Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chowanie pasa w obawie przed laniem

Polecane posty

Gość gość

Ja raz schowałam dziadkowi, miałam jakieś 12 lat wtedy i byłam u dziadków na wakacjach.Raz podczas tych wakacji już dostałam za spóźnienie, tym razem sytuacja się powtórzyła a spóźnienie wyniosło aż 2 godziny. Późno już było także lanie zostało przełożone na następny dzień, w nocy wykradłam się z pokoju i schowałam pasek, którego dziadek uzywał do lania. Skutek był taki, że dziadek zagroził pójściem po rózgę, a ja szybko pobiegłam po ten pas :mrgreen:Dostałam około 15 razów na goły tyłek, a za karę za schowanie pasa babcia zastosowała dawną karę, czyli klęczenie na grochu, nie było to zbyt przyjemne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Marta69

No ja też RAZ schowałam pas. Tata nie widział problemu tylko po prostu wziął sznur od prodiża. Po tym laniu pas "cudownie" wrócił na swoje miejsce i już nigdy nie "zginął" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2019 o 10:02, Gość Gość Marta69 napisał:

No ja też RAZ schowałam pas. Tata nie widział problemu tylko po prostu wziął sznur od prodiża. Po tym laniu pas "cudownie" wrócił na swoje miejsce i już nigdy nie "zginął" 😉

Tak sobie wyobrazam ze gdy dostawalo sie sznurem to wtedy pas wydawal sie byc mily, kochany i chciany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×