Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elenka77

Nauka języka obcego

Polecane posty

Zastanawiam się, kiedy najlepiej zacząć uczyć dziecko języka obcego? I jak to robić? Kurs, w domu, korepetycje, a może jakieś dodatkowe zajęcia w szkole? Co myślicie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Goethe Institut w Warszawie możesz zapisać się na profesjonalny kurs z niemieckimi lektorami, a moim zdaniem nie ma szybszej metody opanowania języka obcego jak przebywanie właśnie w tej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam translator www.m-translate.pl, który jest nowoczesnym translatorem oraz za pomocą którego Twoje dziecko będzie uczyć się języków obcych z radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka mojego brata poszła do przedszkola www.szkolapromyk.szczecin.pl gdzie miała zajęcia z angielskiego. Teraz jest w podstawówce i doskonale sobie radzi z tym językiem. Dlatego uważam, że nauka powinna rozpoczynać się jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkołę językową Butterfly w Częstochowie. Wysoki poziom prowadzonych zajęć jest standardem. Podoba mi się podejście do osób uczących się. Nauczyciele są cierpliwi i dostosowują materiał do umiejętności. Mój kolega uczęszczał na kursy pracownicze i również sobie chwalił. Polecam! Na dodatek można uczyć się przez Skype!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam kurs https://jaksiemaszpolsko.com/ bardzo fajny sposób na naukę. wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu, nauczyciel jest native speakerem i jest strasznie pozytywnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battta

Można wyjazd na obóz wakacyjny z kursem angielskiego kupić w biurze na lingwista.com.pl. Ja bym polecała szczególnie te południowe kierunki jak Malta czy Cypr. Pod względem warunków – super, pod względem cen – do przełknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bossaka

Uczyłam się języków w Pi School. bardzo fajna szkoła, wiele się nauczyłam. Może dlatego że grupy małe i jakoś ta nauka szła sprawniej i fajniej w kameralnym gronie. Polecam szkołę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monana

Podobno im wcześniej zaczniesz tym lepiej. Są przecież kursy nawet dla paromiesięcznych dzieciaczków. Ale na pewno wiek przedszkolny to już ten etap, kiedy dziecko powinno zacząć uczyć się języka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwięcej języka angielskiego nauczyłem się grając w gry. Te online z innymi uczestnikami zwłaszcza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×