Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

do kobiet,które nie chcą mieć synka a córkę. DLACZEGO??

Polecane posty

Gość gość
13:34 głupie prowo, krowo. I to widać że to prowo. a jeśli nie (w co wątpię, i chyba każdy wątpi) to jesteś psychicznie chora, babo. P.S. do osoby powyżej 13:34 też uważam że większość osób tutaj cierpi na nienawiść do mężczyzn...masakra, skąd to się bierze? miałyście kijowych dziadków i ojców. innego wyjścia NIE MA. nic się z powietrza nie bierze. Albo u was w rodzinie mezczyzni byli kijowi w sensie nic nie robili, nie pomagali kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znosze rozu, kwiatkow, lalek, kokardek. Wiem ze wychowalabym dziecko po swojemu, ale dziewczynki sa takie infantylne, lalki, kucyki, piosenkarki. No i nastoletnie dziewczyny sa gorsze niz chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze, ze mam syna. Właśnie dziewczynki są bardziej absorbujące, wiecznie uczepione mamusi, strasznie infantylne i niesamodzielne, nic z nich dobrego nie wyrośnie, widzę to po otoczeniu, same chore z nienawiści babiszony. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Od zawsze miałam (i mam!) świetny kontakt z rodzicami, zwłaszcza mamą, a mój brat był totalnym urwisem jako dziecko. W okresie nastoletnim nie dało się z nim wytrzymać, teraz jako dorosły ma całkowicie swój świat, odwiedza rodziców może raz na miesiąc albo rzadziej. Zawsze chciałam mieć córkę właśnie przez tę więź, a na dodatek dziewczynki są z reguły kochane oraz słodkie. Jestem w ciąży, będę miała syna i na początku byłam bardzo rozczarowana. Pogodziłam się z tym dopiero po kilku tygodniach, gdy zaczęłam czuć ruchy oraz gdy zobaczyłam brykającego maluszka na monitorze USG w obrazie 4D. Mój mąż ma samych braci i tylko on ma dobry kontakt z rodzicami, pozostała trójka bardziej angażuje się w rodziny swoich żon, wszyscy mają już dzieci i chłopcy to totalne harpagany, biegają, drą się, wiecznie mają jakieś rany na ciele, natomiast dziewczynki są przy mamusiach i uroczo bawią się lalkami. Mimo to nie nastawiam się negatywnie, może mój synuś będzie grzecznym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×