Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mała wada wzroku korekcja laserem

Polecane posty

Gość gość
U mnie po EBK gojenie trwało ok. 3 dni. W tym czasie odczuwałam lekki dyskomfort, szczególnie związany ze zwiększoną wrażliwością na światło. Po paru dniach wszystkie dolegliwości przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko 3 dni? A później nie miałaś już żadnych uciążliwości? Jak długo zakrapla się oczy? Miałaś światłowstręt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to dopiero po 3 dniach funkcjonowałam normalnie, znaczy czułam się dobrze już wcześniej ale jeżeli chodzi o zdrowie zawsze wolę dmuchać na zimne. Później zdarzało się czasem że traciłam ostrość ale to z czasem się unormowało. Po 4 tygodniach już było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informację. Napisz jeszcze proszę, jak długo zakraplałaś oczy? A może jeszcze używasz kropli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście już nie zakraplam oczu. Używałam kropli przez dwa miesiące. Teraz już mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka999
Ja robiłam sobie zabieg Lentivu i praktycznie już na drugi dzień wszystko było ok, nie dręczyły mnie skutki uboczne a już kilka dni po zabiegu mogłam się malować i wrócić do aktywności fizycznej. Także polecam, to chyba teraz najnowocześniejsza z metod, nie trzeba się po niej męczyć ani ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam podobne doświadczenia z EBK. Też wszystko ładnie i szybko się zagoiło. Nie odczuwałam większego dyskomfortu w okresie rekonwalescencji. Bardzo dobrze wspominam cały proces leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką miałaś wadę i gdzie robiłaś zabieg EBK? Czy mogę sama wybrać sobie metodę korekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie proszę jaki jest koszt takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pzreeciez to płatne klakiery z prywatnych klinik pisza lukrowane komentarze o EBK a wy idioci sie łapiecie. Haha. Poczytajcie osob ktore mialy powracajace wady a potem piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakundoo
no pewnie że warto, moze nawet i lepiej że małą wadę się poprawia - osobiście uważam że w Optegrze w Rzeszowie doskonale poprawiają wzrok! znakomite miejsce, pewne - nie ma co się obawiać tam na pewno jest się w dobrych rękach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pussikowa

Lentivu jest tak na prawde najlepszym zabiegiem w chwili obecnej i nie ma lepszego. jest on dostęony w Optegrze i wiem ze tez tutaj przyznano nagrodę Nobla za technikę laserową Lentivu 😉 poza tym jest promocja na wizytę kwalifikacyjną , zamiast 299 zł , płaci sie tylko 149 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja26

O ile pamiętam to zabieg Lentivu można było przeprowadzać chyba od -0,5 do -10? No jakoś tak to było, ale radziłabym sie upewnić po prostu do nich dzwoniąc. Pracuje w Optegrze bardzo mily personel więc wyjaśnią 😉 Albo wejść na ich stronę. Ja miałam zabieg lentivu w zeszłym roku dokładnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minima

Jeżeli wada nie jest tak duża, to się może jeszcze zastanów. Podobno po tych operacjach laserowych potem oczy są bardzo wrażliwe, co może przeszkadzać jeszcze bardziej niż ta obecna wada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niomka

no ja nie mogłam nosić soczewek a okulary mocno mnie ograniczały wiec zdecydowałam się na korekcję wzroku w Optegrze. I to był najlepszy pomysl - dobrzy lekarze i sprawnie przeprowadzony zabieg! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, ja byłam w Poznaniu na takim zabiegu. i jestem mega zadowolona, bardzo fajnie przeprowadzony, lekarze cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania, pomógł. sam zabieg super przeprowadzony. jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Optegrze? no i słusznie bo to dobra klinika jest. a przede wszystkim lekarze doskonale i rzetelnie przygotowują do zabiegu! i jak się tak wszystko wie to człowiek się nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jest to dobra klinika Optegra, ja byłam na konsultacjach w Poznaniu i bardzo dobrze mi pomogli! jestem zadowolona z ich opieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano ano, konsultacje w Optegrze to doskonały pomysl i super okazja żeby wyleczyć sobie wzrok. Sama u nich leczyłam i mega się cieszę ze trafiłam na tak dobrą opiekę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie! jestem także po zabiegu w Warszawskiej Optegrze i szczerze no lepiej trafić nie mogłam! na prawdę bardzo ok i warto sobie poprawiać wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×