Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierix

który lepszy lakier hybryda

Polecane posty

Neonail, na semilaca mam uczulenie. A mała buteleczka indigo jest w tej samej cenie, a jako że hybrydy robię sobie sama to niepotrzebna mi większa pojemność. Bardzo cenię sobie bazę proteinową. No i jak dla mnie bardzo dobre są hybrydy Claresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaM
Jak dla mnie najlepszy jest semilac, bardzo lubię nimi malować paznokcie i długo się utrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje typy jak widzę. ;) ja z kolei mam słabość do Neonail. Pomijając już jakość lakierów, to podobają mi się ich inspiracje z insta - często je kopiuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hybridmani
fajne lakiery www.mylaq.pl tanie, co dla mnie bardzo na plus ale też jakościowo bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniGość
właśnie testuje nowe lakiery hybrydowe mylaq :) mają przepiękne kolorki i opakowanie ! polecam dla tych, które nie mają zbyt dużo pieniędzy, lakiery pomimo swojej ceny jakościowo są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1376ggg
zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne hybrydowe lakiery jakie są na rynku i które mnie przekonują to zdecydowanie ELISIUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajeekk
Ostatnio otrzymałam do testowania zestaw startowy marki MylaQ. Wcześniej słyszałam o tej marce, widziałam nowo powstałe stoisko w galerii handlowej, ale nigdy wcześniej nie zakupiłam tych lakierów. Wielkie wrażenie wywarła na mnie lampa, utwardzanie w niej lakierów to czysta przyjemność. Co do lakierów otrzymałam kolor My Crazy Flamingo, czyli neonowy róż, do którego szczerze mówiąc nie byłam z początku przekonana, ale efekt końcowy powalił mnie z nóg i teraz uwielbiam ten kolor - mój ulubiony na wakacje. Sama aplikacja lakierów jest bardzo łatwa, gęstość lakierów jest idealna, nie rozlewają się na boki, nie zapowietrzają się, dzięki czemu uważam że są idealne także dla osób początkujących. Obecnie manicure wykonany lakierami MylaQ noszę już jakoś ponad 2 tydzień. Po dwóch tygodniach noszenia manicure, lakier nie odprysnął, nie odchodzi przy skórkach - co przy nie których markach jest problemem, gdy ma się już odrosty, kolor wciąż jest świeży. Gdyby nie odrosty wyglądałby dalej jak świeżo po malowaniu Moja ogólna ocena tych lakierów jak i całego zestawu MylaQ jest bardzo pozytywna. Lakiery są łatwe w aplikacji i bardzo trwałe. Z pewnością sięgnę po więcej lakierów tej marki. Już kilka mam na oku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereskaaKloska
Ja ostatnio bardzo polubiłam lakiery hybrydowe z eveline za jakość, ale też za cenę, bo kosztują trochę mniej, niż neonail czy semilac. Poza tym one są dostępne praktycznie wszędzie, nie tylko w Rossmannach można je znaleźć, ale na przykład też w większych marketach typu Auchan czy Carefour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałam do destowania zestaw Mylaq. Byłam podekscytowana, ponieważ to był piewszy raz jak miałam zabrać się za robienie medicure hybrydowega sama! Samo otwarcie zestawu to sama przyjemność. Jak dla mnie lakier super. W zestawie dostałam wszystko co potrzebne. Cały proces poszedł bardzo sprawie i byłam zadowolona z efektu, pomimo zalanych skórek przez brak umiejętnoci. Lakier szybko utwardził się w lampie oraz długo pozostał na paznokciach nieruszony. Na pewno zmówię kilka nowych kolorów do kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×