Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę... archiwum 16

Polecane posty

Nie masz niczego do sprzedania bo gdybyś miał to potrafiłbyś opisać tą rzecz. I uzasadnić do czego ona nam.mnie jest potrzebna. Jak widac, w przeciwieństwie do ciebie używam mózgu bo to co piszę potrafię uzasadnić a ty nie potrafisz. Uzasadnienie wynika z procesów myślowych podpartych wiedzą. Gdybyś nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wbrew temu czego cie uczy tradycja. x x Mnie niczego tradycja nie uczy. Chyba, że tradycją nazwiemy brak uzasadnień u takich jak ty, niemyślacych robotów, bezmyślnie powtarzających wyuczone hasełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wiesz jadno ja wiem drugie i jak se o tym powiemy to efekt synergi spowoduje, ze za dwa dni będziemy wiedziec sto razy wiecej. tak to wyglada z wiedzą. jej utajnianie bynajmniej nie słuzy nikomu:) rozumiesz te podstawowe kwestie bo nie wiem czy możemy iśc dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ty wiesz jadno ja wiem drugie i jak se o tym powiemy to efekt synergi spowoduje, ze za dwa dni będziemy wiedziec sto razy wiecej. tak to wyglada z wiedzą. jej utajnianie bynajmniej nie słuzy nikomuusmiech.gif rozumiesz te podstawowe kwestie bo nie wiem czy możemy iśc dalej? x x Ja rozumiem w przeciwieństwie do ciebie. Bo gdybyś posiadał wiedze to bez problemu uzasadniłbyś włąsne słowa. A tak, brak uzasadnienia i dziecinne sztuczki wyraxnie wskazują, że wiedzy nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocham ten temat,najlepszy serial na kafci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zwiesiłem sie deko wpadne poxniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezydent Andrzej Duda niezmiennie wyraża nadzieję, że spór wokół Trybunału Konstytucyjnego uda się załagodzić w wyniku kompromisu między partiami obecnymi w parlamencie - głosi komunikat Kancelarii Prezydenta. x x Do pana niestety prezydenta nie dociera fakt, że kompromis jest możliwy po opublikowaniu wyroków TK i przyjęciu ślubowań. Jak on może nie rozumieć tak prostych rzeczy? Znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz jaki jest najlepszy sposób na ukrycie przed innymi wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba ją pofragmentować, każdy fragment opatrzyć w spójną noemnklature najlepiej pozornie sprzeczna z innymi fragmentami a następnie objawic te fragmenty grupom ludzi i zapewnic ich przy pomocy liderów, świętych i innych agentów, że jest to jedyna prawda objawiona. w ten sposób nie dośc, ze wiedza jest dostepna dla wiedzących jak z nij korzystać w całości to jeszcze nikt inny z niej nie skorzysta bo zyje w przekonaniu że ma na nią monopol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje :) ściemniałem po prostu chciałem sie zając czyms innym:) jeżeli przez prostote rozumiesz niezawodnośc to szczerze dziękuje ci za ten komplement:) nie do końca rozumiem to z kołkiem ale pewnie to kwestia waszych tradycji dla mnie niezrozumiałych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontynująć. zwsze kiedy słysze, ze jakas grupa posiada wiedzę (starozytna, prawdziwą, tajemna, wielką, religijną, astronomiczna, fizyczna etc) to jestem pewien, że ktoś ich zrobił w c***ja i to konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie bruno też ktos nielicho dyma ale wydaje sie to być dla ciebie źródłem nieziemskiej przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest istotne w tym wszystkim bruno to klucz. a kluczem jest twój mózg, którego strasznie nie lubisz uzywac do tego do czego powstał miast tego magazynujesz w nim te jedyną prawdziwą niedostępną dla gojów wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz rób co chcesz a ja po raz kolejny spróbuje miec na to wypiertolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś weż juz stad wypiertalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie moge zrozumieć o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chociaz sie staram to nie moge:( nie wiem już na kogo mam bluzgac a na kogo głosowac. zrujnowałes mi światopogląda😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto tu w ogóle rozdaje karty i ustala zasady gry? kolesie od ich znaczenia i asów w rękawie? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może zrozumieć prostych rzeczy, tak jak ty/wy, nie potraficie pojąć, że on/ja mamy ten TK w doopie. To się zaora razem z tobą/wami i waszymi mniemaniami, poglądami... Wisi mi to, czy będzie ten TK, czy go nie będzie. Dla mnie jest istotne coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz rób co chcesz a ja po raz kolejny spróbuje miec na to wypiertolone x Zapomniałeś dodać na końcu - pisząc pięć stron postów w których argumetu ani jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakich argumentów jeszcze potrzebujesz na poparcie moich słów. pełno ich w historii i widać je pomimo iz ta jest zafałszowana. wystarczy dodać dwa do dwóch o ile ktoś umie dodawać. a jeżeli nie umie to ja już innych argumentów mu nie jestem w stanie dostarczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz argumenty w zafałszowanej historii? :D W Jasiu i Małgosi tez jakieś znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba pavlo, że argumenty naoczne i namacalne. ale tych też nie dostrzeżesz dopóki nie dotkną cie osobiście. propagand nie działa jednopoziomowo. iluzja jest warstwowa i nie przebiega na granicy my - on ipavełku. robisz wielki błąd zakładając, że ciebie to nie dotyczy. jest to dla mnie zrozumiałe, że go robisz. nie mam do ciebie o to pretensji ale miło byłoby dla ciebie i dla was gdybyście sie otrząsneli zanim będzie za póxno wierzycie w to piertolenie o nwo i w to, że bedzie to wasz raj na ziemi:D hihihihihihihihihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat jas i małgosia nie sa zafałszowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
APN jest w każdym telefonie i trudno sie w tym przypadku spierać z faktami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn akurat kleks jest w domyśle i występuje przeważnie zaraz po rzuceniu nowego modelu na rynek w kolejkach do kasy i podczas nerwowego oczekiwania na p ierwsze uruchomienie sprzętu z androidem dwa miliony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś miaem nawet tora na androidzie taki robot machał fiutem albo reka i kroił spikselowana cebule:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×