Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Namietnosc a zwiazek

Polecane posty

Gość gość
Ile w ogóle masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj moi rodzice mnie zostawili jakies 5lat temu i ich dziecmi sa teraz ich owieczki i kurczaczki. Wiec oni by sie tez jakos nie wzruszyli Wiem ze to glupie ale on chce ze mna jechac na wakacje itp to akoro nie chce byc ze mna to po co planuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedlugo 21... Wiem gowniarz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie cie kocha.moze ma jakis problem... w pracy ... z rodziną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo ma pracy z rodzina prawie kontakt zerowy ale to itak nie powod zeby tak mowic to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdy jestesmy u kogos to on nie chce zebym go przytulala lub calowala odpycha mnie... Czy kazdy facet tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faceci raczej lubią jak im się miłość okazuje.ale są różni faceci. To ty miałaś 15 lat jak rodzice cię zostawili? to jak ty sobie poradziłaś? chodzi mi o szkołę utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje z bratem za granica a rodzice w pl Szkola dom na mojej glowie brat utrzymuje nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet to nie facet a ty to nie wiem... Nie masz własnej godności? Prosisz się o uczucia? Zwariowałaś czy masz tak niską samoocenę że byle d**ek cię zadawala? Za takie teksty do mnie, dostał by z liścia i kopa w du/psko wraz ze swoimi betami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna tak się zachowuję??porozmawiaj jeszcze raz z nim...tak na spokojnie...młodziutka jesteś,więc wybij sobie z głowy jakiekolwiek myśli i skończeniu swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjde na desperatke na forever alone ale oprocz niego ja nie mam nikogo Rodzenstwo kazdy patrzy swojej d**y. A ja jestem zagubiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrego brata masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiam mam tylko nadzieje ze to cos da... On sie zlosci jak placze mowi ze to do denerwoje i nie lubi jak placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem cię doskonale.Też mam rodzeństwo i mają swoje rodziny więc wiem jak to jest.Nawet jak by cię zostawił to przecież to nie jeden chłopak na ziemi. Jak tak piszesz to siostra mi się przypomina...też ciągle beczała bo go kocha itd wybeczała się i ma innego. Ale wcześniej to się zabić chciała jak ją zostawił palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim państwie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie nie jest słodkie u nikogo.Zawsze są te szare dni gdzie nie widzi się sensu życia..Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W belgii Dziekuje ;$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam tam ;-).też przeżywam kryzys małżeński ale co ma być to bedzie. nie warto płakać.A gruba nie jesteś....musze uciekać spać bo rano wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za rady i wsparcie Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ty masz ochote na seks to bez problemu kazdego faceta przy sobie utrzymasz... a ten jest jakims dziwnym dupkiem powiem ci... no dziwie mu sie serio.... zazwyczaj to kobiety nie chca tego robic czesto... Wiec spokojnie... pogadaj z nim a jak cos to daj mu kopa w tyłek jeszcze i pa pa.i nie płacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dzis se pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×