Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Najlepsze lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość sandra23j
Ja używam lakierów od eveline, widziałam, że teraz mają większy wybór kolorów. Cena standardowa, nie zauważyłam żeby odbiegały jakością od innych, niekiedy droższych lakierów hybrydowych, więc warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michallina88
Moim zdaniem mani hybrydowy tylko i wyłącznie, a odpowiednio robiony jest w pełni bezpieczny. A jesli chodzi o lakiery to tylko Makear, jakość, duzy wybór kolorów i dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie hybrydę od roku wlasciwe caly czas i nic mi się z paznokciami nie dzieje, kwestia jakosci produktów i techniki. Rowniez polecam lakiery makear do takich zadań, te marki chinskie z allieexpres niszcza paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak przedstawiają się cenowo lakiery z Makear ? Do tej pory używałam lakierów z Neonail, ale mnie uczulają, więc muszę zmienić markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam z całego serca lakiery hybrydowe Claresa! Jestem z nich bardzo zadowolona :) kolory śliczne, super trwałość i korzystna cena. Czzego chcieć więcej? :) A teraz jeszcze do dwóch lakierów hybrydowych dorzucają mnóstwo gratisów. Grzech nie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj z tymi hybrydami. Nie dość ze wyglada to sztucznie i zupełnie bez klasy to jeszcze światło z lamp uv jest cholernie rakotwórcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igullla890
Co wygląda sztucznie? Hybryda? Chyba żartujesz! Efekt jest super i na na dłużej zdecydowanie niż standardowe lakiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze na solarium i tak :) ale to nie ma moc, mi tam moje makear nigdy sztucznie nie wygladaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa formuła Claresa- super! cena korzystna i naprawdę dobre jakościowo produkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam lakiery hybrydowe Makear! Uwielbiam je za świetną jakość i krycie, do tego lakiery są naprawdę bardzo trwałe! Gdyby nie odrost, to nosiłabym hybrydę nawet 6 tygodni! Do tego nie powodują reakcji uczuleniowych i mają tak ogromny wybór przeróżnych kolorków, że każdy znajdzie coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena1
Ja mam lakiery z eveline, są bardzo dobre i co ważniejsze niedrogie, bo na promocji można je dorwać za niecałe 20 złotych. W Rossmanie widziałam też cleanery i removery, także spoko, tak to zawsze zamawiałam przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
makear i długo, długo nic jeśli chodzi o jakośc, konsystencję czy ilośc kolorków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
U mnie sprawdziły się lakiery z makear bo najdłużej mi się trzymały i nie odpryskiwały. A w połączeniu z ich topem bardzo ładnie błyszczały się przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje u siebie w salonie lakiery indigo. Przyjemnie się je nakłada bo są trochę gęstsze od lakierów innych firm więc mi nie spływają, nie zalewają skórek, mam więcej czasu na spokojną aplikację. Kolory są śliczne i intensywne klientkom się bardzo podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia9669
Tak jak wyżej koleżanka pisze - z indigo są fajne i mają mega dużyyy wybór kolorów. Mam już całkiem sporą kolekcję, ale najczęściej i tak używam nudziaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanna
Ja używam lakierów firmy Maekar świetna jakość, trwałe, kolory fajne, dobrze napigmentowane. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauela3
Od dłuższe czasu używam lakierów z firmy eveline, jestem bardzo zadowolona, mają dobre krycie, są trwałe i do tego w dobrej cenie można je dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko makear, jedyne, o idealnej konsystencji i kryciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również bardzo sobie chwalę Makear! nic się nie ściera, nie odłazi, świetne krycie no i ich palety kolorów <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrka86
Makear ma duży wybór lakierów to po pierwsze, a po drugie te lakiery sa naprawdę dobre jakościowo. Pięknie kryją, są trwałe, a dostać je można często w promocyjnych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuchaFLL
Makear bardzo lubię. Szczególnie fajne są ich neonki, nie potrzeba białej bazy, a krycie i tak jest zawsze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna35
Ja mam lakiery hybrydowe z eveline, naprawdę dobrze się sprawdzają, hybryda trzyma się standardowo, nie odchodzą, nie ścierają się, także jestem zadowolona, no i są trochę tańsze, niż inne hybrydy tej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia3

Ostatnio testowałam te lakiery z eveline i bardzo pozytywnie się zaskoczyłam, bo faktycznie trwałość jest dobra, lakiery trwałe, kolory piękne, czerwienie takie intensywne, ze wystarczy raz pomalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na moich paznokciach nie trzyma się żadna firma i żadna lampa nie pomaga nawet najlepsza. Wystarczy dłuższy prysznic i odpada platami. Zna się któras? Wszystko robie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja polecam hybrydy Lart. Mają bardzo dobre krycie, są mocno napigmentowane a przy tym nie marszczą się podczas utwardzania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×