Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 3

Polecane posty

Nutka:) Az mi slinka poleciala czytajac jakie pysznosci przygotowas.Ja niestety w tym roku nie mialam okazji zbierac grzybow,a u nas na Starowce jest restaurcja gdzie zapraszaja na pierogi z kurkami,tak teraz skojarzylam.U mnie byly klopsiki z udek,nie bylo czasu na zakupy,wykorzystalam zapasy.Do tego pyzy z pieczarkmi robione po raz pierwszy w zyciu.mnie smkowaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia:) jesli chodzi o terapie,to mysle ze nie zaszkodziloby sprobowac,nic nie stracisz tym bardziej ze jest swiadomosc ze w kazdej chwili mozn ja przerwac. tak pisze z opoznieniem,bo musze uzupelnic zaleglosci w czytance. Anoolka:) Goda:) Yoanka:) Sagus:) Boncia:) Pozdrawiam serdecznie zycze milego wieczoru i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznie, lazurowo - pięknie - niechby i tak było i do wiosny:-P -Jasne - w Kangurowie chyba :-P o Jestem na chacie - ale....Józia - uwierz czuje się podle :( Jeno w szafę ...nie pojechałam ze Ślubasem w góry :( bo jutro rano wraca, więc bez sensu :( Podziwiam Cię za te kijki ...ja się zbieram do jakiegoś "dorciowania" ale ...nie pytajcie jak mi to idzie :o:o:o To mogłaś se zaszaleć :-P w IKE , a należy Ci się ;) DOBRZE !! Że podjęłaś decyzję o terapii !!! 👄 o O raty Maniu - Skay......pewnie byś mnie musiała sznurkiem zawiązać koło siebie :-D, skoro na pokazie fontann w W-wie się zgubiłam :-D No dziecior jestem :-D o Anolka - a mało to Cię chwaliłam - SAMA - a daje radę !! A sudoku nie odstawiaj - jeno jakoś się zorganizuj! Dziołaszka gdybym ja tyle sprzętu miałam, to nie ma bata ! I Jeno ....ĆWICZ - nawet 5 minut - jeśli masz moje "dorciowanie" ;) I odcinek tylko ! Zobaczysz jak pomoże !! Ja tez lubię pralki od góry ładowane ...już 3 drę . o Dobre wieści ;) stawiam kielonki te nasze topikowe❤️ YYYY❤️, mój sąsiad chce zamienić swoje mieszkanie na mniejsze (niewiele) - niedaleko mnie ..............na I piętro. Ale powoli , najpierw muszę iść zobaczyć (kanaliza i takie tam) ale...myślę , że wszystko dojdzie dobrze ;);) Mam szczęście do sąsiadów "obok" poprzednie mieszkanie jak sprzedawałam tez wyszło na plus. Jeno młodsza byłam :o o Wiadomo pod latarnia zawsze najciemniej :-D Ja ten blok widzę z okna ;) I do Mamuś tyle samo;) o Oby się udało ! Musze spadać , mam telefon 👄 Wrócę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już po telefonie;) o Megi - jak mi cus odbije to wracam do Rancza:-D ;) Grzyba SĄ ! Jeno zbierać ....no, ja to już se pozbierałam - KUPUJĄC :-P , nie dam rady :o Nie mam apetytu dalej :o ale pyzy ....z pieczarkami - - zjadłabym - jakby mi ktoś pod dziób nałożył. Mam kuchnio-wstręt :( Ślubasowi to szybko - ON tam wszystko przełknie :-D Jeszcze podziękuje - a ja przejechane:( o Opty - czekam z żarciem ale ileż można . Tak się zastanawiam czy to nie wina tej blokady :o w kolano.NIGDY WIĘCEJ :( ...masz rację -może to i jest reakcja na leki - ale jak poczytałam w necie - o MATUCHNO sama trucizna:( Ale W PIERIOD ;) o Spadam ;) o Aha !!!!!!!!!!!!!!!!! YOANA - wracaj , kuźwa machnij chociaż z tego cudeńka - no wiem, wiem maratony, Mamuś - i CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja stawiam kawę i cuś, co weekend jest czy nie ? (_)>(_)>(_)>(_)>YYYYYYYYYYYYYY(_)>(_)>(_)>YYYYYYYYYYYY ❤️ Miłej słonecznej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - miłego oglądania ! Napisz, co było nowego. Nawet jak doczytałabym wcześniej o Twoim ponagleniu - to bym się nie zdecydowała. Łapsko jeszcze boli, opuchlizna powoli schodzi, ale za to piękne kolorki wyłażą... Lepiej posiedzę w spokoju przed domem, jak wszystko będzie dobrze na wtorkowym "przeglądzie" to zacznę się bardziej ruszać. Józia - no i super, że się zdecydowałaś na kurację. Ale po co Ty tak te rany rozdrapujesz spotkaniami z J. - to nie rozumiem. Ja bym drania nie chciała znać ! Nr konta bankowego jako jedyne "powiązanie", żadnych osobistych kontaktów. Dobrze że dzieci Ci rozrywki zapewniają. Maniu - dopóki pamiętam - napisz jakie proporcje mają być w tej miksturze dla owocówek ? U mnie skubane nie chcą się topić.... Saguś, wierzę, że w tym tłumie w Piernikowie byś się zapodziała ! Ale te fontanny były cudne ! Niech Ci się uda ta zamiana !!!! Koniecznie ! Anulka - ja często nad sudoku siedzę z nogami na stoliku, a książeczka na kolanach - taka pozycja nie wymaga silnego pochylnia. Spróbuj. No i faktycznie - wzmocnij mięśnie. Taki "gorset" jest najważniejszy. Kawa stoi - zrobię jeszcze sobie jakieś picie na noc. Raczej długo nie poczytam, pewnie po liście w trójce padnę do wyrka. Spokojnego weekendu wszystkim Kruszynkom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saguś🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 👄 Opty🌻 J nalegal, ze chce zobaczyc com wymyslila stad ta mecyja Z Ikei napisali esemesa, ze beda miedzy 8 a 12 rozrzut jak z Gdanska do Zakopanego prawie musze siedziec w chacie jutro sypialnia bedzie w komplecie no prawie, dodatki to juz pikus tv jakes skolowac tylko musze, mlodym zrobilam kurczaka ze sliweczka suszona a na kolacje saltke jarzynowa ot taka mamina kuchnia:D w niedziele wybieram sie do mojej mamus Sagus dzis dyzurna wiec dzien dobry i dobrej nocy ps, zdecydowalam sia na terapie i na przyszloroczny zlot :P gorzej juz bylo teraz juz moze byc tylko lepiej Saguś🌻 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu dopiero doczolgalam sie do domu a niby dzisiaj to mialo byc krotkie wyjscie ale jak wlezlismy na pokazy lotnicze nad Wisla to i zeszlo a na dodatek dzikie tlumy ogromne to i pomalu sie poruszalismy z malym bo wiadomo ciemno wiec caly czas go za reke trzymalam zeby nie zgubic.juz nawet bylo dogadane ze jakbysmy sie zgubili to ma prosto do chaty zapychac i czekac na schodach. Sagus no na bank bys sie pogubila bo starowka dzis to juz byla trudna do poruszania bo luda zdecydowanie wiecej niz wczoraj ai na bocznych ulicach tyle samochodow ze masakma.nie rozumiem durnych piernikowcow co zamiast przyjechac autobusem czy tramwajem na sile pchaja sie w rten tlok samochodami. Opty no kuruj sie bidulo a co mowia w sprawie senatorium. Megi szkoda ze nie dogadalismy powtorki z rozrywki i nie zaplanowalysmy wspolnego ogladania skyway moze na przyszly rok zaplanujemy. No pora nie moja wiec koniec klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia 🌻 pizgnal Ci ktos? Kawy nie dojrzalas? Nie trza bylo w srodku nocy wstawac :P Wyspac sie, slepia przetrzec to i kawe bys dojrzala :P Tobie radze a sama prze 5 sie obudzilam ale powiedzialam sobie nic z tego! Wczoraj chata zostala szczelnie zaciemniona bo gdzies byla glosna impreza. Dawniej za wuja bym nie usnela a wczoraj sie udalo... Ciesze sie z rolet! Lepiej byc na 9 pietrze w spokoju niz niespokojnie na wsi :O a ze czas zapitala.. wczoraj na skype z Mania gadalam i faktycznie, ... no stare jestesmy! Uwazam jak reszta - J powinien miec numer Twojego konta... co go to obchodzi jaka sypialnie wybierzesz? Nie on bedzie w niej spal... a moze sie myle :P:P Nie badz glupia, nie odgrzewaj! Telweizor szukaj wiekszy! Na starosc wzrok coraz gorszy :P mniejsz to tylko znaczki pocztowe moga byc :P Co z tego ze bedzie szalal w Grecji? Co przezywasz jak mrowka orgazm? Jeszcze jakies uczucie w sobie pielegnujesz? Teraz masz miec tylko jedno uczucie! Myslec jak go wykorzystac krzywdy sobie nie robiac! I nie szukaj dola tylko ciesz sie ze on coraz wiecej wydaje a przeciez kiedys bedzie musial to splacic :P bo.... 2 http://i66.tinypic.com/350malw.jpg 2 I jeszcze jedno dla Ciebie :P http://i63.tinypic.com/106xy14.jpg 2 Megi 🌻 pyzy z pieczarkami tez bym zjadla ale ja za takie potrawy sie nie zabieram. Ja gotuje tylko to co malo czasu i malo nakladu pracy wymaga :P Sagus 🌻 nawet w kangurowie pojawiaja sie (czasami) czarne chmury :P Sprzetu, sprzetu... i co z tego? Checi brak to i sprzet nie pomoze! :P Zbyt Twojej radosci nie rozumiem bo jak sasiad chce zamienic mieszkanie to Ty z czego sie cieszysz? Podprowadzisz mu to co on znajdzie? :P Czy ten sasied mieszka na pierwszym a chce isc wyzej? 😘 za kawe... wczoraj siedzac na mojej kanapie myslalam... nalac se cus czy nie... No i przemyslalam i zdecydowalam na NIE! No bo najmniejsza ilosc spedza sen z oczu, mam to w doopie! Ale takiego topikowego moge chlupnac, co by nie :P Opty 🌻 nie wiem, moze przez charakter pracy nie potrafie sudoku na kolanach... zawsze siadam przy biurku... Mania 🌻 no popatrzcie! Padlina jak duch sie zjawia :O:O 2 B do mnie zadzwonil... spytalam bezczelnie - co? udalo sie Fafikowi zerwac ze smyczy? I tu nastapil nerwowy smiech, w jego wykonaniu rzecz jasna :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)? 🌻 (_)? 🌻 (_)? 🌻 (_)? 🌻 Jade po pyszne jabluszka, zeby mi nikt nie piszczal ze kawy niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka🌻 nie strasz zauwazylam zastawe:P:P:P:P dzisiejsza tez👄 ja se swoja siorbie:P (_)) bezkofeinowa:D calkiem dobra ide pod prysznic i sypialnie musze przygotowac na przybycie nowych mebli, do teraz stoja tam dwie koszmarne komody, jeszcze z mieszkaniaw 3miescie, rzygac mi sie chce jak na nie patrze bede w kontakcie zapowiadaja upaly sie wykoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i68.tinypic.com/10ddqhu.jpg 2 Kupilam se bimbalki! Piekny dziwiek, powiesilam z przodu chatki.. Zobaczymy czy wytrzymam. Jak nie to zawsze moge powiesic gdzies w srodku, gdzie nie ma wiatru :P Po prostu mi sie spodobaly a ja nic nie musze a wszystko mi wolno! 2 Dzien piekny, pranie wyschlo, bez sweterka smigalam po ryneczku. Jeszcze mam drzwi pootwierane, wietrze chatynke :P Jest cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :( Anoolko👄- przepraszam ale ja z pośpiechu , źle działam :( Fakt- jak ja siebie przeczytałam - nijak pojąć nie idzie z tym mieszkaniem...ale pamiętam , że wtedy miałam ze dwa telefony od Ślubaska(jest sam w górach:( ) - no i poszło jak poszło. Ale już wyjaśniam - ten sąsiad (znamy się kupę lat) ma syna i to ten syn , który tam ma swoje mieszkanie chce się przeprowadzić na moje mieszkanie (z dopłata bo ja mam większe) ...niedaleko - w sumie to widzę tę ulicę, do Mamuś - tak jak ode mnie no i NAJWAŻNIEJSZE I piętro. Zobaczymy - najpierw muszę iść obejrzeć;) Potrwa to , bo muszę się jakoś zorganizować:) Ale się dogadamy ;)Kumasz ? o Bimbałki CUDNE - uwielbiam ;) o Dziewczyny coś się "posmarkałam"(łeb pęka w szwach) i to potwornie od rana, biorę jakąś aspirynę i tylko tego słonka cudnego mi żal:( o Ziutuś - "oblej:" mebelki ;) I TRZYMAJ się i NIE daj się;)👄🌼👄 o Pozdrówka dla Wsiech - POGODA ?? CUDNA a ja na chacie zasmarkana po pachy:( 😭 ...i chyba zaczynam gorączkować:( o Trzymajcie się !!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) upal nieziemski siedze w domu czekam az sie troche ochlodzi,wieczorem przejde sie dotlenic,uzupelnie zakupy.Dzis zrobilam sobie dzien wspomnien,przegladalam dawne rodzinne albumy. Sagus:) Mnie tez ogarnia nieraz podly nastroj,do glowy przychodza rozne mysle,dopiero po pewnym czasie uswiadamiam sobie ze przyczyna moze byc niedobor hormonow,nagle odstawienie pewnych produktow.Ciekawa jest teoria "jelita jak drugi mozg",mowiaca o tym jak jedzenie wplywa na nasza psychike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka:) pisalas o imprezie dotyczacej urodzin.Mnie tez nie chcialoby sie szykowac w domu.Potrawe nazwalam pyzami,a byly to zwykle kopytka nadziane farszem.Teraz bede robic tylko dla siebie bo jeden marudzil ze malo w nich miesa,a podstawa farszu byly pieczarki.Tylko dla siebie to nie chce mi sie gotowac.Teraz zapowiadali dzis i jutro upaly afrykanskie,trzeba przeczekac do poniedzialku. Maniu:) Mam nadzieje ze za rok uda mi sie wyrwac odpczac,z checia zobacze tez Skyway.Wczoraj rozmawialam z kuzynka,na chwile obecna przebywa w Ciechocinku.Co rok jezdzi tam z mezem regenowac sily,fakt ze ja w sanatorium jeszcze nie bylam.Mnie jednak odpowiadaja inne klimaty. Goda:) udanego wypoczynku. Pozdrawiam wszystkie kruszynki :) zycze milego wieczoru i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja spedziłąm pół dnia na dizłeczce i miałąm wizyte siostry , zadzwoniłam do niej zeby przyszła bo wyraznie miałą doła a tak posiedziałysmy powspominałysmy a na lezaczku w cieniu dało sie wytrzymac upał . Miałam wpierw jakies plany robocze ale chetnie z nich zrezygnowałam bo w taki upał to robic sie nie da :( Megi no skyway cały czas ciekawy i za kazdym razem inny wiec warto spedzic te kilka godzin na ogladaniu cudeniek . https://www.youtube.com/watch?v=T3QvAk9Dsmc https://www.youtube.com/watch?v=eu_Fax9VuL8 znalazłam na youtube z tego roku https://www.youtube.com/watch?v=SyrLml9WwCo https://www.youtube.com/watch?v=yJi7o_dRcek Anoola bo bimbołki to sama radocha :D i bardzo dobrze ze se kupiłas :D No zjawilam sie bo potem bys upierdliwa staruszko marudziła wiec po co słuchac marudzenia :P:P hihi a ze siedizałam bo jeszcze wekowalam ogorki w iec mogłam poklikac :P Hehe no to przyfanzoliłas zonkosiowi z grubej rury:D a dobrze mu tak :D Kolezanki podsyłałąm adres Jozi wiec sprawdzic skrzynke czy doszło bo słane z tableta a tam nie bardzo kumata jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefa
(_)O (_)O (_)O (_)O (_) (_)O (_)O (_)O 🌻 ta po srodku to dla mnie :P bede rano na nasze rano wczesnie dzien dobry i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia wyjechała a ja pojechałam do Warszawy..właśnie wróciłam..zmęczona jutro niedziela to cały dzień odpoczywam..ależ się cieszę! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu - adres dotarł, zapisany. Zaraz pooglądam pokazy. Fajnie, że namówiłaś siostrę na spędzenie dnia w Twoim raju. Na pewno trochę oderwała się od smutków. Też spędziłam dzień przed domem, tylko wieczorem komary tną niemożliwie, więc uciekłam. U młodego sąsiada urodzinowa impreza, muzyka ryczy, nawet światła dyskotekowe szaleją. Kolejny raz cieszę się, że mam szczelny dom. Na kolację przywieziono mi gar pierogów z jagodami - były super ! Jadłam aż mi się uszy trzęsły. Saguś - gdzieś te smarki poderwała ? Może jakieś procenty sobie zaaplikuj ? Organizuj się na to oglądanie, bo jak znajdzie innego chętnego, to Ci okazja przejdzie koło nosa. Anulka, mam podobne bimbałki, u mnie aniołek i u góry i na dole. Bardzo delikatnie dzwonią, na pewno nie będą Ci przeszkadzać. E tam, nie dołuj biednego Fafika.... A z tym sudoku chociaż spróbuj. Dobrze Józi powiedziałaś. Co go obchodzi jak ona będzie spać ? Józia - o której w końcu przywieźli mebelki ? Poskładane ? Niczego z Ikei nie mam - pokażesz fotkę ? Coś mi się poprzestawiało, albo to wina upałów, a może leków ? - że już mi się oczy kleją i najchętniej pognała bym do wyrka... Miłej niedzieli Kruszynki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus 🌻 nie przepraszaj :D To Ty ten galimatias musisz posprzatac zebys sie do zlej chaty nie przeprowadzila :P Wazne zeby wyszlo lepiej dla Ciebie! Mnie tez jakos w gardle drapie!! 😡 Ja nie moge byc chora, nie teraz! Megi 🌻 nie raz szykowalam duze imprezy i dobrze pamietam jak zanim wszedl pierwszy gosc prosilam Boga zeby nikt nie przyszedl bo padalam na pysk. Pozniej troche alkoholu i jakos bylo. Teraz alkoholu to raczej nieeee, czyli byloby zmecznie i niezadowolenie z gosci. Lepiej zabrac male grono do knajpy! Przewiduje 9 osob, ze mna licze. Mania 🌻 niby ja upierdliwa? Cos Ci powiem i juz widze Twoja zadowolona mine jak kot co sie smietanki napil... bo o smietanke tu chodzi! Na ryneczku kupialm ladne truskawki. Pyszne. Postanowilam ze beda z makaronem. Rozgniotlam z cukrem i ze smietana. Posmakowalo, doszlam do wniosku ze makaron w nich niepotrzebny i cala miche opedzlowalam bez niczego. Od drugiej w nocy chce mi doope rozerwac :O:O Przy doopie nitka, na dole jak plachta! Czyli rzadkie sranie, zrodzone w bolesciach. Cieszysz sie? Juz widze jak Ci sie patelnia smieje :P:P 😡 Ta cholerna smietana.... Jozia 🌻 a sprawozdanie z sypialni? Chyba nie praktykujesz na nowych meblach? Boncia 🌻 masz szczescie ze niedziela :O ja chyba gdzie nad ocean wyskocze. Opty 🌻 tak, ladnie dzwonia az nigdy nie myslalam ze to napisze - ja chce troche wiatru coby podzwonily.... zobaczymy jak dlugo bedzie mi sie podobac :P A co, Fafikowi sie nalezy!!!! Dawniej to chociaz czasami wpadl i zawsze udalo mi sie go namowic na jakas drobna robote. A teraz to juz calkiem o mnie nie dba ;) Kurcze, przydalby mi sie Maniny Okupant!!! Tak na troche ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jozia, smarku, nie pyskuj! 😘 Zrob kawe jak sie obudzisz bo ja sobie jade posluchac szumu. Pogoda piekna zal dnia marnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrzcie!!! Smarkata jak w bety wpadla tak o kawie zapomniala (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Bylam nad wielka woda, wygwizdalo mnie, troche zmarzlam bo nie chcialo i sie do samochodu wracac po sweterek. Jak nie bede chora to bedzie cud!!!! 2 http://i65.tinypic.com/zji9tf.jpg 2 Ale bylo pieknie!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naladowalam bateryjki! 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie pospalam:P sama J poczytal nasze posty, mial w lapach moj laptop, nawet do mamus mnie dzis nie zabierze taki obrazony , sypialnie wstepnie mam nawet fajnie wyszla, teraz moge przyjmowac gosci:D troche mniejsa do spania jest wiec kto w 3miescie to mete ma:D moje mlode tez sie ciesza, nie raz inprezuja w 3miescie i beda mieli wolna chate az przez osiem tygodni, zreszta wraz ze swoimi przyjaciolmi duzo mi pomagaja:D jestem im naprawdę bardzo ale to bardzo wdzieczna poskrecali mebelki wypili kawe z lodami obiad wzieli na wynos chcieli jak najdluzej na plazy:Dpogoda cudowna na plazowanie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu🌻 dzieki za przeslanie adresu mejlowego:D te widoki,,,,,,,,,,,, miod na moje serce jak tylko wroce z terapii to zaczne wedrowac, piernikowo juz jest na liscie :D w 3miescie najwieksza atrakcja jest Jarmark Sw Dominika w tym roku tak po cichu u wladzy siedza CI z PO a wiadomo, ze sa na cenzurowanym9 Opty🌻 dzielnas krusaynka👄 super, ze masz kogos co ci tyle pysznosci pod nosek podaje:P:P:P:P tez jestes na liscie ale pozna jesienia :D zreszta kazda pora jest dobra Mania podala Wam moj nowy adres imejlowy wiec bardzo prosze o jakąkolwiek iformacje co bym mogla wpisac do ksiazki adresowej:D zbieram sie sie do kosciola zaraz potem na kijki wlazlam dzis na te szklana cholere 72 jak byk, trzeba wziasc go za rogi bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i63.tinypic.com/2uh0cr5.jpg 2 Fajna para... oboje po 78 lat. Od dwoch lat mieszkaja w domu emeryta. Maja swoje mieszkanko, nie martwia sie o koszenie trawy czy przeciekajacy dach. Dalej maja terenowy samochod i przyczepe kempingowa. Jada gdzie i kiedy im sie zechce. Chwala sobie emeryture. Ale jak mi powiedzieli gdzie ten dom emeryta to wcale sie nie dziwie.... tam z milionem nie ma co sie po dwupokojowe mieszkanie wybierac! A dom? To od 2,5 mozna zaczac szukac.. ale bez widoku na szumiaca wode! Takie nad szumiaca to niedawno pokazywali na sprzedaz za ... drobnostka, osiemdziesiat piec milionow!!!!! Pieciu nie mam, o osiemdziesieciu nie wspomne :P I gdzie tu sprawiedliwosc? Nic to, moze kiedys mi sie uda gdzies, gdzie wielka woda taniej szumi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolka🌻 u nas szumi tak samo:D jeno troche zimniej i sie wiecej kurzu sie zbiera ale jak dobrze zakumasz to kto wie?????????? moze wspolnie na kijkach?????????????? wlasnie sie wybieram, musze zejsc ponize 70,,,,,,, trzymajcie kciuki J sie na mnie obrazil z jego gadki wynika, ze to ja mu kochanke do lozka wsadzilam a do tego lze jak pies dobra ide odreagowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×