Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Gość gość
I pomyslec Emski, ze ty chciales romansowac z Zaba, bezrobotny czubie na psychotropach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś poza tym u mnie czesto robi sie tak,ze w ogole nie moge wyslac postu,jakbym miala jakas blokade,albo tekst postu znika x x Mam to samo. Trzeba próbowac parę razy. To serwer kafe... A raczej to co serwer udaje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym skoro tobie sie to wyswietla to z pewnościa kazzdemu też sie to bez przyczyny wyświetla. bez paniki!!!! to tylko efemeryczne niewyjasnialne zjawisko wyswietlne i nie ma powodu aby sądzić, ze komuś sie to wyświetla w innym celu niż przypadkowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kataryna nigdy nie była ślepa fanką PiS. I jako normalny człowiek ma prawo do normalnej krytyki partii na którą głosowała. Mam podobne zdanie do jej zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie serwer kafe, tylko miedzynarodowy spisek zydow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś znika oczywiscie przy probie wyslania i musze od nowa pisac i tak sie dzieje juz od jakiegos czasu x x Cofnij po prostu (duża strzałka w prawym rogu klawiatury) pojawi sie tekst i jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"otulona_snem dziś skoro u mnie to sie robi to i u innych proste,blad w skrypcie jakis jest i tyle,a ty sie doszukujesz cholera wie czego" xxx to ciekawe co piszesz. bład w skrypcie. czyli jak ktoś nie może zamieścić postu to jest to po prostu błąd w skrypcie bo tobie też sie to bez powodu wyświetla? zajpeiscie. już wszystko tozumiem. nie ma żadnej cenzury to po prostu błąd w skrypcie kafe i w skrypcie google. mam pytanie ile kosztuje wdrażanie takich blędów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozecie nie dociekac, Bartek Emski golym okiem widzi ze to wieksza afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, ze jak ktos mówi, że jest cenzura to po prostu zwykły internetowy oszołom bo nie wie, ze jest błąd w skrypcie i sie każdemu tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że kafe ma specjalnie takie skrypty by ludzie nie tworzyli tasiemcow jak dawniej i aby więcej topikow było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś a gdzie mam to wyjasniac,jak na moje mejle nikt nie odpowiada,od dwoch albo trzech lat,ja nie dostlam zadnej odpowiedzi od moderacji kafe,albo od kogokolwiek na moje pytania,do kogo i gdzie mam pisac,nawet dzwonilam kiedys to mnie odeslali na jakiegos mejla,a odp zadnej,w sprawie tego zacinania sie topow zesmy wszyscy tutaj pisali i co i wiadomo,nie chce sie wyrazac x x x Ja dzisiaj dostałem maila w sprawie blokady mojego nicka "Shatyn". A napisałem do nich parę miesięcy temu...:D Oczywiście nic nie wiedza na temat...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak lepper sie powiesi to pewnie dlatego,, że każdy tak ma statystycznie co dwa tygodnie? i co jeszcze mi powiesz? że jak ktoś zginał w katastrofie samolotu to dlatego, że samoloty tak maja ze sie rozbijają i każdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz może gdzie moge zobaczyć ten bład i ten skrypt? nie bierz mnie za paranoika ale skoro to tylko błąd to chyba warto byłoby go usunąc. skoro kafeteria i google sie nie wyrabiają to może niech ludziska im go za darmo znajdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ty twierdzisz że to błąd w skrypcie. poleca laitmotivem shatyna i zapytam czy masz jakieś dowody na to że to bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś a wiesz może gdzie moge zobaczyć ten bład i ten skrypt? x x To oznacza wprost, że nie masz ZIELONEGO pojęcia o tym. Daj sobie spokój i idź na jakiś temat dla takich jak ty...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uważasz, że to wielce wygodne rozwiązanie? taki bład w skrypcie? sami tu piszecie że sie toczy bezpardonowa walka polityczna. zakładacie, że jej uczestnicy przestrzegają reguł gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie shatyn kod źródłowy to nie jest jakies czary mary ale widocznie nie tylko ja nie mam o tym pojęcia skoro ten sam bład w skrypcie pojawia sie na kafeterii i w google. czyzby pracowali tam niekompetentni liudzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy mi chcecie koorfa wmówić? frajerów to se szukajc ie w rodzienie kooorfy. nara pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie shatyn kod źródłowy to nie jest jakies czary mary ale widocznie nie tylko ja nie mam o tym pojęcia x x :D Tylko, że takiego kodu nie rozdaje się na lewo i na prawo... Idx sobie człowieku na jakiś topik dla takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×