Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu kobiecie tak ciężko znaleźć pracę

Polecane posty

Gość gość
przecież po 33 dniach za l4 płaci zus, więc o co ci chodzi głupia dzido? żal ci 33 dni zapłacić 80%? to zatrudniaj facetów, ciekawe który przyjdzie ci pracować za te twoje marne 2 tysiaki i paczki sraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś obejrzeć mieszkanie za 800 zł? widziałaś ten standard? Może nie każdy chce czerpać wode ze studni i srać na dworze. W Poznaniu za 800 zł mieszkanie najpierw wynajmij i zamieszkaj a potem polecaj. A w Radomiu za 600 zł to wynajmij sobie kawalerke i siedź na bezrobociu albo pracuj za tysiaka na umowe zlecenie durna szmato. W mieście gdzie jest jakakolwiek praca to i ceny mieszkań są wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;16Dla was zawsze jest malo czy zarobicie te 1500 czy 2000 zawsze bedzie malo to se dosraj jak ci malo tutaj sie wiecej nie zarobi tepaku to jedz za granice tylko tam lenia nie chca i zarobisz 4000 ale nikt ci nie bedzie placil za pierdzenie w stolek. Nie pojedziesz bo jezyka w gebie nieznasz i sie boisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;20 Bzdury piszesz w Poznaniu jest praca jakakolwiek i ceny pokoi i kawalerek sa rozne do wyboru do koloru co kogo interesuje, chyba nigdy nie wynajmowalas ,kawalerki sa juz od 1000zl do 1500zl, a pokoje od 500zl do 800 w dobrym stanie i nie sra sie na dworze i woda ciepla tez jest z dostepem do kuchni, lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kawalerki sa juz od 1000zl do 1500zl, " XX to rzeczywiście rozwiązuje sprawę, wynajęcie kawalerki 1000-1500 a pracować za 1800 żenada, już lepiej sobie kupić mocny sznurek albo skoczyć z mostu bo z tej wypłaty na sznurek nie wystrarczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawalerki sa juz od 1000zl do 1500zl, x w Poznaniu kawalerki sa od już 600, zł , a najtańsze mieszkania dwupokojowe od 700-800 zł... Teraz standard b wzrósł i ludzie maja oczekiwania z kosmosu.. Sama wynajmowałam długi czas mieszkanie co miało 65 m, jasne, z widokiem na ogród, b cicho, 4 km od samego centrum, za 900 zł już z ogrzewaniem i internetem oraz smieciami, calosc się zamykala w kwocie ok. 1100 zł... ale ludzie mieli każdy problem inny: kolor scian zółty w jednym pokoju- ze to szpitalny, że w łazience bojler, a ogrzewania za te cene to oni być chieli podłogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mi oferte mieszkania w poznaniu za 700zł z dwoma pokojami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w Poznaniu kawalerki sa od już 600, zł , a najtańsze mieszkania dwupokojowe od 700-800 zł... Teraz standard b wzrósł i ludzie maja oczekiwania z kosmosu.." XXX to nie sa oczekiwania z kosmosu tylko normalne oczekiwania na dzisiejsze czasy. To nie średniowiecze i nikt nie chce żyć jak sto lat temu. Jak człowiek z********a po 8 godzin dziennie plus 2 godz dojazdów to przynajmniej po pracy chce sobie odpocząć a nie łazić do lasu rąbać drwa a potem jeszcze palić w piecu kaflowym i jeszcze oddawać pół wypłaty za takie mieszkanie gdzie ledwo dach nad głową ma. Co w tym dziwnego ze ludzie nie chcą mieszkać w szałasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty od ogłoszenia, chyba jesteś z tej agencji której trzeba zapłacić prowizję plus właścicielowi 1300 zł kaucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16 2100 do reki, a po 3 miesiacach 2500 to wedlug ciebie malo? Plus co miesiac premia, co 3 miesiace nagrody? Powaznie? I powiem szczerze, ze tak ZUS placi tej dziewczynie ale nie ma juz dla niej miejsca w firmie, bo nie bede placic za szkolenia osoby niepewnej gdzie na jej miejsce pracuje osoba, której zalezy na pracy, szanuje ja. Nie ma wyższego wykształcenia ale ma checi i zaangażowanie co doceniam zarowno słownie jak i finansowo ( np za maj wszystkie pracownice dostały po 700 zl premii to malo?, za czerwiec tez dostana podobna kwote albo nawet 1000 zl bo obroty są wysokie, ida wakacje ). Czyli w pensja zasadnicza 2800 plus premia srednio 500 zl miesiecznie to malo? Ja nie wiem skad ty sie urwalas ale skoro masz oczekiwania, ze pracodawca da ci na start 4 tysiace to pracy nie znajdziesz. Mnostwo ludzi pracuje za 1500-1800 zl i dla mnie to jest tragiczne bo za taka kwote nie da sie godnie zyc. Ktos podał przyklad Poznania. Tak da sie wynająć za 600 zl kawalerkę ale w takim stanie ze to aż uwłacza godności, z piecami na węgiel, wilgocią, w starej kamienicy. W bloku mozna wynająć 2 pokoje za 800 zl plus czynsz srednio 400-500 zl co daje okolo 1200 zl plus rachunki. I co pensja 1500-1800 zl tylko na mieszkanie, a co dalej, za co zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 To sama sobie wynajmij mieszkanie bez lazienki, z piecami, do remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa oczekiwania z kosmosu tylko normalne oczekiwania na dzisiejsze czasy x moim zdaniem oczekiwania trzeba mieć na miare swoich możliwości, a nie wyżej srac niż się ma d**e sama mieszkam w domu jednorodzinnym, i to norma ze trzeba cos zrobić w ogrodzie, zima odsniezyc, moi rodzice palili w piecach kaflowych i zyli, nie było z tym problemu, ja teraz mam ogrzewanie na gaz, przychodza rachunki po 2 tys zł i naprawdę załuje, ze piece zdemontowane... Jak pensje w tym kraju tak małe, to dziwie się ludziom , przecież nieraz paląc w tym piecu to prawie pół zarobku się zaoszczędzi względem droższych ogrzewań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:01 Pensja jaka płacisz swoim pracownikom jest adekwatna skoro sa tam osoby bez konkretnych zawodów/szkół. Skoro piszesz ze osoba bez średniego pracuje ale jest sumienna to takie pieniądze to duzo uwazam. Nie przejmuj sie tutejszymi bo one zarabiają z 5tys na mc szkoda ze nigdzie tego nie widac....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moi rodzice palili w piecach kaflowych i zyli, nie było z tym problemu, ja teraz mam ogrzewanie na gaz, przychodza rachunki po 2 tys zł i naprawdę załuje, ze piece zdemontowane... Jak pensje w tym kraju tak małe, to dziwie się ludziom , przecież nieraz paląc w tym piecu to prawie pół zarobku się zaoszczędzi względem droższych ogrzewań" XX Kiedyś ludzie polowali na mamuty i ubierali sie w skóry zwierząt i też żyli, co nie znaczy że wraz z postępem cywilizacji będziemy żyć tak samo. Po to sie z********a i spędza ponad połowe dnia w pracy żeby przynajmniej mieć jakieś godne warunki. Najlepiej wcale nie palić w piecu, więcej zaoszczędzisz i środowisko na tym zyska. Po c***a palisz w tym piecu? Ludzie bez ognia kiedyś żyli jakoś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie pisze ze to mało, dla kobiet bez wykształcenia w małym mieście to jest w sam raz. Próbuje Ci wytłumaczyć że facet bez wykształcenia nie będzie u Ciebie pracował za takie pieniadze bo moze sobie znaleźć lepiej płatną pracę, nawet fizyczną. Więc powinnaś sie liczyć ze skazujesz sie na zatrudnianie kobiet co za tym idzie skazujesz sie na ich ciąże. Ja sama nie mam dzieci i raczej nie będę ale zdaję sobie sprawę że aby gatunek przetrwał kobiety muszą zachodzić w ciąże i to jest oczywiste. Nie wiem dlaczego masz do nich pretensje? Bo chcą założyć rodzinę i mieć jakiś grosz przy okazji? A moze mają zrezygować z pracy i siedzieć sobie na bezrobociu w ciąży? Super rozwiazanie, ale dla debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś ludzie polowali na mamuty i ubierali sie w skóry zwierząt i też żyli, co nie znaczy że wraz z postępem cywilizacji będziemy żyć tak samo. Po to sie z********a i spędza ponad połowe dnia w pracy żeby przynajmniej mieć jakieś godne warunki x to raczej kwestia tego, ze ludzie coraz b leniwi, a nie warunków. Majac drogie ogrzewanie na gaz będzie raczej zimniej niż w epoce mamutów, zwłaszcza jak macie pensyjki po tysiąc parę złotych.. A im więcej ktoś siedzi w pracy, to paradoksalnie warunki w domu przestają być tak ważne, jak to tylko noclegownia... tyle ze Polacy b dużo czasu spedzaja w domach, bo nie maja kasy żeby gdzies wyjść jak np. Anglicy to robia zawsze po pracy, maja w tych domach po 17 stopni i im to wisi mimo ze dużo zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;35 Kto ci kaze brac kawalerke pipo za 1000zl, przeciez pisalam ceny sa rozne i nie musisz brac takiej za 1000zl mozesz wziaz nawet tansza za 800zl i tez bedzie w dobrym stanie, liczy sie to zeby byla woda ciepla i dostep do kuchni lazienki a jak cie niestac na droga kawalerke to szukaj lepszej pracy, bo pracy nie brakuje w Poznaniu widac jak umiesz czytac i jakie sa twoje zainteresowania co do wynajmu kawalerek i pokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i szukam pracy w Warszawie. Wynajęcie kawalerki 1300 -1700 w zależności od metrażu, warunków mieszkaniowych i lokalizacji. Nie chcę dzielić pokoju ze studentami bo mam 30 lat a tryb życia studentów nie będzie współgrał z moim. Wszędzie oferty pracy z umową na zastępstwo 1800 - 2000 netto albo zlecenie 10-13 zł za godz. Czy powinnam szukać pracy za granicą? Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO do kawalerek i pokoi to przedewszystkim bierze sie to na co kogo stac nikt nie pochytrzy sie na kawalerke za 1000zl gdy zarabia 1500zl to wtedy lepiej wziaz pokoj za 600zl z dostepem do kuchni lazienki i internetu jak sa warunki a jak sie nie podoba pokoj za 600zl i chcemy luksusy to sie szuka lepszej i lepiej platniejszej pracy dla chcacego nic trudnego a praca jest tylko trzeba chciec szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"11;35 Kto ci kaze brac kawalerke pipo za 1000zl, przeciez pisalam ceny sa rozne i nie musisz brac takiej za 1000zl mozesz wziaz nawet tansza za 800zl i tez bedzie w dobrym stanie, liczy sie to zeby byla woda ciepla i dostep do kuchni lazienki a jak cie niestac na droga kawalerke to szukaj lepszej pracy, bo pracy nie brakuje w Poznaniu widac jak umiesz czytac i jakie sa twoje zainteresowania co do wynajmu kawalerek i pokoi." XX ceny są moze i różne ale jak tańsze mieszkanie to albo już nieaktualne jak dzwonię albo się okazuje ze do wynajmu trzeba płacić czynsz do spółdzielni albo bez mebli albo oferta agencji która chce prowizję a mieszkanie ktore wystawili to tylko na przynętę. Pracy lepszej szukam ale co z tego, że zapraszaja na rozmowy jak płaca tyle samo albo i mniej. Pracy moze i nie brakuje ale brakuje zapłaty za pracę a ja za półdarmo tyrać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;35 Kobietko spiepszaj za granice, bo tu sie garba i zeza dorobisz ja za 1200 tyralam przez 10l, spiepszam z tad jezyk znam dobrze, wiec?Wyobraz sobie ze takie grosze mi srali i to w Poznaniu w takim duzym miescie tu nie ma przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18;47 No ja tyralam za pol darmo ,bo lepiej miec te 1500 niz nic a nauczylam sie jezyka i to dobrze w mowie i z tad spierdalam gdzie zaplaca porzadnie czyli do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak więc podsumowując kobieta musi zapierdalać 8 godzin dziennie za 1800 wynajmować za 800 ruderę bez sanitariatu i bieżącej wody, w zimowe wieczory rąbać drwa i rozpalać w piecu kaflowym a jak jej mało kasy to powinna se dosrać. Wspaniałe rady, jesteście bardzo zaradne kobietki że tak potraficie doradzać i znajdujecie rozwiazanie niemal każdego problemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest i to dobrze płatna i nie za 1800 ale jest to praca fizyczna ,czyli gdzieś na produkcji przy pakowaniu rzeczy, czasami trzeba normy wyrabiać ,lub gdzieś w magazynie, hurtowni, jak ktos daje rade fizycznie to ta prace bierze, ale podkreślam dobrze płatna ale fizyczna i nie każda kobietka da rade fizycznie pracować a nie każdemu dany obracany fotelik i robienie stempelków, bo można nawet mieć 2 kierunki studiów i papierków nie przerzucać ,tylko tyrać fizycznie zarabiając z 3000zl. Wspinając się szczebelkami powoli ,można potem starać się o lżejsze stanowisko z dobrze płatną płacą, ale potrzeba praktyk doświadczenia, nawet zdobywając praktykę w jednej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny są moze i różne ale jak tańsze mieszkanie to albo już nieaktualne jak dzwonię albo się okazuje ze do wynajmu trzeba płacić czynsz do spółdzielni albo bez mebli albo oferta agencji która chce prowizję a mieszkanie ktore wystawili to tylko na przynętę. Pracy lepszej szukam ale co z tego, że zapraszaja na rozmowy jak płaca tyle samo albo i mniej. Pracy moze i nie brakuje ale brakuje zapłaty za pracę a ja za półdarmo tyrać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem masz zbyt negatywne podejście i nie wierzysz w swoje możliwości.Skoro skończyłaś studia i tyle kursów to jesteś bardzo dobrym pracownikiem na rynku pracy. Zacznij przebierać w tych lepszych ofertach w większych miastach a nie w tych o których piszesz :) sprawdź sobie oferty pracy na http://www.linguajob.pl/ (portal pracy dla specjalistów językowych) bo jeśli znasz języki obce to na bank tam znajdziesz coś dla siebie a oferty są naprawdę z wyższej półki, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagao
Dnia 1.06.2016 o 14:49, Gość gość napisał:

jesteś pewna? Jeśli tak to zwracam honor, mój błąd. tak czy inaczej te 33 dni to też duży koszt. x Ale zgadza się ze to duzy koszt. Zwłaszcza jak ktoś zostawia cię z dnia na dzień, a ty musisz szukać zastępstwa na już zasuwając samej w za 2 w tym czasie. I wtedy nikogo nie obchodzą twoje dzieci, twoje plany czy nawet twoja ciąża. Mnie tak załatwiła pracownica. Z dnia na dzień poszła na zwolnienie, a na portalu społecznościowym fotki z imprez i wakacji wrzucała i wielce zdziwiona, że nie przedłużyłam jej umowy jak była na wychowawczym - bo przecież mnie to nic nie kosztuje.

 

Dnia 1.06.2016 o 16:38, Gość gość napisał:

Najgorzej jak się nie ma zadnego fachu, i do tego jest kobietą. Wtedy ciaża, potem kwestie, ze jest się słabszym fizycznie... Ja pracowałam przez ostatnie pół roku w b ciężkiej fizycznej pracy, takiej dla faceta, ale tez czasem był problem bo musiałam prosić o pomoc czasem.. Wczoraj się dowiedziałam, ze mnie zwalniają, bo ośrodek bankrutuje, powiedzieli mi w ostatni dzień, mam czas az do końca tygodnia na znalezienie nowej pracy, czy to nie s************o?? Niż rozumiem motywów tego..

cóż dziwne że cie dodała do znajomych ja bym pracodawcy nie dodała a jak już to na daleki znajomy zebys niewidziala zadnych zdjec, glupia ta pracownica. po drugie skoro szpiegujesz swoich pracowników to nie jest z ciebie dobry pracodawca, nieszanujesz jej prywatnosci, ona tylko dla ciebie pracuje nie jest twoją własnością a po pracy robi co chcei figa ci do tego. Papier miala L4 i prawo ją kryje. Jeśli ona cie wykiwała to wykiwaj ją stosując prawo tak jak ona zrobiła. Co do zatrudniania kobiet, kobieta kobiecie nie równa są takie dziecioroby baby co tylko dostaną uop i biegną dzieci robic. A sa takie jak ja ktore mają 33 lata i nie mają dzieci i nie planują, a gdybymmiała to max 1 i na macierzynskim bym byla minimumbo lubie pracowac i byc zajęta poza domem. Niestety ale o to na rozmowie pytać pracodawca niemoże wiec niewie. Zakłąda że jestem chetnamiec mnostwo dzieci jego kosztem albo juz mam gromadke i szukam UOP zeby mi fianasowal L4 na dzieci...cóż szukam wciąż pracy.A na razie tylko zastepstwai te zastępstwa które uważam za gorsze niż umowa zlecenie, powinni to wykreślic z prawa pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×