Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka890

Za szybko dochodzi?

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli mam wyrazić swoją opinię na temat IQman to uważam, że nie ma lepszego środka jeżeli chodzi o poprawę erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spencerol
Dobry temat, szczególnie teraz, gdy coraz więcej osób ma z tym problemy. Kiepska dieta, brak ruchu, stres i codzienny kontakt z chemią robią swoje w naszym ciele. Dlatego warto edukować się w tym temacie, by nie wpaść z czasem w depresję. Sam muszę się ratować erekton fast, biorę dopiero 3 dni, liczę że kuracja nim pomoże mi samodzielnie osiągać erekcje. Mojemu koledze po 4 tygodniach pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem iqman i jestem bardzo zadowolony, w końcu znów czuję się kochany, bo jak zauważyłem, to po tym jak odżyła moja żona po tym jak zaczęliśmy śię znów normalnie kochać, to zdałem sobie sprawę jak jej brakowało tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do iqman, to tez uważam, że obecnie jest to jeden z lepszych o ile nie najlapszy środek wpomagający erekcją jaki można kupić w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem z dziewczyną, przy której dochodziłem w jedną chwilę, bo mi się tak podobała. Wolałem takie szczere doznanie od powstrzymywania się. Niestety dla niej było to egoistyczne i się o to oburzała. Wg mnie lepiej było dojść od razu i dać jej tak do zrozumienia, jaka jest piękna, a później kochać się dłużej. No ale ze względu na jej oburzenie zacząłem kochać sie z nią tak, że było długo. Dla mnie to już nie było to samo. Myślę, że w dobrej relacji trzeba wzajemnego zrozumienia i wtedy się to naturalnie rozwinie. Zastanów się, czy tak nie jest fajniej, bo możecie kochać się drugi i trzeci raz. Z drugiej strony, jeśli dochodzi tak tylko na jeźdźca, możecie zostawić sobie tę pozycję na koniec. A jeśli każdy wasz seks to tylko 5 minut jednak powinniście to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się całkowicie jeżeli chodzi o iqman. Sam je brałem i dają porządnego kopa w "tym zakresie" Zona tez zadowolona, więc jak dla mnie to było i jest idealne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem IQman i jestem bardzo zadowolony, w końcu seks jest znów przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury,facet może godzinami to kwestia stymulacji pozycji tempa i stu tysięcy innych rzeczy. Ale jak doprowadzić kobietę do orgazmu spełnienia raz nie wspomnę dwa trzy razy to odwzajemni ci się wszystkim tym o czym nawet nie myślałeś. Ręczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pierwszym razem też dochodzę w 5 minut, ale drugi raz często następuje po 15 a nawet po 25 minutach solidnego posuwania. Żona często mówi, że nie ma już siły mnie ujeżdzać, ale nie przestaje pracować swoją doopencją i mocno zaciska c**eczkę. Tak jestem przez nią rżnięty,aż w końcu drugi raz dojdę. Mam niesamowity orgazm, tryskam obficie i dosłownie odlatuję. Dreszcze wstrząsają mną jeszcze przez dłuższą chwilę. Wspaniała sprawa. Żona też lubi taką jazdę. Jej pochwa pulsuje, a ona mocno dyszy i leciutko pojękuje,bo przecież w pokojach obok dzieci śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×