko a za tydzien to takie jakby sprawdzenie siebie tylko na zasadzie woz albo przewoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maggi też dodaję..albo kostkę rosołową do smaku ale jedynie taką z knorra bo bez chemii .s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
To ja trzymam kciuki i to mocno .Niech Ci się uda!!!a co do knorra to nie wiedzialam ze nie ma chemii .o tez zaczne kupowac bo zawsze to winiary kurcze takie wyzwania wóz albo przewoz ryzykowne mozna zyskac i to duzo nie mniej jednak stracic .Ale trzeba dzialac bo stagnacja zabija :)co robisz uczysz sie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy że i jedno i drugie.:-)dzieki za kciuki.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×