Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzyzas

Wykładzina PCV imitacja drewna

Polecane posty

Gość dzyzas

Witam, W najbliższym czasie czeka mnie położenie na 57m2 podłogi i obecnie jestem zdecydowany na wykładzine PCV, która będzie imitować drewno (panele). Mieszkanie jest na parterze, a jestem osobą która woli aby podłoga była ciepła. Dlatego moje pytanie brzmi czy wykładzina PCV sprawdzi się lepiej od paneli jeśli chodzi o izolacje i ciepło ? Wykładzina ma być jednolita na całym mieszkaniu. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jak to w końcu jest z tą wykładziną w kuchni, ponieważ czytałem sprzeczne informacje. Jedni mowią, że potrafi się ona uszkodzic od np. gorącego oleju z patelni, inni zaś mowią że jest to idealna podłoga do kuchni i jest bardzo trwała a przy okazji łatwa w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest c*****e bo sie wyciera gdzie najczesciej sie chodzi przy zlewie masakra :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plytki trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzyzas
ale ja tutaj nie mowie o wykladzinie za 20 zl a o wykladzinie za 120 zl. Plytki nie wchodza w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkiem sporo do wyłożenia. Myślisz, że sam sobie z tym poradzisz? Nie lepiej zatrudnić firmę jak http://www.podlogi-serwis.pl/, która by to zrobiła za ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imitacja drewna to juz nawet przez samą nazwę brzmi dla mnie koszmarnie. Płytki drewnopodobne czy taka wykładzina szybko sie niszczą, bo to się wyciera i traci swój wygląd. Drewo tradycyjne jest najlepsze, troche droższe, ale warto zainwestować, zobacz sobie w artcore jakie ładne deski mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli koniecznie zależy Ci na wykładzinie, to wybierz taką firmę, gdzie wykładziny PCV maja dobrej jakości, np http://www.sapfloor.pl/wykladziny-pcv, ale nie zostawiaj sobie " zamkniętej furtki" być może ich panele tez przypadną Ci do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wykładziny mamy od www.aximo.pl. Znajdziecie u nich ofertę dla dla biur, instytucji, szkół i budynków użyteczności publicznej i to w całkiem rozsądnej cenie. Warto zajrzeć na stronę, tam więcej szczegółów oraz kontakt do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia6543
Kiedys wykładizny faktycznie były kiepskie jakości ale aktualnie wykładziny zupełnie różnią sie od tych, ktore kładli w mieszkaniach w prl: są o wiele bardziej elastyczne są bardziej wytrzymałe oraz mają ciekawe faktury, tak wiec wiele z nich przypomina do złudzenia drewno.... Świetne wykładziny pcv ma Wapol: https://www.wykladzinywapol.pl/wykladziny/pvc Kładłam je w swoim mieszkaniu na wszystkich podłogach ( nie stać mnie było na płytki a nie chciałam klaść tanich paneli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×