Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ratowanie związku na odległość

Polecane posty

Gość gość

Jestem od 8 miesięcy w związku na odległość. Dzieli nas 200 km i widzimy się z reguły co drugi weekend. Ostatnio jednak zaczęło być między nami słabiej, zaczęły się kłótnie itd. Nie widzieliśmy się już półtorej miesiąca bo przeszkadzała-jej szkoła a mi praca. Zauważyłem po jakimś czasie że zaczyna mnie powoli olewać, przez to sam zacząłem być lekko rozdrażniony. Dodatkowo zaczęła brać leki hormonalne i jest dosyć rozdrażniona. Dzisiaj porozmawialiśmy sobie szczerze, zapytałem ją jak to jest między nami. Po długich namowach żeby pisała szczerze to powiedziała że się odkochała i nawet już nie odczuwa zazdrości o mnie a proces ten trwał dosyć długo. Rozmawialiśmy o tym wszystkim, powiedziałem żeby zdecydowała czy jest sens ciągnąć ten związek a ona powiedziała że nie umie zrezygnować. Ustaliliśmy że spróbujemy naprawić to co jest między nami. Proszę was o jakieś rady jak ożywić to gasnące uczucie, o ile jeszcze się da. Jak masz zamiar napisać że związek na odległość dla Ciebie jest bez sensu to fajnie ale mnie to nie obchodzi bo to moja decyzja. Proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęło się psuć zaraz po tym, jak przyjmuje hormony, czy jeszcze przed leczeniem się psuło między Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach te leki hormonalne:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chcesz realną dziewczynę na odległość? to jak 10x razy trudniej, nie wiadomo czy jestes do tego zdolny w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wcześniej to stopniowo przygasało, leki przyjmuje od kilku dni ale od kiedy je bierze nagle zaczęły się bezsensowne kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajera miała to się trzymała.Widać,że nowy frajer jest i będzie drugi itd.One nie mają godności.Może coś bierze innego a te hormony to pokrywka.Czego one nie mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odległość kulczowa jest kwestia "znania jej", nie wyjeżdzała z takimi tekstami, że jej "nie znasz" czy nie rozumiesz itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×