Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem facetem bardziej o kobiecej psychice.

Polecane posty

Gość gośćczarownicaa
autorze więc witaj wśród starych dusz :-) na pewno jest to duża ilość wcieleń,takie stare dusze pochodzące z podobnego miejsca rozpoznają się i odczuwają i są to niesamowite realne spotkania ,czytasz taką osobę bez słów,czasem to tylko podróżni ,a czasem znajomości już na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten ezoteryczny bełkot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet jest taką wrażliwą duszą z filozoficznymi ciągotami. Pisze naprawdę pięknie - i prozą i wierszem. Choć z pozoru wydaje się szalonym lekkoduchem, to wewnątrz jest uczuciowy i wrażliwy. A pewnie dla wielu post-pravików i przegrańców stąd byłby "bedbojem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to nie ty podniecałeś się kiedyś osobą de sade? bo jeśli to ty, to taki z ciebie wrażliwiec jak z koziej dup trąba xxxx Nie wiem, nie pamiętam aby się fascynował kimś jak De Sade. Zresztą nie ty będziesz definiował/a jaki ze mnie wrażliwiec, bo pewnie g****o o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę "jeśli" więc czego się rzucasz? czyżby to jednak była prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sorry, ale jeśli jestem tym kretynem, który pisał tu kiedyś (bo trochę masz podobny sposób pisania do niego) że de sade i hitler byłi "wrażliwi" (hahaha!) to jesteś zwykłym debilem, któremu się jedynie wydaje, że jesteś wrażliwy :D natomiast jeśli to nie byłeś ty to zignoruj mój post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszę "jeśli" więc czego się rzucasz? czyżby to jednak była prawda? xxxx Nigdy nie fascynowałem się kimś takim jak de sade. Nie przypominam sobie czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że jest wrażliwy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobzaa
jak z kobietami plotkujesz, gadasz o pierdołach, snujesz intrygi to trudno, abyś miała inne doświadczenia. Czego się spodziewasz, skoro sama sobą nic nie reprezentujesz? Swój ciągnie do swego. Normalna kobieta dobiera sobie inne kobiety-koleżanki na poziomie, a nie jęczy ze kobiety takie złe i płytkie. G****o ciągnie do g****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Hitlera, to był wrażliwy, ale może na sztukę. w końcu malował. Jako człowiek do ludzi wrażliwy nie był. A tak zresztą to ludzie wrażliwi, również mogą przekuć wrażliwość w okrucieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 20 kobiet tylko jedna mi się podoba,nigdy nie plotkuje z kobietami:-) czasem niestety jestem biernym słuchaczem tych jęków,nawet Twój wpis wskazuje że masz okropny charakterek ,przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie autor pisał tylko ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to przez wrażliwość można zwariować to właśnie stało się z hitlerem. Zależy w jaki sposób potoczy ci się życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kobiety są płytkie albo wredne :-) zawsze podciągną zdanka pod siebie ,pasujące do ich teorii dlatego właśnie tutaj nie da się z wami rozmawiać i ten wieczny jadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednym słowem kobza odrzuca mnie od ciebie mocno,co tylko umacnia moje zdanie na wasz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A co do Hitlera, to był wrażliwy, ale może na sztukę. w końcu malował. Jako człowiek do ludzi wrażliwy nie był. A tak zresztą to ludzie wrażliwi, również mogą przekuć wrażliwość w okrucieństwo. " x HAHAHAHAH a jednak znowu ten debil twierdzący, że hitler był "wrażliwy" bo malował obrazy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHAH a jednak znowu ten debil twierdzący, że hitler był "wrażliwy" bo malował obrazy xxxx Hahahah ale debil :D:D:D:D Przecież pisałem, że był wrażliwy na sztukę, a nie do ludzi. Umiesz czytać cepie ze zrozumieniem ? Bo raczej wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z nas nie znał hitlera osobiście także nie ma co oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idąc twoim tokiem myślenia to przedszkolak jest "wrażliwy" na sztukę bo coś tam nabazgrze na kartce :D nie każdy kto maluje musi posiadać wielce wrażliwość, może jeszcze powiesz, że był "artystą"? :D idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale źle też nie malował. Przecież te obrazy tragiczne znowu nie są. Zresztą ludzie, którzy są twórcami, mają pociąg do sztuki,, lubują się w muzyce klasycznej, kochają przyrodę, są w dużej mierze wrażliwi, ale nie koniecznie muszą tacy być w stosunku do ludzi. Sądząc po twoich wypowiedziach, wrażliwy to musi być tylko ktoś na miarę Leonardo Da Vinci. :D Nie wiesz, że silna wrażliwość, skierowana w negatywnym kierunku, niesie ogromne zniszczenie, jak to było u Hitlera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtarzam, że to bzdura, bo idąc tym durnym rozumowaniem, to każdy jest wrażliwy - każdy kogoś/coś kocha i kogoś/czegoś nienawidzi. naprawdę wrażliwi są ci, którzy czują cień empatii wobec całego świata, a swojej nienawiści nie kierują wobec niewinnych osób - to domena psycholi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"silna wrażliwość" haha dobre :D hitler to była zwykła osobowość paranoiczna (z kompleksem kastracyjnym) i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę wrażliwi są ci, którzy czują cień empatii wobec całego świata, a swojej nienawiści nie kierują wobec niewinnych osób - to domena psycholi. xxxx To twój punkt widzenia, ale po części jest to prawda. Tylko, że taki hitler również zanim stał się kim stał, mógł mieć taką naturę. Doświadczenia z życia również mogą tłumić wrażliwość i może zostać użyta w złym celu. Nie od dziś wiadomo, że człowiek, który mocno czuje, również może mocno nienawidzić. Są pozytywne i negatywne aspekty wrażliwości. Wrażliwość to po prostu mocno wrażliwy układ nerwowy, złe warunki wychowania, mogą taką wrażliwość skierować na mocną nienawiść do świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hitler to była zwykła osobowość paranoiczna (z kompleksem kastracyjnym) i tyle xxxx Nie wiadomo jaki był do końca hitler. Z biografii wychodzi, że był samotnikiem, wrażliwym, w dodatku w życiu codziennym aktorem, który przez doświadczenia, które go ukształtowały, przelał swoją gorycz na żydów i nienawiść do życia i świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego trzeba rozróżnić -wrażliwośc na swoim punkcie ,lub wrażliwość serca,to dwie różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam już tu że baby w większości przerażającej są wrażliwe na swoim punkcie czytaj wredne jak coś nie po ich myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mój punkt widzenia, tylko tak jest. ze złymi doświadczeniami ci bardziej wrażliwi radzą sobie na różne sposoby, ale na pewno nie raniąc innych. mają w sobie na tyle wrażliwości emocjonalnej i intelektualnej, że nie chcą stać się tacy sami jak ich "kaci". ci niewrażliwi wolą egoistycznie wyżywać się na innych, używając najprymitywniejszych mechanizmów obronnych, aby tylko dać upust swoim złym emocjom. i nie nazywaj zwykłej agresji i nienawiści "źle skierowaną wrażliwością" (nie istnieje coś takiego, to jakiś twój twór) bo to absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrażliwego można uznać człowieka, który umie dostrzegać wiele elementów, tak jak artyści. Potrafią swoje uczucia przelać na papier, mają bogate życie wewnętrzne. Raczej samotniczy typ. Wrażliwy układ nerwowy, co przekłada się na całość. Człowiek taki może być bardzo kochający, co również okrutny i zimny. Zamknie się w swojej skorupie, aby nikt go nie zranił. W ten sposób wrażliwcy chronią swoje wrażliwe wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już stąd najlepiej i nie pisz proszę. Nie da się odpisywać na takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to najpierw wrażliwość ogólno pojeta,a potem poskromienie ego,bez tego będzie człowiek ograniczony i wpadnie w różne pułapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×