Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniq

kompletny brak koncepcji na imię dla chlopca

Polecane posty

Gość kiniq

Macie jakieś swoje ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo. Chciałam dać jakieś takie niewycudowane a nawet niedzisiejsze, ale też nie z tych staroświeckich. Mnie się podobają zwykłe imiona typu Krzysztof, Paweł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam i Artur. Ja za to nie mam pomysłu na imię dla córki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Teodor ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma na imię Krzysztof, ma 10 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dalismy na imie Maciej ....jak bylam w ciazy miała być Julian ale jak zobaczylam dziecko to już mi to imie nie pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chcialam miec Macieja, maz chce Szymona. podoba mi sie tez Wojciech, Adam, Daniel, Filip. ale i tak nie mam jakiegos super faworyta, polskie meskie imiona mi sie nie podobaja ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniq
Dla dziewczynki wybraliśmy Chlamydia, ale Syfilis dla chłopca nijak pasuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będe miała drugie dziecko to poczekam z imieniem bo jak było z pierwszym to jakoś imie mi nie pasowało....i tak mieiśmy dylemat bo czekalismy na dziewczynkę a urodził sie chłopak. Miała być Ola a jest Maciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiniq daj imię z kalendarza z miesiąca na który masz termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiniq - czy na tym forum zawsze musi się kto trafić.... syfilis pasuję ale do zegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak mialam. Zadnego faworyta, wiedzialam jakie na pewno nie. W koncu przeszlo imie wybrane przez meza, ja nie bylam przekonana nawet po porodzie ale teraz sie przyzwyczailam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zawsze chcialam miec Macieja, maz chce Szymona. podoba mi sie tez Wojciech, Adam, Daniel, Filip. ale i tak nie mam jakiegos super faworyta, polskie meskie imiona mi sie nie podobaja ogolnie. x Filip jest bardzo oklepane, a że to imię bardzo miękkie, eteryczne, to nie pasuje każdemu mężczyźnie. Więc trzeba uważać. xxx Gość 11:55 też tak miałam, z tą drobną różnicą, że mieliśmy wybrane imię, mężowi spodobało się inne i ni chu chu to wybrane później nie pasowało. Za to drugiemu jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba Franek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pełno jest franków Stasiów ... smialam się do mojego męża zę nasz syn pewnie będzie mial dziewczyne o imieniu Maja , lenka lub wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek bedzie mial imiona Lech Stanislaw nie moglismy sie zdecydowac dla dziewczynki bylo wybrane a tu na prenatalnych wychodzi ze chlopiec... wiec moj partner patriota wymyslil ze bedzie mial na imie jak legendarny zalozyciel polski;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj konstanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikodem - Nik, Niki, Niko, Nikoś, Nikuś Remigiusz - Remi, Remo, Remek, Remik, Remuś Kajetan - Kajtuś, Kajtek (ale niestety bez majtek) Marcel - ?? Konstanty - Kostek, Kostuch, Kostuś Aleksander - Alek, Aleks, Aleksik, Aleksio, Olek, Oluś, Olo Dominik - Dom, Domo, Domi, Domino, Dominiczek Edward - Edek , (ale niestety Edzio pedzio) Julian - Julek Juliusz - Julek Maksymilian - Max, Maksio, Maksiu Brunon - Brunek co przyrządził trunek Franciszek - Franuś, Franio, Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabryś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Gabriel - Gabryś ....fajnie może jeszcze Mirosław - Mirek, Miruś, Mirunio Sławomir - Sławuś, Sławunio, Sławek Ignacy - Ignaś Kornel prawie jak Korneliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będąc w ciąży z synem też miałam ten sam problem, choć miałam swojego faworyta - Daniela :) ale mąż się uparł na Olka - Aleksandra mi się to imię w ogóle nie podobało, kłóciliśmy się chyba miesiąc w końcu stanęło na Olku i jestem mega szczęśliwa dziś :) syn ma 10 lat, to imię nie jest u nas oblegane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzulio! ;) Julian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igor, Hubert, Leon, Karol, Szymon, Piotr, Nikodem, Witek, Wiktor, Florian, Bruno, Emil, Eryk, Emilian, Julian, Borys, Olaf, Mieszko, Łukasz, Marcin, Jonasz, Marek, Daniel, Artur, Miłosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwier Dominik Kamil Patryk natomiast nie podobają mi się imiona takie jak Franek, Stanisław itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat mam Stasia, a właściwie już Staszka. Rzecz gustu. Sławek to całkiem fajne imię, trochę zapomniane. Krzysztof, Wojciech, Tomasz, Bartek, - to imiona zawsze na czasie. Mi się podoba Przemek, ale nie było zgody:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie 2 letniego Pawła. To imię zawsze mi się podobało, a co najwazniejsze nie znam żadnego małego dziecka o imieniu Paweł. Moj drugi typ to Łukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Mateusza i Piotrusia piękne imiona, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Mariusz Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie Seweryn po dziadku . Znam też jednego Seweryna i jest bardzo zadowolony z imienia. Chociaż mam trochę obawy bo to oryginalne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rocznego Piotrusia i to imię spotyka się wszędzie z aprobatą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×