Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brązowooka ona

czasem wystarczy chwila...

Polecane posty

Gość gość
I sie zaczeło... Dauny nie mogą normalnie rozmawiać,bo ona to,tamto,ćwoki. Ptyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha :D teraz się nie dziwię dlaczego jest tak prześladowana. Takie rzeczy mają krótkie nogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Przed takimi osobami powinniśmy się ostrzegać. Też rozmawiałam na mailu i nie tylko z kilkoma osobami stąd, ale nigdy żadna nie dowiedziała się z kim jeszcze i o czym rozmawiam, a tym bardziej jaki charakter ma lub miała nasza znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TCC myślała że na uczuciowym jest bezkarna i może obgadywać i ludzie się nie zorientują.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteście fałszywi. Bez wyjątku !!!!!!!!!!!dlaczego z niebieskiego nicku jej tego nie napiszecie wylogowane fałszywe q***y i zazdrośni frajerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli o mnie chodzi to nie mam niebieskiego. A wiesz dlaczego z niebieskiego nikt nie ma odwagi? Z obawy przed zemstą za publiczne napisanie prawdy. Każdy boi się, że wypłyną personalia, treści rozmów, zdjęcia. Ty gościu byłbyś taki odważny w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś c******. tchorzliwa c*****. :-D po chój ją jdręczycie? Mamusia nie kochała? kompleksy? Zazdrość by dopiertolić? Właśnie tacy jak wy doprowadzili do tego co jest 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spac Tcc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idz spac Tcc X Ze swojego nicku jej to napisz fraglesie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację. Jestem tchórzliwą cipą. A gdyby w grę wchodziła moja prywatność to byłabym nią nawet do dziesiątej potęgi. Miałam jednak to szczęście, że nigdy nie trafiłam na równie fałszywą i obłudną personę jak autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jeszcze bys chciala?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję Samcowi, bo fajny z niego facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowooka ona
Byłam na priv z trzema osobami stąd. Nie będę się tłumaczyć. Jeśli któryś z Was pisze o.mnie takie bzdury to mogę tylko cieszyć się, że te znajomości się zakończyły. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowooka ona
Pojawilam się i już nikt nie ma odwagi pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz. Może powinnaś zawsze używać nicka, wtedy nikt nie odważyłby się złego słowa napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się autorką. Wakacje się zbliżają, gimbaza ma wolne. Każdy ma coś za skórą świętoszki.. hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tcc, prawdopodobnie te osoby, które to o Tobie piszą, pomyliły Cię z Madzią. Jak już coś takiego piszecie ludzie, to najpierw się upewnijcie, o kogo wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jej nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda 78 już jest nieaktwana po tym co wyszło na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórym świat wirtualny pomylił się w realnym, biedactwa. siedzą i hejtują ostatki ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
🖐️ Widzę, kłamstwo zdążyło obiec świat nim prawda zawiązała buty:D Pomimo mojej nieobecności mój dawny nick jest wciąż wymieniany. Jak to łatwo wylogować się i z pomarańczy dowalić komuś. Może zaloguj się jedna z drugim i napisz o co ci chodzi? Masz obsesję na moim punkcie? Gdzieś cię nie zauważyłam? Rozliczymy się z naszej działalności. Ja wiem co komu pisałam i co wypłynęło już w 2014 roku kiedy się tutaj pojawiłam. Wiem też kto mnie widział. Informuję, że jeżeli mój nick będzie wciąż na tapecie, wkleję zawartości poczty jak to zrobił gość Wawa i wtedy otworzą się wam oczy jaki kto jest. ŚWIĘTOSZKI :O Nic o mnie nie wiecie i nic nigdy się nie dowiecie. Wierzcie w to co chcecie wierzyć. To jest wasza sprawa. Popatrzcie wszyscy na siebie i wyjdzcie w końcu do ludzi bo życie jest krótkie i przecieka wam przez forum, na którym nie ma już nic. Teraz to możecie pocałować mnie w mój opalony tyłek :D Bez odbioru🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzien dobry brazowooka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brązowooka ona
Dzień dobry po południu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że Magda loguje się za każdym razem jak ktoś o niej pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd się nie odchodzi. Wklejanie prywatnej korespondencji może być klopotliwe. Jedno wklei, drugie wklei pierwszego w odwecie. Polecą foty. Hueheu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, że polecą foty? Przecież każdy jeżeli już wysyła to raczej te najlepsze, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiscie jest nieobecna na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zauważyłam, że syf okropny. Z samego weekendu to: Petrov wyzywa Nowego Widmo walczy z Karuzelą Pomarańcza uparta na Tcc Mucha podburzajaca Imperium Wawa i Magda w konflikcie grożą sobie Ciotki jadą po Awarii To niby forum erotyczne tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×