Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qba753i

nieuczciwy kupujący

Polecane posty

Witam. Otóż, mam taki mały problem. Wystawiłem na olx do sprzedania manetki motocyklowe. Napisał do mnie kupiec że chce je kupić i że zrobi tego samego dnia przelew. Ja ze swojej uprzejmości nie czekając na przelew wysłałem towar przy okazji jadąc do miasta. 3 tygodnie minęły pieniędzy nie ma. Telefonu nie odbiera a jak dzwonię z innego numeru to się rozłącza. 2 tygodnie kręcił że pieniądze wysłane. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Imię Nazwisko i Adres mam. Potwierdzenia wysłania raczej nie, bo wysyłałem najtańszym. Mam też smsy. Kwota towaru 41 zł. Wiem że to grosze. Ale nie lubię takiego chamstwa, ja mu idę na rękę a on f******u. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje ci tylko zgłoszenie sprawy na policje, pewnie tych 40 zl nie odzyskasz niestety, w sumie sam jestes sobie winny, wyslales towar a nawet przelewu nie otrzymałes :) inny sposób oszustów to kupowanie czegos od prywatnych osob a potem opowieści ze im sie strasznie spieszy, ze wyjezdzają i nie bedzie ich w domu, ze moga wyslac potwierdzenie przelewu (oczywiscie sfałszowanie, dziecko umie sciągnac edytor PDF , wymazac dane i wpisac nowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×