Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudaaa31

Zdrowe żywienie

Polecane posty

Gość Komosa
Czytam, czytam i aż muszę coś napisać. To nieprawda, że tłuszcz nalezy wyeliminować z diety i zastąpić go pełnoziarnistym makaronem i pieczywem i jakimiś suplementami - a taki wniosek wyciągnęłam. Chociaż, w sumie, ja też tak kiedyś myślałam - chcesz odżywiać się zdrowo, nie przytyć, a może nawet schudnąć - unikaj tłuszczu, wcinaj pełnoziarniste bułeczki, mnóstwo kaszy i chude mięso. Tylko jakoś na mnie to nie działało, bo czułam się z roku na rok co raz gorzej i postanowiłam się "wyedukować". Znalazłam w necie mnóstwo sprzecznych informacji, więc poszłam do "coacha żywieniowego" (a jak wolicie - dietetyka). Teraz m.in. jem dużo tłuszczu (ale nie każdego) i unikam mleka. Rezultat - np. minął mi refluks (odstawiłam tabletki), przestały boleć kolana i poprawiła się skóra twarzy. Uwierzcie mi, nie wszystko co jemy powinno być nazywane jedzeniem. Jeśli kogoś to interesuje, to wszystko zasługa p. Kasi Rolf (przyjmuje w poradni Acai). Normalnie bym tego nie pisała, ale jej podejście i wiedza wykraczają po za "standardowego dietetyka". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość no właśnie już kolejna osoba poleca mi biovital, może faktycznie spróbuję... koleżanka z pracy z mężem piją to od dawna i mówiła, że przestało ich tak łapać mocno przeziębienie i zmęczenie. A ona dba o siebie, zdrowo się też odżywia, wszystko dobrej firmy i jakości.. Ja póki co, ciągle przeziębiona..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Biovital to stały element dnia - mama mi go poleciła w zeszłym roku, powiedziała, że jesienne przemęczenie to lipa i żebym bardziej przyjrzała się diecie - o ironio, kiedyś ja jej dałam w prezencie Biovital a ona teraz poleciła go mi :) A co do diet - ja stosuję zasadę 10 000 kroków, schody zamiast windy i nie mam żadnych problemów z wagą. Urozmaicam dietę i wszystkiego mam w niej po trochu, więc żadne tabsy na odchudzanie nie są mi potrzebne - zamiast odchudzania chemią ja wybieram trochę ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulk19
Ja odkąd przeszłam na dietę czuję się fantastycznie nie łapią mnie tak choroby a i lżej się chodzi ;) dzięki suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl przeszłam cała ciężką drogę i zrzuciłam nadmiar kilogramów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam czytam i chcę cos dla siebie dobrego wyciągnąć z Waszych porad, bo jesienią to łapię przeziębienie co rusz :-( Dobrze, ze teraz długi wekend, bo znów będę musiała sie niestety podkurować. Piszecie, że biovital jest taki dobry. No ok, ale to nie jest czasem supelement dla starszych osób, nie wiem po 60-tce czy dalej? Bo ja na razie po 30-tce szczęśliwie jeszcze, więc moze teraz ciut za wcześnie na to dla mnie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biovital zdrowie możesz sobie stosowac i po 30-tce śmiało i później tez. Zresztą jest kilka rodzajów z tego co sie orientuję. Ja chyba mamie na Mikołajki sprezentuje, widziałam w super opakowaniu świątecznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam sprezentować go siostrze;) Dodam, że nie skończyła jeszcze 30, ale jak zobaczyłam skład to wiem, że będzie dla niej OK. Siostra lubi praktyczne prezenty, dba o siebie, tylko narzeka na brak witamin, ospałość itd.. Na pomysł, by go sobie kupić na pewno sama by nie wpadła. dzięki za polecenie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@marietta101 Oczywiście, że nie jest tylko i wyłącznie dla osób po 60! Moja mama ma już 45 na karku, a Biovital stosuje od kilku lat. Ten w wersji "Zdrowie" jest dla wszystkich. Sama piję, trochę na wzmocnienie, trochę na poprawę koncentracji, bo niedługo sesja i nie chcę się ani rozchorować, ani zasnąć nad książkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie, to ja muszę przyznać, że odkąd zmieniłam nawyki żywieniowe, to widzę dużą zmianę. Najpierw zrobiłam sobie głodówkę oczyszczającą, a następnie przerzuciłam się na catering dietetyczny z http://maczfit.pl, aby jeść pełnowartościowe posiłki o stałej wartości kalorycznej. Efekty są nie tylko w wadze, ale i właśnie w codziennym samopoczuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g32
Oj tak jak zmieni się nawyki żywieniowe to człowiek czuję się wgl inaczej tak lżej;) ja sama od 2 miesięcy jestem na diecie i odkąd zmieniłam swoje nawyki i zaczęłam jeść zdrowo to czuję się o wiele lepiej mam więcej energii i siły do swojej diety dołączyłam suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karino000 myślę, że siostra będzie zadowolona z prezentu :) sama jestem dopiero co po 30 i w okresie jesienno - zimowym piję biovital. I nie pamiętam kiedy byłam u lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój sposób to koktajle Herbalife. <3 Uwielbiam je a sama dieta się u mnie świetnie sprawdza. Jest smaczna i odżywcza. Do tego niskokaloryczna. Na http://sklepdiety.pl/ możecie dowiedzieć się więcej na temat samej diety jak i zapoznać się propozycją smaków koktajlów. Dzisiaj już mam -4kg i planuję więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Was po świętach? U mnie (odpukać, bo jeszcze Sylwester przed nami) póki co bez świątecznego poczucia bycia ociężałą, zmęczoną i przejedzoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakowiec
U nas też obyło się bez narzekania na bolące brzuchy, ale też staraliśmy się robić przerwy w jedzeniu i raz dziennie wychodziliśmy na taki półgodzinny spacer :) Popolecaliśmy sobie różne specyfiki, powymienialiśmy się poradami jak to zawsze przy stole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loulusia
No i my święta objedzone, prezenty ledwo dotachałam do domu potem, u mnie coś rodzinka na zdrowie postawiła, bo 70% prezentów było w trosce o zdrowie, a u was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bratek007 zadowolona:) podsumowała tylko jednym zdaniem: nie ma nic lepszego jak praktyczne a jednocześnie zdrowe prezenty. A potem każdy został poczęstowany biovitalem, na trawienie może nie pomogło, choć każdy miał taką nadzieję:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta święta i po świętach, ale teraz sylwester i nowy rok! A w 2017 roku mam plan bardziej dbać o zdrowie swojej i rodzinki. Człowiek za rzadko o tym myśli, a czasem wystarczy tylko coś zdrowego połykać/popijać i już organizm jest silniejszy, tak że mocne postanowienie dbania o bliskich w nowym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ja mimo wszystko wolę po prostu zdrowiej gotować niż niepotrzebnie faszerować się kolejnymi ulepszaczami. Zdrowa, zbilansowana dieta plus ruch to najlepsza dieta. Na zakupy chodzę głównie pieszo, korona mi z głowy nie spadnie jak się przespaceruje, a samochód zostanie pod domem. Do tego gotowanie na parze czy pieczenie w multicookerze redmonda, którego jakiś czas temu kupiłam i efekty są zadowalające. Człowiek czuje się nie tylko lepiej fizycznie ale i mentalnie jak nie wpycha w siebie wszystkiego jak leci tylko pomyśli zanim coś zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakowiec
Karnina000, no nie do końca się zgodzę, ze nie ma nic lepszego niż praktyczne i zdrowie prezenty ;) Ja lubię np dostawać coś, czego sama bym sobie nie sprawiła, a niekoniecznie musi to być praktyczna rzecz. Mojego męża najbardziej ucieszył kurs robienia sushi :) Ale wracając do zdrowia, to też mam mocne postanowienie poprawy ;) A taki biovital czy tran, czy inne coś dobrego dla organizmu to kupuję i sobie i mamie bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewita21
Ja jem prawie wszystko, dziś zrobiłam sobie gulasz z pręgi wołowej https://www.frisco.pl/pid,9000/n,frisco-fresh-prega-wolowa-bez-kosci/stn,product. Najważniejsze by ćwiczyć systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@buziakowiec kurs to też jakby nie patrzeć, praktyczny prezent:) ktoś to sushi potem będzie jeść;)) dbaj o siebie, widzę, że wybierasz starannie prezenty jak i witaminy więc to dobre postanowienie poprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycia82
ewita przepraszam to reklama frisco? Znam i nawet nie kupuję, ale nie rozumiem Twojego wpisu :/ Kurs robienia sushi extra pomysł dla fana, ja bym się ucieszyła. ;) Przy tym całym gubieniu wagi nalezy pamiętać o przede wszystkim o dostarczaniu organimzowi potrzebnych witamin. Podobno jeśli mamy ochotę na czekoladę , to brakuje nam magnezu, zjadanie kostek lodu może być oznaką anemii. Przy diecie często patrzy się tlyko na kalorie, żeby nie było cukru i tłuszczu, a jednak trzeba karmić i mózg i serce - kawa, którą też wiele osób się wspiera przy odchudzaniu podnosi ciśnienie, wypłukuje magnez. Dobrze zacząć wtedy dzień od łyżki biovitalu, który jest bogaty w witaminy z grupy B, żelazo. Wpływa korzystnie na koncentrację, serce, układ nerwowy. Kawę częściowo mogą nam zastpąpić ziółka do picia - też w rozsądnych ilościach, bo i tu nadmiar może zaszkodzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dużo ćwiczę i niestety, łatwo też tracę żelazo; biorę biovital, bo działa kompleksowo. Dodatkowo ma dużo witamin z grupy B, a to też ważne. Ogólnie zdrowe odżywianie powinno być dla nas na porządku dziennym, ale nie jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkich mikroskładników, więc dobre preparaty tylko przysłużą się organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzięki za Wasze opinie i dobre rady :-) Tak jak napisałam nowy rok to postanowienie zadbania o zdrowie i swoje i bliskich a jak przejrzałam Wasze podpowiedzi to wychodzi, że jednak ten biovital wygrywa :-) A konkretnie chyba ten „zdrowie” ;-) Więc kuoię i będę na sobie testowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loulusia, u mnie też mama dostała Biovital z żelazem i głogiem, a teraz babcia mówi , ze na dzień babci chce, bo czekoladki to sobie sama kupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja by uzyskać dobrą sylwetkę stosowałem suplement diety IQacai i naprawdę pomógł,moi znajomi też go używali i wszyscy go sobie chwalą,polecam każdemu,kto chcę schudnąć i mieć super sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupienie suplementu Iqacai, osobiście stosuje od miesiąca i już udało mi się schudnąć 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martah87
Od pół roku jestem na diecie wege w cateringu Przełom w odżywianiu i muszę przyznać, że ku mojemu zdziwieniu jest to skuteczne. Schudłam ok. 10kg i chudnę dalej i co ważne mam więcej czasu, który mogę poświęcić na bieganie czy rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martah87
Od pół roku jestem na diecie wege w cateringu Przełom w odżywianiu i muszę przyznać, że ku mojemu zdziwieniu jest to skuteczne. Schudłam ok. 10kg i chudnę dalej i co ważne mam więcej czasu, który mogę poświęcić na bieganie czy rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×