Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aagggaa

Ile mogę schudnąć, spacerując ok 7 km dziennie i stosując zrównoważoną dietę?

Polecane posty

Próbowałam juz różnych form aktywności, od aerobiku w grupie, do takiego w domu na filmie, ćwiczeń na orbitreku, który mam w domu, ale nigdy nie wytrzymałam zbyt długo. Nigdy nie czułam żadnych uwalniajacych się endorfin szczęścia, czy jak to się zwie, podczas ćwiczeń. Ostatnio zaczęłam chodzić na spacery dookoła pobliskiego jeziora, cała trasa razem z dojściem i powrotem do domu ma około 7 km. Ile mogę schudnąć dzięki takim spacerom przez 3 miesiące? Po tym czasie się wyprowadzam do większego miasta, gdzie zamierzam chodzić na basen ( jedyna aktywność, która zawsze mi odpowiadała, ale niestety u mnie nie ma odpowiedniego miejsca ). Jakie wy mialyscie sposoby na niezbyt wymagającą aktywność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacery to powolny ruch, baaardzo wolno się spalają kalorię.Dieta musi być na tip top i sumiennie przestrzegana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacerując chcesz schudnąć? :) Tłuszcz spala się dopiero po 40 minutach ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij biegać i szybciej schudniesz i doczekasz się orgazmu biegacza ale to trzeba biec najmniej 50 min jednym ciągiem, czego nie osiągniesz tak szybko ale po miesiącu marszobiegów powinnaś śmigac już 10 km dzienni, waga spadnie ok 4 kg m-cznie bez zadnych diet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spacery zostaw sobie jak już będziesz starszą panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turson
Powiem ci tak, jaka by to forma aktywności nie była jest dobra. Uwierz mi, że nigdy nie będziesz miała sylwetki jak piękna modelka. ZWŁASZCZA jak jesteś po 30 stce. Tak samo jak ja nigdy nie będę miał sylwetki jak Cristiano Ronaldo. Ale, mój tryb życia pozwala mi, cieszyć się zdrowiem, dobrze czuć się w swoim ciele i bez wstydu założyć obcisłą koszulke , czy iść na plażę. Pare lat temu wprowadziłem taki tryb życia i mi to wystarcza mianowicie. Pije dużo wody, Jem to co chcę, staram się nie jeść kebabów, chipsów pizzy itp. A tak to jem wszystko tylko w małych ilościach. Jem wolno, mało osób sobie zdaje sprawę z tego że tempo jedzenia ma znaczenie. W ciągu dnia robię 50 pompek, 30 przysiadów, i 60 brzuszków. Raz w tygodniu idę na długi rower, albo biegam albo basen RAZ W TYGODNIU! Dzięki temu zawsze jestem sprawny, rozciągnięty i dobrze mi się żyje. Wagę utrzymuje od 6 lat taką samą. Więc nie wiem czy jest sens katować się 7 km dziennie spacerami. To trochę dużo i nie wiem czy nie szkoda na to czasu. Raz dwa razy w tygodniu to ok. ale bez przesady. Zmień pewne nawyki a efekty będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turson
Chodzi o to, że nie ma co dać się zwariować. Nie będziemy na siłe piękni. Zdrowy tryb życia jest ok ale bez przesady trzeba w życiu też mieć miejsce na przyjemności. Dlatego ja tylko raz w tygodniu wybieram formę aktwności inną niż wspomniane pompki i brzuszki i przysiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyjątkowo naiwne pytanie;) To ile schudniesz zależy od twojej obecnej wagi, wieku, tego jak się teraz odżywiasz, ile teraz się r u s z a sz. Ale i tak nikt ci nie odpowie na to pytanie. Szybkie, długie marsze (nie spacery z nogi na nogę) są dobrym pomysłem, ale powinnaś dołożyć jeszcze jakieś ćwiczenia. Ja od 3 lat chodzę codziennie ok 5- 6 kilometrów i na początku chudłam, ale teraz mój organizm traktuje te marsze, jako normę i chcąc chudnąc musiałabym porządne ćwiczenia. Jest zalecane, że zdrowy tryb życia to 10 000 kroków dziennie (ok 6 km). I co to znaczy zrównoważona dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 17:21 dzis spacer 6 km to grubo ponad godzina czasu? naprawde tak wolno chodzisz?? ja 1 km ide zwykle 9-9:30 minut, po plaskim terenie. wspinaczka i schodzenie (mieszkam w Szkocji i duzo chodze po pagorkach i wzgorzach) to 11-max 12 minut. czyli powiedzmy ze srednio 6 km to rowna godzina a nie "grubo" ponad godzina ... chyba ze mowa o 70latkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mas zczasu znaleść godzinki dla siebie, tego ja nie rozumiem. zawsze mozna znaleść czas. Ja wracam z pracy piechotą, Wiadomo, że dieta musi być, u mnie to raczej zdrowe nawyki zywieniowe. Schudłam ile chciałam i nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od organizmu i siły treningu. Poczytaj sobie na temat odchudzania na Suple na Tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malja1
Zrównoważona dieta a zbilansowana dieta to różnica, musisz mnieć to na uwadze. Pamiętaj o suplemencie, koleżanka moja brała therm line hydrofast ponieważ miała zbyt duzy nadmiar wody w organizmie, Odchudzaniu bardzo jej to pomogło. Jak tylko ćwiczyła i miała dietkę to niestety efekt był długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dam_z_siebie_wszystko
Ja chodzę z wózkiem 13-15km za jednym razem. Zajmuje mi to około 2h30min. Jestem otyła i to narazie najszybsze tempo jakie jestem w stanie z siebie wydobyć. Pierwszy tydzień marszów i jazdy rowerem za mną. Bilans tygodniowy to w sumie 100km. Czy będą efekty? Waga spada ale jestem na diecie max 1200 kcal. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilla5
Aktorko to super ze duzo chodzisz tylko staraj sie w szybkim tempie- ja jak kiedys chodzilam do pracy I z powrotem na nogach (ponad godzine lacznie) szybkim marszem zgubilam mnustwo cm w biodrach mimo ze waga za bardzo sie nie zmienila bo nadwagi wogole nie mialam. Tylek I nigi zgrabnieja ja kocham szybkie chodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Slimunox nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×