Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiafosia

Po 3 tygodniach już kocha

Polecane posty

Gość gosiafosia

Witam. Mam problem. Spotykam się z facetem od 3 tygodni. Wszystko układało się jak w bajeczce. Randki, spotkania, czułe słówka. A on po 3 tygodniach powiedział, że mnie kocha. Trochę to dziwne, bo dopiero się poznajemy. Trochę zaczęłam go po tym unikać. Jak byście zareagowały na takie wyznanie, gdyby was coś takiego spotkało. Ja się trochę zblokowałam i zamknęłam na niego, ale może niesłusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie zamoczył to w każdym razie się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafosia
seksu jeszczenie było. Oboje jesteśmy po 30,nie jakimiś gówniarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafosia
nikt nie był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylaam w podobnej sytuacji. wyznal że kocha po 2 tyg. to bylo rok temu, teraz jestesmy zaręczenie, dziecko w drodze a on kocha jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiafosia
czyli nie musi byc tak źle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takie "kąski" przyjmuję z dystansem. Mówić to sobie dużo można...ale z mężczyzną,który wyznał miłość na samym początku związku/randek jestem do dziś-a to już prawie 5 lat,wspólny dom i dziecko 2 letnie. Także chyba można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady żeby po 3 tygodniach mówic ze się kocha. Moim zdaniem ktoś niestabilny mówi coś takiego i nie jest to na pewno normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi koles wyznal Ze mnie kocha po 2 tyg po kolejnych dwoch mial "pustke w sercu" i Nie wiedzial co czuje. Ja mam alergie Na takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez facet po jakichs trzech tygodniach powiedzial,ze kocha.Ale spotykalismy sie codziennie.Dzis jest moim mezem.A to bylo 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię mówić prostytutkom w burdlu po paru minutach znajomości, że je kocham bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie trafi na te wlaciwa osobe to sie od razu wie.. Moj wyznal mi tez jakos po 2 tyg, teraz jestesmy bardzo szczelsiwi razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można kochać po dwóch tygodniach jedynie być zauroczonym. Musi się rozwinąć coś by można było kochać. To jest bardzo naciągane i nie szczere tak mówić KOCHAM to za duże słowo i mowie to ja facet który też się zakochal od pierwszego wejrzenia ale powiedzialem to dopiero po roku gdy bylem już pewny na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekaj psychopata! Nie dawaj mu powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tacy co nigdy słowa "kocham Cie " nie powiedzą i tacy co powiedzą to bardzo szybko. Jedni wiedzą lub czują od razu, że spotkali swój ideał a inni będą wąchać się wiele lat. Jedni te słowa ważą i uważają, że powiedzą gdy są pewni a inni mówią to co czuja bo są wylewni. To są słowa można im wierzyć lub nie choć mogą być szczere. Obserwuj go, po tym jak zachowuje się będziesz wiedzieć czy to jest szczere czy nie. Prawda jest ,że na początku jesteśmy zauroczeni może nawet zakochani ale do miłości długa droga. Zastanawiam się jakimi słowami można wyrazić zakochanie, " jestem zakochany , zakochałem się " bo niby "kocham Cie" to za szybko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest milosc? Zakochac sie mozna od razu I to jest najlepsze a milosc? Mozna milowac kazda fajna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Ty 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj powiedział mi po miesiącu ze mnie kocha. Jestesmy juz jedenaście lat razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co tu robisz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój na pierwszej randce się oświadczył , po roku był ślub . Byliśmy razem 25 lat do jego śmierci , był prawdziwym dżentelmenem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec "kto nie ryzykuje ten nic nie ma " według francuskiego przysłowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×