Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wsparcie dyskrecja dla mlodej szczuplej do lat 19stu

Polecane posty

Gość gość

Poznam przyjaciolke szczupla wsparcie dyskrecja higiena jestem z pod warszawy dojade mam auto mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydal musi uciekać się do płacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak chęć niesienia pomocy w narodzie nie zaginęła. jest to bardzo budujące. młody, trzydziestoletni człowiek, nie żałuje na paliwo.. nie patrzy na zużycie samochodu.. chce jechać hen, gdzieś tam w polskę, aby w dyskretny sposób wesprzeć (specjalna podpórka :P) ciało młodej, szczupłej kobiety. obiecuje zachować higienę, aby nie uszkodzić ciałka, pozbawionego podskórnej warstwy tłuszczyku. proszę państwa, przed nami pełen poświęcenia, delikatny wrażliwiec, w przyszłości mający zamiar zasilić szeregi świętych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też całkiem spora szansa, że to prawdziwy patriota i katolik. Grunt, żeby się dobrze obmyć przed procesem wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może być inaczej! tylko tacy zamieszkują kraj nad wisłą. z obmyciem nie ma problemów. wystarczy napełnić butelkę po coca-coli wodą święcona, która jest dostępna bez ponoszenia żadnych opłat w każdym kościele. uświęcone w ten sposób wsparcie, powinno wpłynąć dodatnio na figurę kobiety. otyłość brzuszna stała się ostatnio opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy Polak patriota katolik i filantrop tylko może być z Pisu to znak rozpoznawczy. Autor na pewno jest właśnie taki. Wszystko odda biednym żeby wesprzeć młoda kobietę. Takie 500+ tylko inaczej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×