Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka890

Za szybko dochodzi?

Polecane posty

Gość autorka890

Witam, mam pytanie. jestem z facetem prawie 2,5 roku. Nasz seks jest super, wszystko okej, ale chodzi o to, że trwa góra 5 minut. Chyba że po alkoholu, to wtedy nawet 1,5 h. Ogólnie powinien być to komplement w moją strone (?). Mam piersi rozmiar DD, talie wąską i najczęściej kochamy się na jezdzca, wiec mój partner ma widoki na wszystko. Ale i tak zastanawiam się, czy to normalne. Może to jakiś defekt/ choroba/ przypadłość? Może niech wypowiedzą się też Panowie z podobną sytuacją lub nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być śliczną kobietą że tak na niego działasz . Zabierz go na plażę naturystów lub do sauny gdzie jest poprawne saunowaniem niech się oswoi z widokiem nagich kobiet,to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i jestem ładna, ale jesteśmy ze sobą 2,5 roku, wiec myślałam, że po takim czasie już bardzo dobrze zna moje ciało.. mi to zbytnio nie przeszkadza, przecież można się kochac kilka razy dziennie, niekoniecznie raz, a przez milion godzin.. no ale mimo wszystko chciałam zobaczyć, czy ktoś boryka się z podobnym problemem. czasem mysle, czy on się tego nie wstydzi, chociaż nic nie mówi, a niby to ujma dla męskiej dumy, taki wczesny wytrysk. pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po godzinie spróbuj jeszcze raz i będzie mógł długo uprawiać seks z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, z tego co napisalas jestes piękna kobieta. Podaj mi maila proszę, bardzo chciałbym Cie poznać. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak jest to normalne. Musicie po prostu kilka razy pod rząd próbować. Ja tak robie i wtedy kobieta jest usatysfakcjonowana. Po prostu faceci, którzy maja duże libido za pierwszym razem szybko dochodzą. Nie wiem czy wiesz, ze sperma na żołędzi działa znieczulajaco, wiec drugi czy kolejne razy sa coraz dłuższe... (easybest@wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whatson
Omg Kobieta tu z zapytaniem a ty juz o mayla masakra !!! 80% facetow tak ma a jeszcze jak kobieta jest ladna i wie co robic i jak ... to tak soe dzieje sa prepatary np spray sam stosuje i polecam wtedy mozna smialo szalec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 razach długo mogłem. Puźniej dziwiłem sie źe tak długo. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że taka przypadłość u twojego chłopaka spowodowana jest nadmierną (w przeszłości) masturbacją,poprzez zabawy masturbacyjne nabył on pewne negatywne przyzwyczajenia i upodobania ,np,odpowiednie pozycje,dotyki,odruchy a także fantazje erotyczne których po prostu z tobą krępuje się zrealizować,spróbuj z nim porozmawiać na ten temat. Moim sprawdzonym sposobem na to jest że po prostu na krótko przed seksem staram się zaspokoić mojego partnera ręką aż do pełnego wytrysku ,potem trochę pieszczot i po ponownym wzwodzie seks,wtedy stosunek jest dłuższy aż do pełnego orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.14 Napisac na maila do obcego gościa, ktory chce mnie poznac ? Chyba nie doczytałeś, ze mam faceta dwa i pol roku, a jeśli tak, to nie jestem frajerką, ktora będzie doprawiać swojemu mężczyźnie rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi, postaram sie wprowadzic rady w życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bez alko godzinkę mogę w tym że z reguły to kobieta chce chwilkę odpocząć ;) po alkoholu mogę w nieskończoność ale nie mam tej mocy przebicia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojj rozpieszczasz swojego mężczyznę. Po pierwsze wydajesz się bardzo ładna. A po drugie kochasz się z nim na jeźdźca, to moja ulubiona pozycja i zawsze podczas niej potrafię się zlać o wiele szybciej niż przy innych pozycjach, niestety moja kobieta bardzo się przy niej męczyła więc troszkę mało miałem tej pozycji. Także jeśli chcesz rozwiązać problem to może spróbuj się kochać inaczej, np. od tyłu wtedy nie będzie widział twoich pięknych piersi i może się tak nie podnieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiesz .Jestes brzydka i zyjesz na koszt podatnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszkowa
podrzuć mu jakiegoś iqmana to dłużej wytrzyma, z moim bylo to samo i cycki dd tez nie pomagaly, jak sie sprzet popsuje to nie ma rady, trzeba sie czyms wspomoc, taka meska natura:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka890
Co do zmiany pozycji, w każdej stosunek trwa tyle samo. Dziekuje za wszystkie porady :) zacznę od rozmowy, delikatniej, a potem zobaczymy wspolnie co dalej robic. Nie uważam,ze az tak go rozpieszczam, sama uwielbiam pozycje na jeźdźca, wiec tez na tym korzystam. W zasadzie przy oralnym to tez mniej wiecej tyle trwa. No i zawsze połykam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.33 A iqman by pomogł? Bo ogólnie ze wzwodem nie ma żadnego problemu, siedzę na nim w ubraniach, całujemy sie, dotknę przez spodnie jego kroku i juz staje. Mocno. Tylko wlasnie długość stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGucio
Ja czytałem na pewnym forum, że rewelacyjne wyniki dało zastosowanie iqman. Nie wiem na ile faktycznie jest to prawą, ale jak tak się posprawdza na forach, to opinie są raczej bardzo pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, moze postaramy sie wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska1112
na utrzymanie erekcji i lepszy stosunek mojemu facetowi pomogł erozon, w końcu nasz stosunek nie trwa kilku minut tylko naprawdę długo, czasem ja nie daję radę a mąż jak młody bóg. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam iqman i jestem bardzo zadowolony z tego jak mi on pomógł. Obecnie nie mam najmniejszych problemów z erekcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo, jestem ze swoim 3 lata, seks trwa z 6 minut, po alkoholu czy kolejnym razem dłużej :D Mówi mi, że bardzo mu sie podobam nadal, nie narzekam. Wole krótki seks niż się znudzić facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. DZiekuje za kolejne odpowiedzi . U nas nigdy nie bylo tak, ze seks sie skończył bo mu opadał itp. Erekcje ma silna, ale po prostu krotka i zawsze dochodzi. Dziekuje za rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszkowa
u nas pomógł i sprzęt działa jak trzeba więc spróbujcie, przecież można sobie pomóc a nie od razu gorzkie żale bo nie staje i tyle.. nie no tak to to nie działa, bierzesz iqmana czy coś innego i przynajmniej druga polowa widzi ze sie starasz a nie popadasz w komplekssy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chyba nie umiesz czytać, bo autorką napisała ze mu staje i to mocno ale po prostu szybko dochodzi, wiec nie wiem skąd napisałaś ze ma gorzkie.zale bo mu nie staje. Jaj***e ludzie nauczycie sie czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHulk
Ja jestem jak najbardziej zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu IQman. Moim zdaniem to obecnie najlepszy środek w ten sposób działający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwsze pozytywne efekty po zastosowaniu IQman pojawiły się po tygodniu, obecnie po 3 meisiacach juz nie biorę tabletek, bo erekcja jest już idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem zadowolony z tego jakie efekty dął iqman, Moja żona podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu IQman jak najbardziej pozytywny, erekcja znów ku wielkiemu szczęściu mojemu i mojej partnerki bardzo silna i w trakcie conajwyżej się zwiększa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×