Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Immunomodulin

Polecane posty

Gość gość
DO gość 2017.02.06 Ja maiałam wszystkie leki. Po PIEPRZONEJ Gileni zaczełam dość szybko źle chodzić i mieś szerek innych dolegliwośći wymagałam opieki. Poza tym jak się testuje wszytko, Tak testuje novbo jak można przyjmować tak szkodliwe leki na chorobę na którą nie zna się pochodzenia hahah pyzatymdo Polski dopiero wchodzi powolutku coś odnośnie bakteri i mutacji komórek http://blog.thesmithlife.com/2007/05/l-form-bacteria/ doczytuje na zagranicznych stronach DR.Terry dietę stosuję oczyszczałam się dość często czystek regularnie i walczę :) Z tym ji Immunomodulin to trochę drogo od roku czekam na rentę zatem to mnie hamuje.Nobo niby czemu mam nie przetestować i tak już mam przesrane hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero niedawno zostalo to wrzucone na stronę i Tel i dane krs - plus zmiana nazwy firmy, plus zakladka patentowe gdzie niby ma zakaz sprzedaży - ściema i jeszcze raz sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna pewna metoda to przeszczep komórek macierzystych w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. A. Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszczep komórek jest dobry jesli Sm jest zwierzę nie wieloletnie. Po chemii zostaniesz znokautowany poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry lek to Gilenya - skuteczność od 70-85% dlatego warto się nim zainteresować! Albo przeszczep komórek macierzystych w ww. ośrodku ale tylko w Katowicach, bo tam najlepsi specjaliści są. A inne metody do powinno się zabronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh srenia golenia. Niecałe dwa opakowania a odlot miałam i dobrze że nie chciałam latać bo kolory były zbyt intensywne. Te procenty to cyfry ja byłam tym jednym któremu zaszkodził i spierdolił życie. Toć to taka chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Terry Wahys ta to wygrywa obejrzyj TED z Nią. To jest ratunek. Prowadzi badania dla inny autoimunologicznych chorób również.chętnych grup jest dużo Jednak nie w Poluni. Ludzie pokiego grzyba truć się? Pierdoloną Gilenią srenie. Wstała z bycia prawie warzywem a w tym już żaden lek nie pomoże. To jest dowód procentowy również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mów dr Terry Wahls, nasz krajowy dr Marek Skoczylas czy profesor Marshall to są tylko przypuszczenia. To, że im się udało polepszyć stan zdrowia trzeba rozumieć jako placebo. Należy wierzyć w obecną farmakologię. Leki na stwardnienie są, może nie tanie, ale są skuteczne, jak wymieniona Gilenya która ma do 85% skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gilenya prowadzi kampanię wszędzie gdzie się da: Tutaj Gilenya opisana jako najwspanialszy na świecie lek: http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/7,137474,21563500,stwardnienie-rozsiane-skuteczny-lek-tylko-dla-chorych-w.html Nawet na wątku o naturalnym preparacie Immunomodulin dziwnym zbiegiem okoliczności "wszyscy" polecają Gilenyę... A co piszą na wolnych forach o Gileni użytkownicy, którzy nie mają w interesie reklamować niczego? przez Jola » 22 Sty 2012 23:09 To bardzo dziwne , że dopiero jak lek jest dopuszczony do sprzedaży są zgony a w próbach klinicznych nie było zgonów . Po takich doświadczeniach na żaden lek nie zdecydowałabym się . Najzwyczajniej w świecie boję się i nie wierze . Bardzo się cieszę że w porę zorientowałam się co to jest tisabrii , dwa lata temu miałam propozycję kupna tego leku dla córki . Bardzo się cieszę , że dzięki Ryszardowi nie doszło do tej transakcji tak to była transakcja a nie leczenie .Który lek tym bardziej , że nie wyleczy jest wart żeby ryzykowac życie ludzkie . Teraz wszedł na rynek kolejny morderca gilenya , który oprócz ataków serca ma szereg niebezpiecznych skutków ubocznych takich jak rak . Bardzo dobrze , że spadły akcje tej firmy farmaceutycznej mam nadzieję , że jeszcze spadną w dół. Jola Postautor: kasia1972 » 2015-01-06, 17:00 Witam, powtórzę się - ale lek mi nie pomógł!!! Nie mam skutków ubocznych, nie mam wyraźnych rzutów. Ale moja sprawność fizyczna jest tragiczna,umysłowa też zaczyna kuleć (pamięć, depresja). Zrezygnowałabym z leku ale się boję. Lek biorę chyba 6 lat, choruję 12,5 roku. W zasadzie jeżdżę na wózku. Wniosek: Czy ośmieszanie innych preparatów to widać główny cel kampanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje życie przekreślił i wróciłam do polski właśnie po Gileni. Brałam wszystkie leki nawet tysabri z jsv aktywnm dodatnim. Zracji cienkich żył i sińców co miesiąc na Gilenie wskoczyłam no i szybko psychodela wskoczyła. Do dziś mam problemy z pamięcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej UK
Sa chyba 4 fora na ktorych rozgorzala dyskusja czy Immunomodulin to dobry supplement czy nie. Zaczalem czytac bo sam mam SM i od pewnego czasu biore Immunomodulin. Pewni ludzie wklejaja na kazde z tych for te same komentarze,ze Immunomodulin nie dziala i ze lepsze sa farmaceutyki takie jak Belimubab(ta nazwa powtarzana jest to obrzydzenia). Ktos inny reklamuje suplementy firmy Swanson (handlarz?) Ludzie, zastanowcie sie czy warto sprzedawac sie i pisac takie komentarze za pare zlotych po to zeby dyskredytowac czlowieka ktory wykonal swietna robote, poswiecil mnostwo czasu zeby pomoc innym. Ja od 12 lat mieszkam w Anglii i tu leki sa praktycznie od reki,refundowane przez panstwo. Ilekroc ide do mojego neurologa oferuje mi interferon za 15 tys funtow rocznie, za ktory nic bym nie placil. Kiedy odmawiam z ironicznym usmiechem i mowie ze poradze sobie stosujac suplementy,witaminy i zdrowa diete, widze jak wszystko sie w nim gotuje, ale probuje nie dac tego po sobie poznac. Mam nadzieje ze nigdy nie bede zmuszony do tego zeby dac zarobic farmaceutycznemu lobby (czyt.mafii) i dalej bede sie czul swietnie stosujac suplementy, zdrowa diete i cwiczenia. Pozdrawiam i zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej UK
Jeszcze jedno -Co do tego leku Gilenia, który jest tak tutaj reklamowany przez jakiegoś szaleńca, to należy pamietać że wszystkie te leki mają skutki uboczne. Człowiek po pewnym czasie staje się wrakiem, warzywkiem. A suplement Immunomodulin to samo zdrowie. Co ma tam zaszkodzić? Wyciąg z pokrzywy, czy może kurkuma? Jeżeli komuś nie pomoże to napewno nie zaszkodzi jak leki. Dlatego wielu chce spróbować,bo warto. I proszę sobie darować reklamowanie leków i pisanie ich nazw po kilka razy bo to jest temat o suplemencie IMMUNOMODULIN a nie o lekach. Jak są dobre to super, nikt nikomu nie broni zeby je brać, ale jak wchodzę tu żeby poczytać opinie na temat Immunomodulinu to interesuje mnie ten konkretny suplement, a nie leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej UK
W podanym przez Ciebie linku/artykule jest napisane: "Obecnie wprowadzany lek – gilnenya kosztuje już nie 36 tys. zł za roczną kurację, lecz 100 tys. zł i jest szeroko propagowany wśród neurologów" 100 tys. zł ?! -To juz wiadomo dlaczego ten szaleniec z uporem maniaka probuje kazdego przekonac do tego leku. W tym szalenstwie jest metoda. Wiemy juz ile traci firma farmaceutyczna jezeli ktos zdecyduje sie na Immunomodulin zamiast tej chemii. A niech takich osob bedzie kilka lub kilkanascie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do DEKLA gość 2017.03.18 [10:15 Procenty, że Gilenia pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzcie chemie, jedzcie - jak już zniszczycie cały układ immunologiczny to nic was nie ochroni przed rakiem którego komórki może zniszczyć tylko sprawny układ immunologiczny. Smacznego życzę i do zobaczenia u onkologa za kilkanaście lat po jeszcze większe dawki chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co powiecie na to polskie robaki? Teoria dr Skoczylasa dotycząca L-form jest już wdrażana uniwersytecie UTAH - wystarczy 2 krrople krwii do badania. U wszystkich chorych na choroby autoimmunologiczne wykryto L-formy bakterii we krwii: http://southernutahlive.com/video/view/New-bacteria-isolated-at-biological-research-lab-at-DSU-reveal-foreign-invaders-2017-03-09 Film dla znających język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auleon
Właśnie przestał działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auleon
Właśnie przestał działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przestał działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przestał działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znikają wszystkie filmy z Youtube i Vimeo dowodzące zależności między L-formami bakterii a chorobami autoimmunologicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że suplementy firmy Swanson są dużo lepsze dlatego polecam suplementy firmy Swanson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej UK
A płatny troll znowu swoje. Daj juz sobie spokój człowieku z tym reklamowaniem innych produktów czy leków. Napisz ile masz płacone od komentarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na stronę www. immunomodulin.pl ,przecież to dr Marek Skoczylas sam wypróbował na sobie ,to jest opracowany przez niego suplement ,bo miał toczeń ,przeczytajcie na Youtube jego opracowania to Wam się rozjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×