Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość women in red

to dla Ciebie miły

Polecane posty

Gość gość
Goscou z 15 .01 czemu obrażasz autorkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
To od jutra juz zaczynasz nowe zadania a dasz znak jak Ci poszlo?kurcze kupilam cole i mi sie puszka o dziwo przebila w torbie :( wszystko mokre .Masz stress z nowym zadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stress jest zawsze ..ok dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makabra z tą colą..to musisz wszystko suszyć teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi temu z 15.01.czy ktoś mowi że serce nie jest najważniejsze?s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Tak mam torbe do podrozy przygotowana a tam moje mokre wlasnie od coli rzeczy masakra jakas a propo wyzej tamtej o sercu wypowiedzi to raczej nie byla ona przyjazna . to niech ten Stress zostanie Twoim przyjacielem no zeby Cie nie zdeprymowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie była przyjazna - jakbyś miała wybierać: a) zdrowe serce i samotnosc/ b) serce nie dosc ze chore to jeszcze zszargane przez faceta to mysle, ze wybralabys opcje A/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
A...Nie nie byla bo podpis na.koncu wulgarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Sorry obowiazki zaczely mnie teraz wzywac odezwe sie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Wrocilam:)jak mi sie poluzowało w programie to i jestem z powrotem:)witajcie chodz pewnie słodko w sen i zapadacie ,ja nie pospie dzisiaj duzo a moze i wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej red ..ja sopiero z koscioła wróciłam ..wiec dopiero pojdę pod prysznic..chwilkę tylko moge tu być bo wstaję o 5.00.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Ok rozumiem dobra i chwilka o tej porze są mszy?nie wiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Dobra kochani znowu znikam znowu ta praca:)ale wrócę :))...S to Ty o tym kosciele pisalas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja pisałam..O 21 .00.u nas. sie zaczeło..bo u nas jest dziś peregrynacja obrazu Bożego Miłosierdzia oraz relikwie św Siostry Faustyny Kowalskiej oraz Jana Pawła II.do jutra.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ucałować i pomodlić się o uzdrowienia kilku osob .S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc.red...polubiłam Cię.:-)s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Pojawiam się i znikam :) ...i ponownie na posterunku dobranoc S świetna z Ciebie koleżanka i ja Cię lubię:) tak trzymaj z tym kosciółkiem ja tez sie modlę tak po staroswiecku z rozancem jak zaczynam to do 3 razy oblecę caly i za kumpelkę pomodlę sie i za swoje smutki ...Spij dobrze S:)jutro to chyba pozno w nocy odezwę sie nie wczesniej.......no ale teraz mam czas moge siedziec i kleic bzdury na forum bardziej madre i te glupie nikomu nie potrzebne bo czym bylby swiat bez takich ludzi jak ja?hiii nie no żartuje az tak boska. To nie jestem. Co najwyzej zwyczajna ceniaca sobie szczerosc i serdecznosc tez kocham .Lubie ludzi zyczliwych .Chodz to tak pomalo staje siezapomniane. ...No o te cechy chodzi .A warto to pielegnowac dla lepszego jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Dobranoc Wszystkim i tym zbłądzonym duszyczką też mowie. Do nie ktorych nie chcem nawet myslami wracac ....Niech Wam się dobrze śni i spokojnie i kolorowo,nie tak jak mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już ranek.Mimo wszystko Dobranoc I.Dzieńdobry.Smutno że nie snią Ci się kolorowe sny.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Jestem:)późno ,ale dotarłam już, i mały urlop mi się szykuje :)Strasznie opóźnienia miałam na drogach nie zawsze jest wesoło a i wypadek był auto spłonęło poprostu wybuchło :(....S i co jak u Ciebie umieram z ciekawości ,bo wiem mówiłaś, to wczoraj, że coś nowego wdrażasz:)Oj, ....taaak mi się ziewaaaa ,spać chce!!S..mam nadzieję ,że pozytywnie wszystko u Ciebie.Wiesz ja na swojej drodze spotkałam manipulanta i cwaniaka i dlatego teraz przez pewien okres mam w głowie przemyślenia związane z jego osobą .I ze mną,że coś takiego zaszło,sadziłam, ze po przerobieniu nieudanego malzenstwa jestem w zasadzie madrzejsza w przyjazni damsko meskiej ,ale okazuje się, że to nie tak dziala .Ale ja poprostu jestem poważna jeśli chodzi o relacje i to co dla innych jest zabawa dla mnie jest odczuciem z którego albo tworzymy pozytywne emocje albo mówimy sobie żegnaj.Kocham ludzi,bo warto jest inwestowac w przyjaznie ,to owocuje i daje satysfakcje obustronna :):)...S jak Ci minął dzień?sympatycznie ? Ja dzisiaj w podrozy to wyłacznie ze słuchawkami na uszach :):)No wiesz muzyczka mi w duszy gra .:):)....S no jak tam?....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
O I Wszystkim chcem powiedzieć Cześć gdzie ta moja kultura ?A to pewnie ciut ze zmęczenia :)Chodź na zerwane nocki czasem mogę sobie pozwolić, bo chyba jestem przyzwyczajona do braku snu,bo często w pracy musze czuwać :)i co tam u Was ?Dobrze ?Śpicie pewnie ,bo chyba Wszyscy normalni śpia, a tylko pokręceni albo pracujący czuwają :)Albo Ci którzy mają nieszczere intencje podobno tacy ludzie mogą uskarżać się na bezsenność ,gdzieś to przeczytalam ,że cechy osobowości wpływają na jakość snu .pewnie coś w tym jest, bo np ktoś kto jest nad wyraz wrażliwy może potem miec trudnosc w złapaniu snu, bo będzie rozmyślał za dużo :)kiedys na swojej drodze życia spotkałam kobiete przedszkolankę ,która po pewnym czasie znalazła sie w szpitalu, bo zapadla w śpiączkę, a przyczyną były troski maluszków ,które ona przyjęła na siebie .Lubiałam ją .Potem się wyprowadziła i słuch o niej zaginął....Podobno na sen działa szklanka ciepłego mleka :)Ja porobiłam takie małe woreczki ozdobne małe do podusi zasypiaczki z lawendą w środku i rozdałam znajomym :) Ktoś miał dziś dobry dzień?Chodź, to pewnie dzika pora na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
Dobra przelecialam ,to chciałam a teraz dobranoc S i Wam ludzie mówię kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
I na szybkości S dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobieto w czerwieni przepraszam że nie czytałam ..tzn nie zauważyłam Twoich wpisów.To co pisałam nie wypaliło ale nic to zyskałam coś bardziej fir me.:-)Dobranoc women.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
S.witaj szkoda że Ci nie poszlo:( dawaj znak o sobie co i jak u Ciebie .To Ty na tym odcinku?Czy Twoja propozycja na poprawę humoru ?U mnie jak zawsze zawodowo pozytywnie :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woman in red
A tak w ogóle dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie ja aczkolwiek gotować lubię.Dobranoc red.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×