Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudaaa31

Zdrowe żywienie

Polecane posty

Gość gość
A znacie Slimunox? W moim przypadku świetnie się sprawdził - 2 miesiące stosowanie i 8 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów na zdrowe odżywianie jest sporo. Dobre nawyki żywieniowe to podstawa. Ale na kwestię zdrowego odżywiania można spojrzeć jeszcze przez pryzmat tego, jakiej jakości produkty jemy. Mam znajomego, który ma sklep ze zdrową żywnością http://staropolskagaleriasmaku.pl/ . I z tego co wiem, to nie wszystko jedno jak się hoduje, np. warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwłaszcza w ciąży zdrowo się odżywiam... nigdy tak zdrowo się nie odżywiałam jak w ciąży + do tego dicofer, bo mam straszne niedobory żelaza, stosuje go już tydzień i lepiej się czuje, wiec pewnie za miesiąc będzie jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam dobrego dietetyka, który proponuje przepisy takie, które zaspokoją nasz głód na słodkości np. zdrowe ciasta. Ja schudłam z moją Panią dietetyk ponad 12 kg i na prawdę jadam od czasu do czasu ciasta czy zdrowe lody. Polecam serdecznie panią Sylwię Sobczak Piżuch z Be Light.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe żywienie to jest podstawa jeśli nie chcemy mieć później problemów ze zdrowiem czy ze złym samopoczuciem. Ale też pamiętajmy, żeby jeść wszystko tylko w odpowiednich ilościach. produktów mlecznych na pewno nie może zabraknąć w diecie. Sama robię co tygodniowy zapas jak jestem w markecie i kupuję wszystkie produkty od polmlek które nasza rodzina uwielbia i później spożywamy. Mam nadzieję, że pogoda jeszcze będzie sprzyjać bo lubimy także aktywnie spędzać czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ki nia
Zapraszam do fajnej grupy gdzie wspieramy się w temacie odchudzania,zdrowego jedzenia oraz aktywności.Tam też omawiamy jedzenie pieczywa,ziemniaków i itd na diecie.A może Wy macie jakieś metody wspomagające odchudzanie?Może chcecie się podzielić zdrowymi przepisami? Grupa na FB nazywa się Jedz z głową!Porady i wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się odżywiać zdrowo, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi :( Dużo ćwiczę, więc zażywam też suplemnety, ale ostatnio staram się szukać naturalnych zamienników np. odżywek białkowych. Fajną listę znalazłam na www.menshealth.pl. Teraz zamiast koktajli jem więcej jaj, grochu i ryżu, a różne mieszanki robię sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się odżywiać zdrowo, ale niestety nie zawsze mi to wychodzi smutas.gif Dużo ćwiczę, więc zażywam też suplemnety, ale ostatnio staram się szukać naturalnych zamienników np. odżywek białkowych. Fajną listę znalazłam na www.menshealth.pl Teraz zamiast koktajli jem więcej jaj, grochu i ryżu, a różne mieszanki robię sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×